Netflix'te fatura ayrıntılarını nasıl görebilirsiniz?


Herhangi bir nedenle fatura ayrıntılarını görmek istiyorsanız ve bilgileri nerede bulacağınızdan emin değilseniz, okumaya devam edin. Size bunu nasıl yapacağınızı göstereceğiz. Netflix'te fatura ayrıntılarını nasıl göreceğinizi öğrenelim.

Netflix, tüm dünyadaki kullanıcılar arasında hızla bu kadar popüler hale geldiğinden özel bir tanıtıma ihtiyaç duymaz. Harika içerikler bulabilir, aileniz ve arkadaşlarınızla birlikte eğlenebilirsiniz. Maliyetler söz konusu olduğunda, birkaç kullanıcının aynı anda içeriği izleyebileceğini göz önünde bulundurarak (sahip olduğunuz plana bağlı olarak) Netflix'in oldukça uygun fiyatlı olduğunu belirtmeliyiz. Herhangi bir nedenle fatura ayrıntılarını görmek istiyorsanız ve bilgileri nerede bulacağınızdan emin değilseniz, okumaya devam edin. Size bunu nasıl yapacağınızı göstereceğiz. Netflix'te fatura ayrıntılarını nasıl göreceğinizi öğrenelim.

Netflix'te fatura ayrıntılarını görme

Bunu bilgisayarınızda veya uygulamayı kullanarak yapabilirsiniz (bu durumda uygulama sizi akıllı telefonun tarayıcısını kullanarak Netflix sayfasına götürür). İşte adımlar:

⦁ Bilgisayarınızdaki tarayıcıyı açın ve netflix.com adresine gidin.

⦁ Ekranın sağ üst köşesindeki simgeye tıklayın

⦁ Şimdi Hesabı tıklayın

⦁ Fatura ayrıntılarını Üyelik ve fatura bölümünde göreceksiniz

⦁ Üzerine tıklayın

Şu anda kullandığınız plan ve bir sonraki fatura tarihi de dahil olmak üzere tüm fatura ayrıntılarını orada göreceksiniz.

Kullanabileceğiniz bir bilgisayarınız yoksa sizi Netflix web sitesine götürecek uygulamayı kullanabilirsiniz. İşte bunu yapmanın yolu:

⦁ Akıllı telefonunuzda Netflix uygulamasını açın

⦁ Sağ alt köşedeki Daha Fazla'ya dokunun

⦁ Hesaba dokunun

⦁ Tarayıcı açılacak

⦁ Fatura ayrıntılarına dokunun

Orada, şu anda bulunduğunuz plan ve bir sonraki fatura tarihi gibi daha önce bahsettiğimiz tüm bilgileri görebilirsiniz.


Yazarın Diğer Yazıları

Önceki

Steam Oyunlarına Ne Kadar Para Harcadığınızı Nasıl Görebilirsiniz?

Sonraki

GeForce RTX 3080 İçin 33.000₺ Sistem Topladık | Hepsi ASUS

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.