OnePlus 9 5G'nin Gerçek Görselleri Yayınlandı

OnePlus 9 5G'nin Gerçek Görselleri Yayınlandı

OnePlus 9 adlı cihaz hakkında uzun zamandır farklı bilgiler yayınlanıyordu. Cihaz en son Snapdrogon 888 işlemci ile geleceği bildirildi. Şimdi de cihazın gerçek görselleri sızdırıldı. Hep birlikte inceleyelim!

OnePlus 9 hakkında uzun zamandır birçok özellik ve görsel yayınlanıyordu. Ama şimdi OnePlus 9 adlı amiral gemisi cihazın gerçek görselleri ortaya çıktı. Cihaz özellik bakımdan Qualcomm Snapdragon 888 işlemci kullanacağı bildirilmişti.

Ayrıca OnePlus 9 serisi en az iki telefona sahip olacaktır. Bunlar; OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro adı altında piyasada yer alacaktır. Bununla birlikte, olası bir orta seviye (veya giriş seviyesi) OnePlus 9E hakkında da raporlar var. OnePlus 9 ile ilgili en son gelen bilgi, cihazın dış yüzeyi hakkındadır.

Rapora göre, görüntüler OnePlus 9 5G'nin üretim öncesi biriminden geliyor. Ancak, önceki raporlara uymayan bazı detaylar var. İlk olarak bu cihazın model numarası, OnePlus karşılığı olmayan LE2117 seri numarasında gelmesidir. Ayrıca arkadaki logo'ya dikkat ederseniz kesinlikle OnePlus'a ait bir logo olmadığını görürsünüz.

OnePlus 9 5G'nin Gerçek Görselleri Yayınlandı

OnePlus 9 5G'nin Gerçek Görselleri Yayınlandı

Gördüğümüz kadarıyla, resimler arka gümüş panelli bir cihazı gösteriyor. Tıpkı bildiğimiz gibi, arkada iki büyük sensör ve bir küçük sensör kullanıyor. Kameranın altında "Ultrashot" yazan bir LED flaş var. Peki, eğer bu gerçekten OnePlus 9 5G ise, "Ultrashot" ne anlama geldiğini açıklamak zorunda kalacak. 

Bu cihazın ön tarafında, bir delikli ekran kullandığını görüyoruz. Delik, ekranın sol üst tarafındadır. Görüntüler ayrıca bu telefonun üstünde ve altında mikrofonların varlığını da gösteriyor. Ayrıca, SIM kart tepsisini, C Tipi bağlantı noktasını ve alt hoparlörü ve ayrıca bir önyükleme logosunu görebiliriz.

OnePlus 9 5G'nin Gerçek Görselleri Yayınlandı

OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro adlı cihazlar daha önceki seride olduğu gibi Türkiye pazarında da yer alacağı tahmin ediliyor.

OnePlus 9 İçin İddia Edilen Teknik Özellikler:

Telefonun yayınlanan görsellerine ek olarak, cihazın özelliklerini gösterdiği iddia edilen ekran görüntüleri de mevcuttur. Gelen raporlarda bu cihazın; 6,55 inç FHD + düz ekran kullanacağını iddia ediyor. Bu ekran 2400 × 1080 çözünürlük, 20: 9 en boy oranı, HDR ve 120 Hz yenileme hızı kullanacaktır. 

Bu rapor gerçekse, OnePlus 9 5G metal (Alüminyum) bir çerçeve ile gelecek. OnePlus 9 5G, önden OnePlus 8T 5G çok benzer bir şekilde olacak. Cihaz 30W hızlı şarj desteğine sahip olurken, ayrıca 4.510 mAh batarya gücü ile kullanıcılarını memnun edecek. Ayrıca Cihaz en son Android sürüm ile piyasada yer alacak. Görselleri sızan versiyonu, 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanına sahip olacak.

OnePlus 9 İçin İddia Edilen Teknik Özellikler:

OnePlus 9 adlı cihazın kamera özelliği ile ilgili, ekran görüntüsünden bazı bilgileri görebiliriz. Arka tarafta 12MP f / 1.88 kamera görüyoruz. Ancak, ekran görüntüsü 4MP f / 2.4 kamera gösteriyor. Bu durum, 2021 amiral gemisi için pek olası değil. Ancak bu kameranın dörtlü kamera kurulumu olacağı için, 4 x 4MP olabileceği söyleniyor. Kamera, Elektronik Görüntü Sabitlemeyi (EIS) destekleyeceği, ancak Optik Görüntü Sabitlemeyi (OIS) desteklemeyeceği düşünülüyor.


Yazarın Diğer Yazıları

Samsung, Oyun Performansı Arttırmak İçin GameDriver'ı Yayınladı Önceki

Samsung, Oyun Performansı Arttırmak İçin GameDriver'ı Yayınladı

YouTube, Gmail ve Diğer Google hizmetleri Çöktü Sonraki

YouTube, Gmail ve Diğer Google hizmetleri Çöktü

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.