Call of Duty Modern Warfare 2'nin Beta Tarihleri Açıklandı

Call of Duty Modern Warfare 2'nin Beta Tarihleri Açıklandı

Call of Duty hayranları tarafından merakla beklenen Modern Warfare 2, yakında beta testine girecek.

Call of Duty serisinin en çok satan oyunu Modern Warfare 2019'un geçtiğimiz aylarda duyurusu yapılan ve oynanış videosu gösterilen devam oyununun, kapalı beta ve açık beta tarihleri açıklandı.

Modern Warfare 2 Ne Zaman Çıkacak? Beta Tarihleri;

Call of Duty Modern Warfare 2'nin Beta Tarihleri AçıklandıCall of Duty: Modern Warfare 2, arka arkaya iki hafta sonu beta testine girecek. 16-20 Eylül arasındaki ilk beta testi, PlayStation 4 ve PlayStation 5 kullanıcılarına özel olacak. Ayrıca 16 ve 17 Eylül'deki beta testi yalnızca ön sipariş verenlere açık olacak.

İkinci beta 22-26 Eylül arasında gerçekleşecek ve Windows, Xbox One ve Xbox Series kullanıcılarını da kapsayacak. İlk betada olduğu gibi testin ilk iki günü yalnızca ön sipariş verenlere açık olacak. Xbox kullanıcılarının betayı oynaması için Xbox Live Gold, PC kullanıcılarının ise Battle.net veya Steam hesabına sahip olması gerekiyor.


Yazarın Diğer Yazıları

Anakart Üreticileri Yeni AMD AM5 Anakartlarını Tanıttı Önceki

Anakart Üreticileri Yeni AMD AM5 Anakartlarını Tanıttı

Turkcell'in Yeni Hizmeti: Bir Hattı Birden Fazla Cihazda Kullanma Sonraki

Turkcell'in Yeni Hizmeti: Bir Hattı Birden Fazla Cihazda Kullanma

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.