Filmlerde Planlanmayan Ama Herkesin Kalbini Çalan 10 Öpüşme Sahnesi

Filmlerde Planlanmayan Ama Herkesin Kalbini Çalan 10 Öpüşme Sahnesi

Bizi eğlendirmek için ne gerekiyorsa yapan oyunculara saygı duyuyoruz ve bu sefer filmlerde ve dizilerde plansız öpücüklerle yüceltilen sahnelere dönüyoruz.

Tüm filmlerin senaryosu yazılmış olsa da, oyuncular ekrandaki aşk hikayelerini bize yutturmak için ceplerindeki tüm hileleri kullanıyorlar. Bir sahneyi olabildiğince gerçek yapmanın en iyi yolu nedir? Tabii ki doğaçlama! Yardımcı yıldızınızı şaşırtmak ve beklenmedik bir öpücük vermek korkutucu olabilir, ancak hemen hemen her durumda ödül, riski haklı çıkarır.

Filmlerde Planlanmayan Ama Herkesin Kalbini Çalan 10 Öpüşme Sahnesi


1
Jurassic World'de Chris Pratt ve Bryce Dallas Howard
Howard'ın karakterinin içsel cesareti bulduğu ve Pratt'in karakterini kurtardığı bir sahne var. Ardından bir hayranlık ve minnet ifadesi olarak ona güzel ve sinematik bir öpücük verir. Gerçekte, Chris Pratt'in tek düşündüğü şey bu öpücüktü: "[Öpücük] kendiliğinden oldu. Senaryoda yazmıyordu... Sahneyi yazıldığı gibi çekmiştik - öpüşme yoktu. Ve sonra, son gün olan oldu - filmde gördüğünüz... Herkes tezahürat yapıyordu. harikaydı!”

2
American Hustle'da Jennifer Lawrence ve Amy Adams
Amy Adams, senaryoda uzaktan yakından benzer bir şey olmamasına rağmen, Jennifer Lawrence ile karakterlerinin kavgasının ortasında agresif bir şekilde öpüşmeye karar verdiklerini açıkladı: “Sahne hakkında konuşuyorduk ve ben de 'Ya onu öperse? ?' Ve [yönetmen] anladı... Jennifer tamamen oyuna uydu. Sonunda zehirli bir konuşmada mükemmel bir ünlem işareti gibi oldu.”

3
Star Wars: The Last Jedi'da Mark Hamill ve Carrie Fisher
Tüm filmin en dokunaklı anı, Luke ve Leia'nın yıllarca ayrı kaldıktan sonra yeniden bir araya geldiğini görmekti. Mark Hamill o sahnede ortadan kayboldu ve merhum Carrie Fisher'ın alnına plansız ama şefkatli bir öpücük kondurdu, bu da karakterler ve oyuncular arasında nihai bir veda haline geldi: “Buna karar verip, 'Bunu yapabilir miyim?' demedim. yani, çekimde - provasını yapıp yapmadığımızı bilmiyorum, ama bir anda oldu. Ben ayaktaydım ve onlar buna hazır değillerdi. Ve bunu ikinci kez çektik ve dediğim gibi, kendiliğinden oldu.”

4
The Hunger Games: Mockingjay — Part 2'de Woody Harrelson ve Elizabeth Banks
Açlık Oyunları serisinin son bölümünde bu öpücüğün geleceğini kesinlikle hissetmedik ama istemedik desek yalan olur. Banks'in açıkladığı gibi: "Woody ve ben o ana girdik, bu yazılı değildi, biz onu geliştirdik. Bunu yapmaya karar verdik ve yönetmen 'Bunu seviyorum. Hadi tekrar deneyelim.” dedi. Harrelson, muhtemelen o andan bizim aldığımızdan daha fazla keyif aldığını da itiraf etti: “Elizabeth Banks'e aşığım, yalan söylemeyeceğim.”

5
A Room with a View'de Helena Bonham Carter ve Julian Sands
Bu film, tüm zamanların en romantik filmlerinden biri olarak kabul edilir ve ikonik öpücüğü herkesin içini titretebilir. Helena Bonham Carter aslında onun için vahşi bir yolculuk olduğunu açıkladı: “Sonunda herkesin sevdiği bir öpücük olan öpücük biliyor musun? Bu tamamen doğaçlamaydı, son dakikada.” Oyuncu o sırada sadece 18 yaşındaydı ve deneyimsiz olduğu için Sands onu öptüğünde gülmemek için elinden geleni yaptığını söylüyor. Helena'nın o anda kalmasına sevindik!

6
Game of Thrones'ta İndira Varma ve Gemma Whelan
Game of Thrones gibi bir dizide, karakterler arasında yazılmamış samimi bir an olduğunu öğrenmek şaşırtıcı. Ancak, Varma ve Whelan'ın karakterleri nihayet 7. sezonda bir araya geldiğinde, aktrislerin sahneyi şehvetli bir öpücükle bitirmesi doğal geldi. Varma'nın açıkladığı gibi: “Öpüşmemiz yönlendirilmedi. Sadece yapmamız gereken bir şey gibi görünüyordu.”

7
New Girl'de Max Greenfield ve Jake Johnson
Greenfield, kendisi ve Johnson'ın karakterlerinin dizideki dostluğu için kendi vizyonuna sahipti ve onu birkaç kez öpmeye çalıştı, ardından New Girl'de çalışan bir tıkaç haline geldi. Jake'in dediği gibi: "Max doğaçlama programda beni bir demet öptü." Greenfield, yapması gereken biraz ikna edici olduğunu ekledi: "Jake başta buna karşıydı ve ben de dedim ki: 'Bırakın olsun, olsun, özgür olsun, anı yaşasın.'

8
The Last Song'^da Miley Cyrus ve Liam Hemsworth
Miley ve Liam'ın geçmişteki romantizmi The Last Song setinde çiçek açtı ve her şey planlanmamış bir öpücükle başladı. Hemsworth, işin ilk gününde kumsalda çekim yaptıklarını ve hemen muhabbete daldıklarını açıkladı: "O sahnenin komik yanı, o sahnede aslında öpüşme olmamasıydı. Ve yönetmen sahne boyunca bir şeyler bağırıyordu, yarısında bağırıyordu: 'Öp!' Böylece bir nevi içine atıldık, bu iyi bir nedendi, bilirsiniz, bu konuda gergin olacak zamanım olmadı.”

9
Lost in Translation'da Bill Murray ve Scarlett Johansson
Komedi ustası Bill Murray, görünüşe göre Lost in Translation'ın çekimleri sırasında yardımcı yıldızını parmak uçlarında tutmayı seviyordu. Yönetmen Sofia Coppola, karakterleri arasındaki ikonik vedanın asla bir öpücük içermediğini açıkladı. İçgüdüleriyle hareket eden ve çok özel bir şey yaratan Murray'di: "Her zaman, her ikisinin de birbirlerine bir şekilde dokunduklarını bildikleri bu şefkatli veda olması gerekiyordu. Bazen her zaman onun üzerine bir şeyler attığını hatırlıyorum ve onun tepkisini almak eğlenceliydi.”

10
The Office'de Steve Carell ve Oscar Nunez
Steve Carell'in karakterinin çalışanlarından birinin eşcinsel olduğunu öğrendiği bir bölümde, oyuncu parlama zamanının geldiğine karar verdi. Bir noktada, Michael Scott, Oscar'ı kabul eder ve bunu çok müdahaleci ama komik bir şekilde gösterir. Nunez, öpücüğün geldiğini görmediğini söyledi: "Beni öpmemesi gerekiyordu, sadece sarılmamız gerekiyordu ve bana sarılmaya devam etti. Ve o özel çekim gerçekten çok yaklaştı ve ben, 'Bununla nereye gidiyor?' dedim. Ah, canım, evet başlıyoruz. O sahnede gülmediği için ona büyük destek.

Yazarın Diğer Yazıları

Google, 9 Yıl Sonra Hangouts'u Kapatma Kararı Aldı Önceki

Google, 9 Yıl Sonra Hangouts'u Kapatma Kararı Aldı

WhatsApp, Yasaklı Hesaplara İtiraz Yolunu Açıyor Sonraki

WhatsApp, Yasaklı Hesaplara İtiraz Yolunu Açıyor

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.