Google Stadia Artık Ücretsiz Deneme Süresi Tanıyor

Google Stadia Artık Ücretsiz Deneme Süresi Tanıyor

Google'ın bulut oyun sistemi Stadia, artık oyunları ve sistemi deneyimleyebileceğiniz sınırlı süreli ücretsiz hak tanıyor.

Google, bulut oyun hizmetinin şirket beklendilerinden çok daha az popüler olduğunu kanıtlamasına rağmen, Stadi'dan vazgeçmiyor. Şirket yeni kullanıcıları çekmek için, sınırlı süreyle ücretsiz oyun denemelerinin kapısını açıyor.

Stadia'nın ücretsiz seçeneği, "Hello Engineer" oyununda ücretsiz 30 dakika deneme seçeneğini görünmesi ile ortaya çıktı.

Oyunun, vereceğiniz paraya değip değmeyeceğine karar vermeniz için oyunu 30 dakika denemek için "ücretsiz deneme" düğmesine basabilirsiniz.

Geri sayım, yalnızca oyunda geçirilen süreyi saymak yerine, kullanıcıların denemeye başladığı andan itibaren başlar. Sıfıra ulaştığında, oyunculara ilerlemelerini devam ettirecek olan tam paketi satın alıp almak istemedikleri sorulur.

Bir Stadia temsilcisi The Verge'e, denemelerin önümüzdeki aylarda devam edeceğini ve diğer seçilen oyunların önümüzdeki haftalarda dahil edileceğini söyledi. Ancak hepsi 30 dakikalık seanslar olmayacak.

 


Yazarın Diğer Yazıları

Samsung Televizyonlar İçin Bulut Oyun Platformu Kuruyor Önceki

Samsung Televizyonlar İçin Bulut Oyun Platformu Kuruyor

God of War: Ragnarok PC'ye gelebilir Sonraki

God of War: Ragnarok PC'ye gelebilir

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.