Hepsiburada Premium Abonelik Servisi Kullanıma Açıldı

Hepsiburada Premium Abonelik Servisi Kullanıma Açıldı

Hepsiburada, aylık 9.90 TL olarak ücretlendirilen Premium üyelik hizmetini resmi olarak duyurdu.

Hepsiburada, Premium ismini verdiği yeni abonelik servisini kullanıma sundu. 1 Temmuz'da kullanıma açılan Hepsiburada Premium, aylık 9.90 TL'den satışa sunuldu.

<a href='/hepsiburada-premium/'>Hepsiburada Premium</a> Abonelik Servisi Kullanıma Açıldı

Hepsiburada Premium bizlere ne avantaj sağlayacak?

Hepsiburada Premium'a, aylık 9.90 TL'ye dileyen herkes üye olabiliyor. Premium'un avantajlar ve fırsatlar dünyasına adım atanlar için öne çıkan hizmetlerinden biri "yüzde 3 Hepsipapel geri kazan" avantajı: Premium üyeleri, alt limit 1 TL olmak üzere Hepsiburada'da 500 TL, Hepsiburada Market'te 200 TL ve Hepsiburada Seyahat'te 1000 TL'ye kadar olan harcamalarının yüzde 3'ünü Hepsi papel olarak geri alabilecek.

25 TL üzeri ücretsiz kargo

Hepsiburada Premium üyeleri, 25 TL üzeri siparişlerinde "Ücretsiz Kargo" imkanının yanı sıra, mobilya alışverişlerinde montaj ve araç lastiği alışverişinde montaj hizmetlerinden de ücretsiz yararlanabiliyor.

34,90 TL değerindeki BluTV üyeliği hediye

Premium üyeleri abonelikleri boyunca mevcut fiyatı 34,90 TL olan BluTV'ye ücretsiz abone olabilecekler. Ayrıca Hepsiburada Çağrı Merkezine de öncelikli ulaşabilecekler.

Ayrıca Premium üyeleri başlangıç için, MentalUP, Sosyopix, KitUP, Armut, Octovan, Petrol Ofisi, TAB Gıda ve Martı gibi markalardan çok ayrıcalıklı koşullarla ürün ya da hizmet alabilecek, yakında ise Hepsiburada'dan aldıkları seçili elektronik ürünleri %50 indirimli fixpack paketleri ile garantiye ek onarım güvencesi ile alabilecekler.

Geçtiğimiz aylarda yayınlanan rapora göre Türkiye'de en çok kullanılan alışveriş sitesi Hepsiburada değil Trendyol. Sürekli olarak büyüyen Trendyol, verilere göre Türkiye e-ticaret pazarının yüzde 27'sini elinde bulunduruyor. İkinci sırada yer alan Hepsiburada ise yüzde 17'lik bir pazar payına sahip.


Yazarın Diğer Yazıları

Ekran Kartı Sıkıntısı Bitti Fiyatlar Düşüyor! Önceki

Ekran Kartı Sıkıntısı Bitti Fiyatlar Düşüyor!

Google Aramasından Kişisel Bilgilerinizi Nasıl Kaldırırsınız? Sonraki

Google Aramasından Kişisel Bilgilerinizi Nasıl Kaldırırsınız?

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.