PlayStation'a özel daha fazla oyun PC'ye gelecek

PlayStation'a özel daha fazla oyun PC'ye gelecek

Sony, "kârlılığımızın daha fazla büyümesini teşvik etmek" için PlayStation'a özel birinci taraf oyunlarının PC'ye genişletilmesini keşfetmeye devam edecek.

Horizon Zero Dawn'ın Steam'deki son sürümünün ardından büyük bir sürpriz olarak gelmemeli, ancak PlayStation'ın rekabet avantajını kaybettiğini düşünen uzun süreli hayranlar arasında özellikle mantıklı gelmesi olası değil.

Üreticinin bir şeyleri tartması gerekecek, ancak deney yapmanın çok fazla zararı olacağını hayal edemiyoruz. Kârlı bilgisayar pazarından elde edilebilecek potansiyel bir pay vardır, ancak bunun ne tür bir maliyetle birlikte geleceğine karar vermesi gerekecektir. Bazıları, Japon devinin önemli oyunları başka yerlerde sunarak en büyük satış noktalarından birini damıttığını iddia ediyor.

Satış rotaları dibe vurduktan çok sonrasına kadar sürümlerin taşınması olası olmadığından, bunda gerçek bir zarar olmadığını düşünüyoruz. Bu nedenle, bazı markalarının profilinin artmasına yardımcı olabilir ve büyük serilerde yepyeni devam oyunlarının piyasaya sürülmesiyle daha fazla insanı PlayStation'a geri çekebilir.


Yazarın Diğer Yazıları

Apple, Epic Games'in Hesabını Feshetti Önceki

Apple, Epic Games'in Hesabını Feshetti

NBA 2K21: Damian Lillard ve LeBron James'in İmza Hareketleri Yeni Oyuna Eklendi Sonraki

NBA 2K21: Damian Lillard ve LeBron James'in İmza Hareketleri Yeni Oyuna Eklendi

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.