Samsung'un Katlanabilir Telefonu Galaxy Fold 2 Sızdırıldı

Samsung'un Katlanabilir Telefonu Galaxy Fold 2 Sızdırıldı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung'un katlanabilir modeli olan, Galaxy Fold 2 akıllı telefonun fiyatı, çıkış tarihi ve kamera yükseltmeleri twitter aracılıyla sızdırıldı.

Bilindiği üzere Samsung firması, katlanabilir akıllı telefon pazarında söz sahibi olmak için elinden geleni yapmaya çalışıyor. Katlanabilir akıllı telefon pazarında devamlı yeni ürünler piyasaya çıkıyor. Samsung firması bu ürünleri hem takip ediyor hemde yeni ürünleri piyasaya sürmek için çalışıyor.

Güney Koreli teknoloji firması Samsung, katlanabilir telefonu olan Galaxy Fold 2 hakkında yeni söylentiler ortaya çıkmaya başladı. Samsung Galaxy Fold 2 hakkında ortaya atılan sızıntılar arasında, Ağustos ayında yeni katlanabilir ürüne gelen bazı önemli kamera yükseltmelerini ve fiyat indirimini ortaya koyuyor.

Display Supply Chain Consultants'ın kurucusu ve CEO'su Ross Young, telefonun kamera özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi hakkında edindiği bilgileri Twitter hesabından paylaştı. Daha önce Galaxy Fold 2 spesifikasyonlarını sızdırdı ve diğer büyük teknoloji yorumcuları tarafından büyük saygı görüyor, bu yüzden iddialarından şüphe etmek için çok az neden var.

Tweetlerin özellikleri üç şeyle ilgilidir. İlk olarak, kameralar veya en azından ana arka kameralar hakkında yorum yapıyor. Young, orijinal Galaxy Fold'daki kamera sistemi olan 12MP / 12MP / 16MP üçlüsünde bir gelişme gerçekleştiğini söyleyerek, yeni kamera kurulumun Galaxy Fold 2 için çift optik görüntü sabitleme (OIS) ile 12MP / 16MP / 64MP kombinasyonu olacağını belirtti. 

Galaxy Fold 2

Samsung'un Katlanabilir Telefonu Galaxy Fold 2 Sızdırıldı

Galaxy Fold 2'nin ana kamera kurulumunda kullanılan lensler, sırasıyla ana lens, ultra geniş lens ve 3x optik zoom lensi içerdiğini varsayabileceğimizi söyledi.

İkinci olarak, Fold 2'nin fiyatı orijinal Fold'dan daha ucuz olacaktır. Daha önce gelen sızıntılarda Fold 2'nin fiyatı 1780 $  ile 1980 $ arasında olacağı söylenirken, Young tarafından, 1880 $ - 1895 $ fiyat etiketinde sahip olacağını açıkladı. Young, Samsung'un geliştirilmiş özelliklere rağmen bu telefonlardan daha fazla satmayı hedeflediğinden, orijinal Fold'dan 100 $ daha ucuz olarak piyasaya çıkacağı söyleniyor.

Young, Fold 2'nin çıkış tarihi hakkında detaylar paylaştı. Önceki söylentilerde duyduğumuz gibi, Ağustos ayının ikinci yarısında bir açıklama beklemeliyiz, bu da Eylül ayında cihazın piyasaya sürüleceği anlamına geldiğidir.

Young yaptığı açıklamada, Fold 2'de coronavirüs ile ilgili bir gecikme beklemiyor. Young sadece Fold 2 için yorum yapmadı. Apple, iPhone 12 ile bir ay sürecek bir gecikmeyle gelebileceğini sözlerine ekledi. 

Ne yazık ki, Young, ekran çentikleri konusunda ve ekran altı selfie kamera konusunda bilgi vermiyor.

Fold 2'nin bir S Pen kalemi ile gönderileceği söylentileri hakkında yorum yapan Young, muhtemelen telefonun hem dış hem de iç ekranlarında çalışacağını söyledi.

S Pen kalem eklemesinden başka, Fold 2'nin, 120Hz yenileme hızı ve  5G bağlantısı olasılığı ile içeride ve dışarıda daha büyük ekranlara sahip olmasını bekledeğini açıkladı.


İlgili İçerikler

Yazarın Diğer Yazıları

Windows 10'da mikrofon çalışmama sorunu nasıl çözülür? Önceki

Windows 10'da mikrofon çalışmama sorunu nasıl çözülür?

Google YouTube Müzik Kütüphanesini Yeniliyor Sonraki

Google YouTube Müzik Kütüphanesini Yeniliyor

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.