iPhone 12 Serisi Hakkında Yeni Bilgiler Yayınlandı

iPhone 12 Serisi Hakkında Yeni Bilgiler Yayınlandı

Apple firması tarafından üretilen iPhone serisi akıllı telefonların son üyesi olan iPhone 12 hakkında yeni iddialar ortaya atıldı. Yapılan bildirimlere bakılırsa cihaz 4 farklı model ile 8 Eylül'de tanıtılacak.

Apple firmasının vazgeçilmez serisi olan iPhone'lara yeni bir üyeler katılıyor. Geçtiğimiz birkaç ay içinde, piyasaya sürülecek iPhone 12 serisi ile ilgili birkaç sızıntı gün yüzüne çıkmıştı. 

Aslında, bu akıllı telefonun önemli özelliklerinin çoğu birçok kullanıcı tarafından bildirilmişti. Bununla birlikte, Twitter üzerinde yapılan bildirimlere göre, iPhone 12 akıllı telefon Eylül ayı içinde piyasaya sürüleceği söyleniyor.

İddiayı ortaya atan kaynak, @ihacktu adlı Twitter kullanıcısıdır. Apple firması 8 Eylül'de iPhone 12 serisi de dahil olmak üzere yeni ürünler piyasaya süreceğini iddia ediyor. Raporda ayrıca, Apple'ın 27 Ekim'de iPad Pro ve Apple Mac modellerini de piyasaya sürecebileceği konuşuluyor.

Apple, yeni iPhone 12 serisine ek olarak 8 Eylül'de yeni Apple Watch ve iPad modellerini ve AirPower'ı da piyasaya sürecek. Apple Mac, MacBook ve 13 inç MacBook Pro lansmanda boy göstereceği söyleniyor.

iPhone 12 Serisi Hakkında Yeni Bilgiler Yayınlandı

İHacktu adlı kullanıcı, iPhone 12 Serisi Hakkında Yeni Bilgiler Yayınladı.

Gelen bilgilere göre etkinlik, 8 Eylül 2020'de online olarak gerçekleşecek. Ancak, 27 Ekim etkinliği için yapılan bir bildirim yoktur.

İHacktu'ya göre, Apple'ın kendi Apple Glass AR cihazını da piyasaya sürebileceği söyleniyor. Bu kadar bilgi paylaşıyoruz ama bu bilgiler ne kadar güvenilir tam olarak net değildir. Ama bu sızıntıcı geçmiş bildirimlerine baktığımızda, genelde tahmimleri tuttuğunu görmekteyiz. Tabi en doğru bilgiyi bizlere resmi açıklama yapılınca Apple firmasında verecektir. O zamana kadar böyle büyük sızıntıcıların yayınladıklarından çıkarımlar yapacağız.

İPhone 12 Serisi Ve Diğer Apple Cihazlar Hakkında Söylentiler

Söylentiler doğru ise, Apple'ın bu yıl dört iPhone 12 modeli yayınlayacak. Buna ilk olarak bütçe dostu olan 5,4 inç ekrana sahip bir iPhone 12, 6,1 inç iPhone 12 Plus, 6,1 inç iPhone 12 Pro ve 6,8 inç iPhone 12 Pro Max olacağını söyleyebiliriz.

Dört modelin hepsinin OLED ekranları kullanacağını ve 5G'yi destekleyeceğine dair gelen bazı raporlar vardır. Bunlar Apple'ın ilk 5G ağına sahip akıllı telefonu serisi olacaktır.

iPhone 12'nin bütçe dostu modellerinde çift arka kamera ve 4GB RAM kullanılırken, Pro modellerinde üçlü arka kamera kurulumuna yer verecektir. Pro modelleri ayrıca 6GB RAM ve 120Hz ProMotion ekran ile kullanıcılarına gelecektir.

Apple Watch Series 6'nın daha iyi su direncine sahip olacağı, uyku izlemeye konusunda kullanıcılarını memnun etmek için büyük bir batarya gücüne sahip olacağı söylenmektedir.

Apple firması Eylül ayında birçok model cihazın lansmanını yapacak!

Yeni giriş seviyesi ve orta sınıf iPad modelleri hakkında bazı bilgiler mevcuttur. Apple'ın 10.8 inç iPad Air ve yeni iPad mini'yi ilk kez piyasaya süreceği hakkında söylentiler mevcuttur.

Jon Prosser'e göre Apple, A11 yonga seti ile donatılmış AirPower'ı test ediyor. Şu andan itibaren, bu cihazın piyasaya sürülmesi hakkında tarafımıza gelen bir bilgi yoktur.

Apple, iPad Pro modellerini 2020'de piyasaya sürmesine rağmen, Apple firması 2021 yılının ilk çeyreğinde, 5G'yi destekleyen ve mini-LED ekranlar kullanabileceği konusunda yeni söylentiler var.

Apple yakın bir zamanda piyasaya süreceği iPhone 12 serisini ve diğer Apple cihazlar hakkında bilgi almamız durumunda sizlere bu platform üzerinden bilgi vereceğiz. Lansman tarihi yaklaştıkca söylentiler çoğalacak ve sizlere en sağlıklı bilgiyi en verimli şekilde aktarmaya devam edeceğiz.


İlgili İçerikler

Yazarın Diğer Yazıları

Konsola Özel Oyuncu Kulaklığı | HyperX Cloud PS4 İnceleme Önceki

Konsola Özel Oyuncu Kulaklığı | HyperX Cloud PS4 İnceleme

Mutluluğa giden yolu gösterecek on temel film Sonraki

Mutluluğa giden yolu gösterecek on temel film

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.