Call of Duty Oyunları İlk Günden Gamepass'e Geliyor

Call of Duty Oyunları İlk Günden Gamepass'e Geliyor

Activision-Blizzard satın alımının ardından Call of Duty oyunları Gamepass platformuna çıktıkları gibi eklenecekler.

Call of Duty oyunları Gamepass kütüphanesine çıktıkları gün eklenecekler. Xbox başkanı Phill Spencer, bugün yaptığı bir açıklamada Microsoft'un Activision-Blizzard satın alımı tamamlandığı zaman başta Call of Duty olmak üzere Diablo ve Owerwatch gibi büyük oyunların, Playstation'a çıktıkları gün Gamepass'e ekleneceğiniduyurarak oyuncuları sevindirdi.
 

Spencer, Activision Blizzard'ın oyun kitaplığının, Call of Duty ve Diablo ve Overwatch gibi diğer gişe rekorları kıran oyunları içeren satın alma anlaşması sona erdikten sonra Xbox Game Pass'a geleceğini doğruladı.

Spencer, Xbox'ın amacının oyunları olabildiğince çok kişiye ulaştırmak olduğunu söyledi ve bu nedenle Game Pass haberlerinin yanı sıra Call of Duty'nin PlayStation'a da geleceğini doğruladı.Spencer açıklamasında, "Activision Blizzard'ın Overwatch, Diablo ve Call of Duty dahil olmak üzere çok sevilen oyun kitaplığını Game Pass'te kullanıma sunmayı ve bu oyun topluluklarını büyütmeyi amaçlıyoruz" dedi. "Oyunculara daha da fazla değer sunarak, Game Pass'i büyütmeye devam etmeyi ve kullanışlılığını cep telefonlarına ve bağlı tüm cihazlara yaymayı umuyoruz."


Forza ve Halo gibi diğer Xbox birinci taraf oyunlarında olduğu gibi, bu Activision Blizzard serilerinin gelecekteki oyunları muhtemelen Game Pass'e çıkış yaptıkları ilk gün gelecek. Overwatch 2 ve Call of Duty: Modern Warfare 2'nin her ikisinin de 2022 çıkış tarihi var, ancak Diablo 4'ün önümüzdeki yıl çıkması bekleniyor, yani satın alma anlaşması sona ermeden önce piyasaya sürülmüş olabilirler.


Yazarın Diğer Yazıları

Mafia 1 Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu: Yeni Mafia Oyunu Geliyor! Önceki

Mafia 1 Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu: Yeni Mafia Oyunu Geliyor!

Epic Games'te Bu Hafta 285 TL Değerindeki 3 Oyun Ücretsiz Oldu Sonraki

Epic Games'te Bu Hafta 285 TL Değerindeki 3 Oyun Ücretsiz Oldu

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.