God Of War Ragnarok'un Yeni Fragmanı; Myths of Midgard Yayınlandı!

God Of War Ragnarok'un Yeni Fragmanı; Myths of Midgard Yayınlandı!

Çıkış tarihi 9 Kasım 2022 olarak belirlenen God Of War Ragnarok'un resmi fragmanı yayınlandı.

God Of War Ragnarok'un gelmesine daha aylar varken ve biz oyuncular nerdeyse hikayenin önemli kısımlarını unutucakken PlayStation biz oyuncuları unutmayıp bizler için hatırlatıcı bir fragman yayınlamış. Bu fragmanda Kratos ve Atreus'un hikayeleri baştan sona ele alınmış gibi duruyor.
 

God Of War: Ragnarok 9 Kasım'da PS4 VE PS5'e geliyor ve Kratos ve oğlu Atreus'un İskandinav hikayesini sürdürecek. Sony kısa süre önce  God Of War Ragnarok'un hikayesiyle ilgili belli başlı ipuçları verdi ve Kratos ve Atreus'un tanrıların kehanet edilen alacakaranlığına hazırlanırken Asgard'ın Dokuz Diyarını ziyaret edeceklerini açıkladı. Atreus, serinin İskandinav bölümünü tamamlayan Devam filmiyle düzenbaz tanrı Loki olarak geleceği hakkında bilgi ararken macerada daha kişisel bir paya sahip olucak.


Yazarın Diğer Yazıları

Ford'un Yeni Far Teknolojisi Önceki

Ford'un Yeni Far Teknolojisi

Facebook'ta Çok Fazla mı Takılıyorsunuz? Sessiz Mod ile Kontrolü Elinize Alın Sonraki

Facebook'ta Çok Fazla mı Takılıyorsunuz? Sessiz Mod ile Kontrolü Elinize Alın

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.