Her filmin sonunu tahmin edebileceğini düşünenlere 10 zorlu film

Her filmin sonunu tahmin edebileceğini düşünenlere 10 zorlu film

Sizler için sonunu tahmin etmekte çok zorlanacağınız 10 film bulduk. İzlerken beyin yanmalarına dikkat.

İki tür film vardır: ilk kareden sonunu bildiğimiz filmler ve bizi son sahneye kadar karanlıkta tutanlar. Genellikle bizi sonu üzerine kafa yorup ağızda kalan acı-tatlı lezzetin tadını çıkarmaya itenler daha tercih edilesidir.

Her filmin sonunu tahmin edebileceğini düşünenlere 10 zorlu film


1
The Wife
IMDb - 7.2
Sıradan bir eş olan Joan Castleman, 40 yıllık evlilikleri boyunca, kocasının edebi kariyeri uğruna kendi edebi hırslarını feda etti. Ancak kocası Joe, Nobel Edebiyat Ödülü'nü aldığında Joan, hayatıyla ilgili seçimlerini sorgulamaya başlar. Ve kendisi üzerine kafa yorarken, hayat ona başka bir beklenmedik sürpriz getirir.

2
Get Out
IMDb - 7,7
Afro-Amerikalı genç bir fotoğrafçı olan Chris Washington, toplumun elit kesimine mensup ve ıssız bir kır evinde yaşayan kız arkadaşının ailesiyle tanışacak. Keşke bu davetin gerçek nedenini bilseydi, elinden geldiğince çabuk kaçmaya çalışırdı...

3
Gone Girl
IMDb - 8.1
Amy aniden kaybolduğunda, Nick ve Amy’nin 5. evlilik yıl dönümünü kutlamak için her şey hazırdı. Didişmenin bazı izlerinin yanı sıra, Amy'nin bu gün her zaman onunla oynadığı oyunun bir parçası olarak sevgili kocası için bıraktığı birkaç ipucu da evlerinde kalmıştı - kayboluşuna ışık tutmaya yardımcı olacak ve Nick'in kişisel hayatıyla ilgili bazı tatsız gizemleri açığa çıkarmasına yardımcı olacak ipuçları.

4
The Hidden Face
IMDb - 7.4
Garson olarak çalışan Fabiana, Adrián adlı genç bir orkestra şefiyle tanışır ve ilişkiye başlarlar. Her şey onun için ideal görünüyor, ancak kısa süre sonra polisin eski kız arkadaşının gizemli bir şekilde ortadan kaybolmasını araştırdığını öğrenir. Dahası, Fabiana evde tuhaf bir şeyler döndüğünü hissetmeye başlar.

5
Hold the Dark
IMDb - 5.6
Netflix'in bu gerilim filminin, sıcak havalarda izlenmesi daha iyidir. Olaylar, Alaska'nın ücra bir köyünde kar, soğuk ve sonsuz karanlık arasında gerçekleşiyor. Bu yüzden sadece oradaki insanların değil, kurtların da delirip bebekleri çalmaya başlaması şaşırtıcı değil. Olayları çözmek için köye ünlü bir zoolog gelir. Ama yakında kararından pişman olacaktır...

6
Damsel
IMDb - 5.5
Cesur ve romantik Samuel Alabaster, Vahşi Batı'lı bir kız olan güzel Penelope ile evlenmeyi planlıyor. Onun için şarkılar besteliyor, düğünleri için ona bir midilli vermek istiyor ve hatta kalp şeklinde bir alyans seçiyor. Samuel, evlilik törenini yönetmesi için vaiz Henry'yi görevlendirir, ancak küçük bir sorun vardır: Penelope, kötü bir adam tarafından kaçırılmıştır. Ve Samuel gelini kurtarmaya karar verir...

7
Whiplash
IMDb - 8.5
Andrew, ömür boyu süren baterist olma hayalini gerçekleştirmek için bir müzik okuluna kaydolur. Bir süre sonra, alışılmadık yöntemleri onu duyarlılığın sınırlarının ötesine iten bir öğretmen olan Terence Fletcher tarafından fark edilir. Bu akıl hocasının gözetiminde, Andrew daha da büyük hayaller kurmaya başlar - şimdi müzik tarihinde iz bırakacak harika bir baterist olmak istiyor. Sonunda, bu dilek, Andrew’ün hayatından arkadaşlık ve aşk gibi şeyleri çıkaran bir takıntıya dönüşür.

8
The Handmaiden
IMDb - 8.1
Olaylar, Japon işgali altındaki Kore'de gerçekleşir. "Kont Fujiwara" lakaplı bir dolandırıcı, fakir bir kız olan Sook-hee'ye, sağlam bir gelir vaat ederek bir plana katılma şansı sunar. Zengin bir Japon kadın olan Hideko'yu cezbetmeyi ve onunla birlikte Japonya'ya gitmeyi, onunla evlenmeyi, onun deli olduğunu ilan etmeyi, onu bir tımarhaneye koymayı ve tüm parasını almasını bekliyor. Sook-hee, Hideko'nun hizmetçisi olarak ona yardım etmektir. Ama aniden Kont'un mükemmel planı tehlikeye girer.

9
Parasite
IMDb - 8.6
Kim ailesi hayattan pek merhamet görmüyor. Nemli, kirli bir yarı bodrumda yaşamak, komşularından internet bağlantısı çalmak ve ara sıra yarı zamanlı işlerde çalışmak zorundalar. Bir keresinde, yurtdışında staj yapmak için ayrılan oğullarının arkadaşı, ona onun yerine geçme ve zengin Park ailesiyle bir lise öğrencisi için öğretmen olarak çalışma şansı sunar. Yüksek öğrenim diploması alan adam, Parks'ın lüks malikanesine gider ve anne üzerinde iyi bir izlenim bırakır. Hemen kız kardeşinin istihdamı için alışılmadık bir plan yapar.

10
Tell No One
IMDb - 7.5
Alexandre Beck’in karısı 8 yıl önce bir seri katilin kurbanı oldu. Alex, kaybın üstesinden gelemedi ve tamamen işine odaklandı. Alex, karısının muhtemelen hayatta olduğu ve hatta kendisi gibi muhtemelen tehlikede olduğu bilgisini aldığında işler sarpa sarar.

Yazarın Diğer Yazıları

TR'DE İLK! 259 Gr Çelik Oyuncu Kulaklığı | Cougar VM410 Önceki

TR'DE İLK! 259 Gr Çelik Oyuncu Kulaklığı | Cougar VM410

Google: Dünya Çapında 3 Milyar Android Cihaz Olduğunu Açıkladı Sonraki

Google: Dünya Çapında 3 Milyar Android Cihaz Olduğunu Açıkladı

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.