WhatsApp artık Android tablet ve iPad'lerde kullanılabilir olacak!

WhatsApp artık Android tablet ve iPad'lerde kullanılabilir olacak!

Tablet kullanıcılarının WhatsApp'a olan hasreti son buluyor.

Daha önce birkaç belirli yöntemler kullanmadan Andoid ve iOS tabletlerde kullanılamayan WhatsApp, yeni güncelleme ile resmi olarak kullanılabilir olacak.

Bu yılın Nisan ayında, WhatsApp kullanıcılarının hesaplarını ikinci bir telefona veya tablete bağlamasına izin verecek bir WhatsApp özelliğinin geleceğinin haberini aldık. Companion modu olarak adlandırılan bu özellik, şimdi en son WhatsApp beta güncellemesiyle bazı Android kullanıcıları için gösteriliyor.

Android Tablet ve iPad'lerde WhatsApp kullanımı test ediliyor

WABetaInfo'ya göre, Android v2.22.21.6 için WhatsApp beta, belirli beta test kullanıcılarına Companion modunu getiriyor. Mevcut durumda, özellik bir QR kodunu tarayarak WhatsApp hesabınızı tıpkı web tarayıcıdaki gibi Android tablete bağlamanıza olanak tanıyor.

En son WhatsApp beta sürümünü kullanıyorsanız, WhatsApp ayarlarındaki "Bağlı Cihazlar" bölümüne gidip tabletinizde görüntülenen QR kodunu tarayarak özelliği test edebilirsiniz. Telefonunuzda aktif bir internet bağlantısı olduğu sürece WhatsApp mesajlarınız tabletinizle senkronize edilir.

Senkronizasyon tamamlandıktan sonra, telefonunuzun aktif bir internet bağlantısı olmasa bile tabletinizde WhatsApp'ı kullanabileceksiniz.


Kaynak: https://wabetainfo.com/whatsapp-beta-for-android-2-22-21-6-whats-new/

Yazarın Diğer Yazıları

Netflix TUDUM Etkinliğinde Öne Çıkanlar Önceki

Netflix TUDUM Etkinliğinde Öne Çıkanlar

90 Dakikadan Kısa 5 Büyük Korku Filmi Sonraki

90 Dakikadan Kısa 5 Büyük Korku Filmi

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.