Erşan Kuneri'nin İkinci Sezonu Geliyor

Erşan Kuneri'nin İkinci Sezonu Geliyor

Netflix Türkiye, Cem Yılmaz'ın Erşan Kuneri dizisinin ikinci sezonunu duyurdu.

Netflix platformda oldukça dikkat çeken Cem Yılmaz'ın Erşan Kuneri dizisi için ikinci sezonu duyurdu ancak henüz tarih verilmedi.

Erşan Kuneri 2. Sezon

Cem Yılmaz'ın en iyi işlerinden biri olan GORA filminde tanıştığımız Erşan Kuneri karakteri için özel olarak hazırlanan dizinin ilk sezonu oldukça dikkat çeken bir yapım oldu. Bugün ise Netflix Türkiye tarafından "Kuneri Film ailesi ile yeniden bir araya gelmekten mutluluk duyarım. #ErşanKuneri 2. Sezon geliyor" açıklaması yapıldı.

Cem Yılmaz'ın açıklamasına göre dizinin ilk sezonu Netflix platformunda oldukça iyi bir performans gösteren dizi, izleyiciler arasında ise karışık yorumlar aldı. Bu yorumlarda dizisi çok beğenen de oldu, çok kötü bulup sezonun tamamını izlemeden bıraktığını belirtenler de oldu.

İlk sezonda erotik film yapımcısı Kuneri'nin 1970'lerin sonu ve 1980'lerin başındaki maceralarını ekranlara getiren dizinin başrolünde Kuneri Fİlm şirketinin sahibi olarak Cem Yılmaz yer alıyor. Dizide aynı zamanda Ezgi Mola, Çağlar Çorumlu, Zafer Algöz, Can Yılmaz, Merve Dizdar, Baran Akbulut, Uraz Kaygılaroğlu ve Nilperi Şahikaya gibi ünlü oyuncular yer alıyordu.

6 Yeni Proje Yolda

Güçlü kalemi ve sınır tanımayan oyunculuğu ile Cem Yılmaz'ın Netflix ortaklığında içerisinde dizi, film ve stand-up projelerinin yer aldığı toplamda 6 projeye imza atacağı duyuruldu.


Yazarın Diğer Yazıları

Düşük Seviyeli Dizüstü Bilgisayarda Oyunlar Nasıl Oynanır? Önceki

Düşük Seviyeli Dizüstü Bilgisayarda Oyunlar Nasıl Oynanır?

Rekabet Kurulu, Obilet'e Soruşturma Açtı Sonraki

Rekabet Kurulu, Obilet'e Soruşturma Açtı

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.