Rahatlamanıza ve Her Şeyi Unutmanıza Yardımcı Olabilecek 10 Film

Rahatlamanıza ve Her Şeyi Unutmanıza Yardımcı Olabilecek 10 Film

Komedi gibi görünen ve izlemesi kolay filmler var, ancak yine de belli bir felsefi tat bırakabilirler. Bu tarz filmlere bir değinelim istedik. Alışılmadık olayları ve komik şakaları sevenler için harika bir liste hazırladık.

Rahatlamanıza ve Her Şeyi Unutmanıza Yardımcı Olabilecek 10 Film


1
Alibi.com, 2017
Başroldekiler: Philippe Lachea, Élodie Fontan, Julien Arruti
IMDb derecesi: 6.5

Mazeretler bulan bir ajans şirketi var ve inanılmaz meşguller. Greg tarafından yönetilmektedir. Proje son derece başarılıdır ve ana karakter, aldatılmaktan nefret eden hayatının kızıyla tanışana kadar tamamen mutludur. Ana karakter, kendisi için kurduğu tuzaktan çıkmanın ne kadar zor olacağı konusunda kesinlikle hiçbir fikre sahip değildir.

2
It’s Kind of a Funny Story, 2010
Oyuncular: Emma Roberts, Zach Galifianakis, Zoe Kravitz
IMDb derecesi: 7.10Ana karakter olan genç Craig intihar ettiği bir rüya görür ve uyandıktan sonra o kadar korkar ki, isteyerek bir akıl hastanesine gitmeye karar verir. Ne yazık ki, yanlışlıkla yetişkin bölümüne yönlendirilir ve burası en ilginç şeylerin gerçekleştiği yerdir. Arkadaşlığın ve sevginin bu kadar beklenmedik bir yerde bulunabileceğini kim tahmin edebilirdi?

3
Dai si hing, 2018
Başroldekiler: Donnie Yen, Joe Chen, Yu Kang
IMDb derecesi: 6.3

Eski bir subay, Hong Kong'da normal bir okulda çalışmaya başlar ve maalesef, tüm öğrenciler çok başarısız olduğu için okul kapatılmak üzeredir. Ana karakter, sorunu en önemsiz olmayan bir şekilde çözer, bu da askeri geçmişiyle iyi yüreğinin bir bileşimi olur.

4
Like Father, 2018
Başroldekiler: Kristen Bell, Danielle Davenport
IMDb derecesi: 6.1

Ana karakter, nişanlısından bir anda ayrılır. Ama balayınun parası çoktan ödenmişti. Bu yüzden, 20 yıl önce onu terk eden babasıyla balayına çıkar.

5
The A-Team, 2010
Oyuncular: Liam Neeson, Bradley Cooper, Jessica Biel, Patrick Wilson
IMDb derecesi: 6.8

Bir Irak savaş gazisi ekibi başkası tarafından işlenen bir suçla suçlanıyor. Ve özgürlüklerine geri dönmek ve itibarlarını geri kazanmak için suçluları kendileri bulmaya karar verirler.

6
Mauvaises herbes, 2018
Oyuncular: Catherine Deneuve, Kheiron, André Dussollier
IMDb derecesi: 7.3

Bu karmaşık hikaye, haksız bir şekilde para kazanan dolandırıcı ve yeyim Wael ve annesi Monique etrafında dönüyor. Bu sıra dışı ikili, Monique'in iyi bir arkadaşından çalınca ana karakterin hayatı tamamen değişir.

7
She’s Funny That Way, 2014
Başroldekiler: Jennifer Aniston, Owen Wilson
IMDb derecesi: 6.1

Isabella adında bir telekızın hayatı bir Broadway yönetmeninin hayatına girdiğinde tamamen değişir. İnanılmaz aile sırları ortaya çıkar, korkunç skandallar patlak verir ve ana karakterin sakin ve sessiz hayatı sona erer. Ama buna kesinlikle değer.

8
Going in Style, 2016
Başroldekiler: Michael Cain, Morgan Freeman, Alan Arkin
IMDb derecesi: 6,6

Eski arkadaşlar, Joe, Willie ve El yaşlı ve fakir olmaktan korkarlar ve bir suç işlemeye karar verirler: Emeklilik birikimlerini iade etmek için bir banka soymak isterler.

9
The Healer, 2017
Başroldekiler: Oliver Jackson-Cohen, Jonathan Pryce, Camilla Luddington
IMDb derecesi: 6.2

Ana karakter Alex, hayatına sadece kadınların, kumarın ve alkolün bir anlam verebileceğinden emin. Ardından Alex tüm borçlarını ödemeye hazır olan akrabasıyla tanışır, ancak garip bir koşulla: Şu anki evinden uzakta, küçük bir alanda bir yıl yaşamak zorundadır.

10
Jour J, 2018
Başroldekiler: Reem Kherici, Nicolas Duvauchelle, Julia Piaton
IMDb derecesi: 6,9

Bu hikaye, çok yakında evlenecek olan Mathias hakkında. Ancak kutlama, ana karakterin eski kız arkadaşı tarafından planlanıyor. Ve hâlâ ona karşı hisleri var, bu yüzden zor bir seçim yapması gerekiyor.

Yazarın Diğer Yazıları

Eski PC oyunlarınızı Windows 10'da çalıştırma Önceki

Eski PC oyunlarınızı Windows 10'da çalıştırma

Akıllı telefonunuzu kullanarak küçük bir işletme nasıl yönetilir? Sonraki

Akıllı telefonunuzu kullanarak küçük bir işletme nasıl yönetilir?

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.