Giriş Seviyesi Samsung Galaxy A02s Bazı Özellikleri Açıklandı


Samsung firmasının yakın bir zamanda piyasaya süreceği bildirilen, giriş seviyesi akıllı telefonu Galaxy A02s Geekbench listesinde görüntülendi. Akıllı telefon'un SM-A025G modeli ile piyasaya sürüleceği bildirildi.

Samsung firması, hem amiral gemisi serisi akıllı telefonları hem katlanabilir akıllı telefonları ve hemde giriş seviyesi akıllı telefonları ile piyasada varlığını güçlendirmeye çalışıyor. Şirket daha önce, birçok teknoloji firması ile rekabet etmişti.

Artık Samsung'un rakipleri, şirketin teknolojisini yakalamış yada daha fazla üstüne çıkabilecek güce sahiptir. Bu yüzden Samsung, giriş seviyesi piyasasını da kimseye bırakmak istemiyor. Şirketin, giriş seviyesinde piyasaya sürmeyi düşündüğü akıllı telefonu, Galaxy A02s'yi yakın bir gelecekte piyasaya sürülmeye hazırlanıyor. SM-A025G model numaralı Samsung Galaxy A02s GeekBench adlı sitede göründü.

Akıllı telefon, tek çekirdekli testte 756 puan ve çok çekirdekli testte 3934 puan aldı. Birkaç gün önce akıllı telefon, SM-A025F model numaralı Bluetooth SIG sertifikasında görüldü. Burada görünen bilgiye göre cihazın, iki farkı çeşidi olacağını gösteren “F” harfini varlığından bahsedildi.

Giriş Seviyesi <a href='/samsung/'>Samsung</a> <a href='/galaxy-a02s/'>Galaxy A02s</a> Bazı Özellikleri Açıklandı

Giriş Seviyesi Samsung Galaxy A02s Bazı Özellikleri Açıklandı

GeekBench listesi bize, Galaxy A02'lerin temel özellikleri hakkında bazı bilgiler vermektedir. Listeye göre Galaxy A02s, Android 10'da çalışıyor ve 3GB RAM'i eşleştiriyor. Listede yonga seti ayrıntıları görünmemektedir. Ancak MySmartPrice tarafından gönderilen kaynak kodu görüntüsünü analiz edersek, telefon bir Adreno 506 GPU ile güçlendirildiği görünmektedir. Ayrıca Galaxy A02 adlı cihaz, sekiz çekirdekli Qualcomm Snapdragon 450 işlemci ile gelebileceği belirtiliyor.

Giriş Seviyesi <a href='/samsung/'>Samsung</a> <a href='/galaxy-a02s/'>Galaxy A02s</a> Bazı Özellikleri Açıklandı

Samsung Galaxy A02s Bilinen Bazı Özellikleri

Önceki sızıntılara ve raporlara göre Galaxy A02s, 5,7 inç HD + su damlası çentikli ekrana sahip olabilir. Giriş seviyesi olarak tabir edilen Qualcomm Snapdragon 450 işlemci ve Adreno 506 GPU'ya sahip olduğu bildiriliyor. Telefon 3GB RAM'i eşleştiriyor ve depolama hakkında net bilgi bildirilmedi. Galaxy A02'lerin çeşitli sertifikalardaki görünümüne göre, farklı depolama çeşitleri olacağını varsayıyoruz.

Akıllı telefonun arka tarafında, 13MP birincil kamera ve 2MP derinlik sensörü ile çift kamera kurulumunu sahip olacak. Ön tarafta, su damlası çentiğinin içinde 8MP özçekim kamerası vardır. Galaxy A02s 3500 mAh bataryaya sahip olacak ve kutudan çıkar çıkmaz Android 10 tabanlı Samsung One UI 2.5 ile çalışacak. 

<a href='/samsung/'>Samsung</a> <a href='/galaxy-a02s/'>Galaxy A02s</a> Bilinen Bazı Özellikleri

Bağlantı seçeneklerine göre akıllı telefon; GSM / WCDMA / FDD-LTE, WLAN 802.11 b / g / n, WiFi-Direct ve Bluetooth V 4.2'yi içerir. Bununla birlikte, diğer tüm özellikler hala bilinmemektedir. Galaxy A02'nin yeniden markalanmış versiyonu olacak.

Samsung, Galaxy A02s akıllı telefonu hakkında herhangi bir resmi bilgi paylaşmadı. Bu nedenle, henüz hiçbir şey onaylanmadığı için, Galaxy A02s adlı akıllı telefon, okyanusta bir tuz tanesi olarak görmenizi öneririz. Şirket tarafından resmi onay geldiğinde, siz değerli Tekmoloji okurlarını bilgilendirmeye devam edeceğiz. 


Yazarın Diğer Yazıları

Önceki

Muhtemelen Gözünüzü Ayıramayacağınız 15 Eşsiz Film

Sonraki

iPhone 12, Seramik Kalkanı Sayesinde Dayanıklılık Testinden Geçti

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.