Red Dead Redemption ve GTA 4 Remasters İçin Kötü Haber

Red Dead Redemption ve GTA 4 Remasters İçin Kötü Haber

GTA: Trilogy Definitive Edition'un çıkışıyla birlikte RDR ve GTA 4 remastered için bekleyiş başlamıştı ancak bu projeler daha başlamadan bitti.

Rockstar Games'in GTA: Trilogy Definitive Edition'u çıkartması oyun camiasında gerek kaliteli açık dünyası, gerekse hikayeleriyle oldukça beğenilen Red Dead Redemption ve GTA 4 remastered beklentisi doğurdu, hatta bu oyunların yeniden geliştirileceğine dair ciddi iddialar ortaya atıldı.

Ancak Rockstar'ın ile ilgili içerden bilgiler veren, insider bir haberci olarak tanınan Twitter kullanıcısı TezFunz2, GTA 4 ve RDR 1'in remaster sürümleriyle ilgili yeni bir açıklamalarda bulundu.

GTA 4 ve Red Dead Redemption Remastered İptal Edildi!

Tez2'in tweet atarak yaptığı açıklamada, GTA 4 ve Red Dead Redemption 1'in remastered projelerinin içeriden aldığı bir bilgiye göre birkaç yıl önce masada olduğunu ama Rockstar'ın bu konunun üzerine çok düşülmemesini gerektiğini söylemesi sonucu projenin somut bir işe dönüşmediğini belirtti.

Ayrıca, projelerin yürürlüğe girmeme sebebinin oldukça fazla olumsuz eleştiriye maruz kalmış olan GTA Trilogy Definitive Edition yüzünden olabileceğini ekledi.

Dürüst olmak gerekirse, kimsenin buna şaşırdığını düşünmüyorum. GTA Trilogy Remaster'ı o kadar berbattı ki Rockstar özür dilemek zorunda kalmıştı. Bence derslerini aldılar ve yarım kalmış bir remaster yapmak yerine GTA 6'ya ve bir sonraki Red Dead Redemption'a odaklanmayı tercih edecekler.


Yazarın Diğer Yazıları

WhatsApp Sohbet Silme Süresi Büyük Ölçüde Artacak! Önceki

WhatsApp Sohbet Silme Süresi Büyük Ölçüde Artacak!

God of War Ragnarok Çıkış Tarihi Onaylandı ve Yeni Fragman Yayınlandı Sonraki

God of War Ragnarok Çıkış Tarihi Onaylandı ve Yeni Fragman Yayınlandı

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.