Epic Games Bu Haftanın Gizemli Oyununu Erişime Açtı: BioShock: The Collection Ücretsiz Oldu

Epic Games Bu Haftanın Gizemli Oyununu Erişime Açtı: BioShock: The Collection Ücretsiz Oldu

Epic Games, şifreli görseller paylaşarak merak uyandıran gizemli oyununu açıkladı. Haftanın ücretsiz oyunu BioShock: The Collection

Epic Games her hafta ücretsiz oyun dağıtmaya devam ediyor, ancak Mega İndirim döneminde daha büyük yapımlara yer vererek oyunlara gizem katıyor. Bu haftanın gizemli oyunu BioShock: The Collection oldu.

Epic Games Bu Haftanın Gizemli Oyununu Erişime Açtı: 99 TL Değerindeki BioShock: The Collection Ücre99 TL Değerindeki BioShock: The Collection Ücretsiz Oldu

İçerisinde BioShock Remastered, BioShock 2 Remastered ve BioShock Infinite: The Complete Edition'u barındıran 99 TL Değerindeki BioShock: The Collection ücretsiz oldu. Aşağıdaki mağaza sayfasına giderek oyunu kalıcı olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Oyunun konusu:

Oyun 1960'larda geçer. Ana karakter olan Jack, uçağının okyanusta kaza yapmasından sonra Rapture adlı yer altı şehrini keşfeder. Andrew Ryan adlı iş adamınca yapılan şehir bir ütopya olarak planlanmıştır. ADEM adlı süper insan güçleri veren bir plazmidin keşfi şehrin sonunu hazırlar.

Tür: Aksiyon, Savaş, Birinci Şahıs Nişancı


Yazarın Diğer Yazıları

Aradığınızı Daha Hızlı Bulun: Windows 10 ve 11'de Nasıl Arama Yapılır? Önceki

Aradığınızı Daha Hızlı Bulun: Windows 10 ve 11'de Nasıl Arama Yapılır?

Amazon Prime Gaming Haziran Ayında Toplam 324 TL Değerinde Oyun Verecek Sonraki

Amazon Prime Gaming Haziran Ayında Toplam 324 TL Değerinde Oyun Verecek

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.