Görmeniz gereken çılgın senaryoları olan 15 büyüleyici film

Görmeniz gereken çılgın senaryoları olan 15 büyüleyici film

Tekmoloji, sizi tamamen büyüleyecek karmaşık ve heyecan verici olay örgüsüne sahip 15 filmden oluşan bir liste hazırladı.

Her sinemasever bilir ki, bir filmin konusu ne kadar karmaşık ve giriftse, size ilk dakikadan itibaren ne kadar heyecan verirse, izlemesi de o kadar heyecanlı olur. Çoğu zaman, izleyicilere bir alt kurgu labirentinde dolaşmak için en fazla fırsatı sunan filmler dedektif hikayeleri, gerilim filmleri ve bilim kurgulardır.

Görmeniz gereken çılgın senaryoları olan 15 büyüleyici film


1
Predestination
Gelecek. Bilim adamları bir zaman makinesi yarattı ve bu icatla dünya yeni bir çağa girdi. Artık geçmişin hatalarını düzeltme ve bugünü daha iyi bir yer haline getirme fırsatı var.

2
Side Effects
Emily, kocası hapsedildiğinde psikolojik sorunlar yaşamaya başlar. Dört yıl sonra adam eve gelir ve Emily görünüşte intiharın eşiğinde derin bir depresyona girer. Bir psikiyatrist ilaç yazar. İşe yaramaz ve Emily, meslektaşı tarafından önerilen yeni bir ilacı almaya karar verir.

3
Fracture
Bir bölge savcısı yardımcısı, karısını öldürmeye çalışan ancak saçma bir bürokratik hata nedeniyle hapishaneye girmekten kurtulan adamla karmaşık bir 'kedi fare' oyunu oynamak zorunda kalır.

4
The Body
birinden ya da bir şeyden kaçan paniğe kapılmış bir adama kamyon çarpar. Polis olay yerine gelir ve yakındaki bir morgdan bir gece bekçisi olduğunu öğrenir. Peki onu bu kadar korkutan ne?

5
Wild Things
Kelly adında on yedi yaşındaki bir kız, öğretmeni Sam'e aşık olur. İlgisini çekmek için her türlü şeyi dener ama hepsi boşuna. İstediğini alamayınca intikam almaya karar verir. Sonra Kelly'nin arkadaşı kurtarmaya gelir. Ama çok geçmeden tehlikeli bir oyunda sadece bir piyon olduğunu anlar ...

6
1408
Ünlü yazar Mike Enslin doğaüstü olaylarla ilgili kitaplar yazıyor. Gelecek gecenin nasıl bir kabusa dönüşeceği hakkında hiçbir fikri olmadan Dolphin Hotel'in kötü şöhretli 1408 numaralı odasında kalmaya karar verir.

7
13 Sins
Elliott Brindle, borca ​​batmış bir satıcıdır. Bir telefon geldiğinde her şey değişir. Her biri daha büyük ödüllerle sonuçlanacak 13 görevlik bir seriyi tamamlaması gereken bir TV şovuna katılır. Ama hepsi bu kadar basit değil: orada oynayan siz değilsiniz, sizinle oynayan onlar.

8
Who am I
Benjamin genç bir bilgisayar dehasıdır. Ama gerçek dünyada bir hiçtir. Toplumun kısıtlayıcı çerçevesi içinde yaşamayı reddederek bir dizi cüretkar siber suç işliyor. Ama bu alternatif gerçekliğe daldıktan sonra onu neler bekliyor? Gerçekte kim o? Sonuçta herkes görmek istediğini görüyor.

9
The Skin I Live In
Dünyaca ünlü bir cerrah Robert Ledgard, yapay bir insan derisinin nasıl yaratılacağının sırrını açıklıyor. Meslektaşlarına sadece fareler üzerinde deneyler yaptığına dair güvence verir, ancak deneylerinin ana konusu olan Faith adlı genç bir kadını gizlice kır evinde kilit altında tutar.

10
Smokin' Aces
Bir gangster patronunun eski bir koruyucusu ve başarılı bir sahne sihirbazı, eski arkadaşlarına karşı ifade vermek için mahkemeye çıkmaya karar verir. Gangsterler onun kellesini getirene 1 milyon dolar değerinde bir ödül belirledirler. FBI ise onu korumaya çalışıyor, ancak inatla halka açık bir şekilde görünerek düzinelerce suikastçıyı cezbediyor..

11
Headhunters
Roger Brown, en büyük şirketler için üst yönetim çalışanı seçiminde uzman olan bir 'kafa avcısıdır'. İmkanlarının ötesinde yaşıyor ve resmi pozisyonundan yararlanarak, yönetici pozisyonları için başvuranlardan pahalı tablolar çalıyor. Ama sonra bir gün, aniden 'avcı'nın kendisi birisinin' ganimeti 'olur.

12
Oblivion
Dünya, uzaylı istilacılarla bir savaştan sağ çıktı, ancak neredeyse ıssız kaldı; insanlığın geri kalan kalıntıları gezegeni sonsuza dek terk etmeye hazırlanıyor. Ana karakter sadece bir kadını kurtarmayı başarır ve çok geçmeden bunun hayatını değiştireceğini anlar.

13
American Hustle
Bu filmin konusu, çalıntı mal kaçakçılığı vakalarını araştırmak için 1970'lerin sonlarında ve 1980'lerin başlarında gerçekleştirilen gerçek bir özel operasyona dayanmaktadır. Daha sonra operasyon her güç düzeyinde yolsuzluğa maruz kaldı.

14
Man on a Ledge
İşlemediği bir suçla suçlanan eski bir polis, intihar etmek için bir çıkıntıya tırmanır. Bir polis müzakerecisi onu çıkıntıdan uzaklaştırmaya çalışırken, eylemlerinin arkasında gizli bir nedeni olduğundan şüphelenmeye başlar.

15
Sleuth
Başarılı bir dedektif romanı yazarı olan Andrew Wyke, karısının sevgilisi Milo Tindla'yı evine davet ediyor. Milo, beklenmedik bir teklif aldığı yazarın lüks malikanesine gelir. Andrew, karısıyla Milo arasındaki ilişkiyi biliyor ve boşanmaya bile hazır, ancak yalnızca belirli koşullar altında.

Yazarın Diğer Yazıları

Samsung Galaxy S21 Ultra'nın Kamera Detayları Açıklandı Önceki

Samsung Galaxy S21 Ultra'nın Kamera Detayları Açıklandı

İlk Bilgisayarını Toplayanlar İçin 5 İpucu Sonraki

İlk Bilgisayarını Toplayanlar İçin 5 İpucu

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.