God of War: Ragnarok Oynanışı Sony Etkinliğinde Olacak

God of War: Ragnarok Oynanışı Sony Etkinliğinde Olacak

Bir sızıntı, söylentilere göre PlayStation State of Play etkinliği hakkında daha fazla bilgi vererek, God of War: Ragnarok oyununu içereceğini iddia ediyor.

Sony'nin yakında E3 eşdeğeri PlayStation State of Play sunumuna ev sahipliği yapacağına dair söylentiler dönüyor. Sony'nin kendisi böyle bir etkinliği resmi olarak açıklamadı ve bu nedenle hayranlar beklentilerini kontrol altında tutmalı, ancak söylentiler ve "sızıntılar" yayılmaya devam ediyor. PlayStation State of Play etkinliğinin en son noktaları, oyunun ilk oynanış görüntülerini içeren PlayStation State of Play etkinliğinin en son noktaları. God of War devamı, God of War: Ragnarok başlığı altında yayınlanacağı söyleniyor (bu yazı yazılırken resmi bir başlık açıklanmadı).

Bu bilgi, Xbox haberlerini doğru bir şekilde sızdırmasıyla tanınan Shpeshal_Nick'ten geliyor. Bununla birlikte, Shpeshal_Nick son zamanlarda PlayStation haberlerini sızdırıyor ve görünüşe göre o zamandan beri diğer içeridenler tarafından desteklenen Ghost of Tsushima adlı bağımsız bir Ghost of Tsushima genişlemesinin varlığını ortaya koyuyor. Shpeshal_Nick'in son iddiası, Sony etkinliğinin yeni God of War'ın ilk oynanışını sunacağı ve "görmenin heyecan verici olacağı", ancak bunun ötesinde daha fazla ayrıntı mevcut değil.

Sony'nin söylentili State of Play sunumunu gerçekten açıklamadığını tekrarlamak gerekir ve bu nedenle hayranların tüm bu bilgileri bir tuz tanesi ile almaları gerekir. Bununla birlikte, sızıntılar ve söylentiler, State of Play'in 8 Temmuz Perşembe günü gerçekleşeceğini ve sadece God of War: Ragnarok ve Ghost of Ikishima oyunundan daha fazlasını içereceğini öne sürdü.

Bu iki oyunun yanı sıra, sözde Sony etkinliği için söylenen bir başka oyun da Death Stranding: Director's Cut. Death Stranding: Director's Cut, Summer Game Fest'te duyuruldu ve hemen ardından Geoff Keighley, hayranların önümüzdeki haftalarda daha fazlasını öğreneceği sözünü verdi. 8 Temmuz kesinlikle bu zaman dilimine uyuyor ve bu nedenle bazı hayranlar noktaları birleştirdi ve Death Stranding: Director's Cut'ın State of Play'de sergilenen oyunlardan biri olacağına inanıyor.

Ayrıca PlayStation State of Play'in, görünüşe göre henüz bilinmeyen bir tür "büyük sürpriz" olacağı da söylendi. Büyük sürpriz açıkça God of War: Ragnarok oynanışı veya Ghost of Ikishima olmadığı için, bunun ne olabileceğine dair herhangi bir tahmin var. Halihazırda, hayranların gerçekten bilmeden önce gerçek Play of State'in gerçekleşmesini beklemesi gerekecek gibi görünüyor.

Yine, hayranlar şimdilik tüm bu bilgileri kesin doğru olarak almamalı. Shpeshal_Nick geçmişte güvenilir bir sızıntı olduğunu kanıtlamış olsa da, bu bilgilerin güncelliğini yitirmiş veya yanlış olması her zaman mümkündür. Kanıtlar, PlayStation State of Play'in yakında gerçekleşeceğine işaret ediyor, bu yüzden hayranların çok geçmeden daha fazlasını öğreneceğini umuyoruz.


Yazarın Diğer Yazıları

Google Drive Çevrimdışı Nasıl Kullanılır? Önceki

Google Drive Çevrimdışı Nasıl Kullanılır?

Huawei P50 Serisi 66W Hızlı Şarj Teknolojisine Sahip Olacak! Sonraki

Huawei P50 Serisi 66W Hızlı Şarj Teknolojisine Sahip Olacak!

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.