Epic Games'te Bu Hafta 285 TL Değerindeki 3 Oyun Ücretsiz Oldu

Epic Games'te Bu Hafta 285 TL Değerindeki 3 Oyun Ücretsiz Oldu

Epic Games'in ücretsiz oyunları uzun zamandır oyuncuları memnun etmiyordu ancak bu hafta durum farklı. İşte haftanın ücretsiz oyunları.

Epic Games Store her hafta ücretsiz oyun vererek oyuncuların gönlündeki tahtı korusa da uzun zamandır verdiği hediyeler oyuncuları tatmin etmiyordu. Bu durum Epic Games'in de dikkatini çekmiş olsa gerek, bu hafta üç güzel oyun ücretsiz olarak mağazaya eklendi.

Epic Games'te Bu Haftanın Ücretsiz Oyunları

Oyun oynamayı hepimiz seviyoruz ancak yükselen oyun fiyatlarından şikayetçi olduğumuz şu dönemlerde ücretsiz gelen oyunun keyfi bir başka oluyor. İşte ücretsiz oyun dendiğinde akla gelen ilk firma Epic Games'in bu hafta verdiği oyunlar;


1
Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition
Shadow of the Tomb Raider, Lara Croft’un Peru ormanındaki maceralarını ve dünyayı bir Maya kıyametinden kurtarmasını ele alıyor. Oyun serinin önceki yapımı Rise of the Tomb Raider'in devamı olarak geçiyor.

2
Submerged: Hidden Depths
Bir zamanların büyük bir medeniyeti artık sular altında kalmış, envai çeşit garip yaratık bu bölgede yaşamaya başlamıştır. Biz de bu batık bir dünyanın kalıntıları arasında tekneyle geziyor, tırmanıyor, ormanı keşfe çıkabiliyor ve etkileşim kurabiliyoruz.

3
Knockout City
Bu oyun zaten ücretsiz olarak erişilebiliyor fakat Epic Games, 69 TL değerindeki Armazillo DLC'sini ücretsiz veriyor.

Yazarın Diğer Yazıları

Call of Duty Oyunları İlk Günden Gamepass'e Geliyor Önceki

Call of Duty Oyunları İlk Günden Gamepass'e Geliyor

Termal Macunu Bu Şekilde Sürmek GPU Sıcaklığını 5 Derece Azaltabilir Sonraki

Termal Macunu Bu Şekilde Sürmek GPU Sıcaklığını 5 Derece Azaltabilir

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.