En Sevdiğiniz Filmlerde Gizlice Saklanan 14 Ünlü

En Sevdiğiniz Filmlerde Gizlice Saklanan 14 Ünlü

Sizler için daha önce izlediğiniz filmlerde olduğunu bilmediğiniz ya da farkedemediğiniz ünlülerin bir listesini derledik.

En sevdiğimiz filmleri tekrar tekrar izleyebiliriz, ancak hala fark edemediğimiz birçok ayrıntı olabilir. Bazen dünyaca ünlü oyuncuları filmlerde görmek zor olabilir çünkü bunlar çoğu kez makyajın arkasına gizlenirler ya da görünürde olmazlar.

En Sevdiğiniz Filmlerde Gizlice Saklanan 14 Ünlü


1
Madonna - Die Another Day
Madonna sadece James Bond filmi Die Another Day için şarkıyı seslendirmekle kalmadı, aynı zamanda bir eskrim eğitmenini canlandıran küçük bir rolde de yer aldı. Ancak eleştirmenler onun rolünü inandırıcı bulmadı ve ona "Altın Ahududu" ödülü verildi.

2
James Cameron - Titanic
Filmin başında geminin fakir bir yolcusu sakalında bit taraması yaptırıyor. Bu adamın rolünü yönetmen James Cameron canlandırdı.

3
Iggy Pop - Star Trek: Deep Space Nine
Efsanevi rock müzisyeni Iggy Pop, dünyaca ünlü Star Trek filmlerinin devamında tüm bu makyajın altında pek tanınmıyor.

4
Harrison Ford - E.T. the Extra-Terrestrial
Steven Spielberg her zaman ünlü oyuncuları filmlerinde oynamaya davet etmeyi severdi. Ancak, E.T. The Extra-Terrestrial, Harrison Ford'un görünüşünün izleyicileri ana olay örgüsünden uzaklaştırabileceğini düşündü ve kendisini içeren sahneyi kesmeye karar verdi. Ancak yine de sahnelerden birinde oyuncuyu arkadan görebilirsiniz. Harrison, Elliott'un okulunda müdürü canlandırıyordu.

5
Frank Abagnale - Catch Me If You Can
Film, eski çek kalpazanı ve sahtekar Frank Abagnale'nin hayatını konu alıyor. Frank, bu filmde bir polis rolünü oynadı ve kendisinin genç halini kelepçeledi.

6
David Beckham - The Man from U.N.C.L.E.
Ünlü futbolcu David Beckham, The Man from U.N.C.L.E filminin en başında yer alıyor. Devlet Güvenlik Komitesi'nin eski bir Sovyet ajanı olarak. O gözlüklerin ve bıyığın arkasında onu çok az kişi tanıdı.

7
Peter Jackson - Hot Fuzz
Peter Jackson, meslektaşı Edgar Wright'ın filminde sadece birkaç saniye göründü. Sahte sakalın ve bıyığın arkasında onu tanımak neredeyse imkansız: Jackson, filmin ana karakterine bıçakla saldıran Noel Baba rolünü oynadı.

8
Bill Murray - Dumb and Dumber To
Kült komedinin ikinci bölümü Dumb and Dumber To'da, kimse Bill Murray'i Harry'nin yeni komşusu olarak fark etmedi. Bu şaşırtıcı değil çünkü oyuncu yüzünü bile göstermedi. Murray, filmde koruyucu sarı bir takım elbise ile göründü.

9
Cameron Diaz - Minority Report
Azınlık Raporu filmindeki sahnelerden birinde Cameron Diaz'ın sadece yarısını görebiliyorsunuz. Bu sahnede Vanilla Sky'ın yönetmeni Cameron Crowe ile birlikte yer aldı.

10
Dan Aykroyd - Indiana Jones and the Temple of Doom
Indiana Jones and the Temple of Doom filmindeki Ghostbusters'ın yıldızlarından birini gerçekten kimse fark etmedi. Dan Aykroyd, Harrison Ford'un uçağa binmesine yardım eden bir İngiliz rolünü oynadı.

11
Carrie Fisher ve George Lucas - Hook
İzleyiciler, filmin en başında öpüşen bir çiftin silueti ile bir köprü görüyorlar. Onların yönetmen George Lucas ve Star Wars'tan aktris Carrie Fisher olduğunu kim tahmin edebilirdi ki?

12
Michael Jackson - Men in Black II
Pop'un Kralı, ünlü Men in Black filminin devamında ajan M rolünü oynadı. Ancak, sadece birkaçı fark etti.

13
Matt Damon - Eurotrip
Milyonlar, gençlik komedisi Eurotrip'i izledi, ancak "Scotty Doesn't Know" u söyleyen dazlak şarkıcının ünlü aktör Matt Damon olduğunu çok az kişi biliyor.

14
Daniel Craig - Star Wars: The Force Awakens
James Bond'un kendisi Daniel Craig, Rey'i Starkiller Üssü'nde kollayan fırtınabirliklerinden biriydi.

Yazarın Diğer Yazıları

Bilmediğiniz dört gizli iOS uygulaması numarası Önceki

Bilmediğiniz dört gizli iOS uygulaması numarası

İCloud Online Nasıl Kullanılır? Sonraki

İCloud Online Nasıl Kullanılır?

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.