Samsung Galaxy Note 20 Ultra'nın İlk Fotoğrafı Yayınlandı

Samsung Galaxy Note 20 Ultra'nın İlk Fotoğrafı Yayınlandı

Samsung firmasının uzun zamandır üzerinde çalıştığı ve devamlı sızıntı olarak gündeme gelen akıllı telefonu, Galaxy Note 20 Ultra'nın ilk görüntüleri sızdırıldı. Görüntüler amiral gemisi akıllı telefonun tasarımı hakkında birçok ipuçu veriyor.

Samsung firmasının amiral gemisi serisi olan Galaxy Note 20 Ultra için çalışmalarını sürdürüyor. Samsung'un ürettiği bu akıllı telefon hakkında, çok fazla sızıntı ortaya atılıyordu ama bu sefer gelen sızıntıda, akıllı telefonun fotoğrafları olduğu görünmektedir. Daha önce sadece üç boyutlu modellerini gördüğümüz Galaxy Note 20 Ultra amiral gemisi akıllı telefonun, ilk canlı fotoğraflarını sizler için paylaşıyoruz. Sızıntıyı paylaşan Jimmy is Promo isimli bir ünlü bir twitter kullanıcısıdır.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra'nın İlk Canlı Fotoğrafı Sızdırıldı

Samsung Galaxy Note 20 Ultra'nın ön panelinin tasarımı bakımından özel bir değişiklik görünmemektedir. Amiral gemisi Akıllı telefon, dar çerçeveli geniş bir ekranın yanı sıra ekrana gömülü tek bir kamera alacak şekilde tasarlandığı görünmektedir. Gelen fotoğraflarda, arka paneli ve S-Pen kalemi de görebiliriz.

Galaxy Note 20 Ultra, dar çerçeveli geniş bir ekran ve tek bir ön kameraya sahip olacak.

Arka kameranın 108 megapiksel çözünürlüğe sahip ana sensör de dahil olmak üzere üç veya dört sensör kullanması bekleniyor. Aynı zamanda, şirketin 100x dijital zoom'dan kullanacağı ve Samsung firmasının 50x zoom vazgeçtiği bildirildi.

Galaxy Note 20 Ultra, yepyeni tasarımlı S-Pen kalemi ile birlikte gelecek!

Samsung, Galaxy Note 20 serisini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Galaxy Z Flip 5G ve Galaxy Fold 2 ile aynı anda gösterilebilir. Samsung yapacağı etkinlik 5 Ağustos'ta yapılacağı bildiriliyor.

Tahmin edileceği gibi, yeni akıllı telefonlar çok paraya mal olacak. Ve bazı tahminler Galaxy Note 20 hattının fiyatının 1249 ila 1499 dolar arasında değişebileceğini gösteriyor. 

Samsung Galaxy Note 20 Serisinin Diğer Özellikleri 

Yapılan açıklamalara göre, Galaxy Note 20 ve Galaxy Note 20 Ultra'nın her iki modelde 256 GB depolama alanı kullanacak. Galaxy Note 20 serisi cihazlar, 120 Hz Infinity-O AMOLED ekranlar alacak. Snapdragon 865+ işlemciye veya Exynos 992'ye (satış bölgesine bağlı olarak) ek olarak, 16 GB'a kadar RAM ve 512 GB'a kadar ekstra depolama alanı kullanacak. 

Galaxy Note 20 Ultra, 256 GB depolama alanı kullanacak.

S-Pen kalemi daha iyi bir tasarım ve geliştirme yapacağını da söyleyebiliriz ve hızlı şarjın gücü 45 watt'a kadar büyüyebilir.

Yeni akıllı telefonlara Ultrasonik ekran parmak izi tarayıcısı monte edilecek. Versiyona bağlı olarak, ana kamerada üç veya dört sensöre sahip olacaktır. Ayrıca, tescilli kullanıcı arayüzü One UI 2.5'in yeni bir sürümünü alacaktır.

Galaxy Note 20 Ultra, Arka kamerası 108 megapiksel çözünürlüğe sahip olacak.

Çok sayıda sızıntı ve söylentiden sonra, son zamanlarda Galaxy Note 20 hakkında bir sızıntı fotografıda Ukrayna'dan gelmişti. Şirket yanlışlıkla, Samsung Ukrayna web sitesinde Note 20 Ultra cihazının görüntülerini yayınladı. Bu olay sayesinde, cihazın gerçekte nasıl görüneceğini şimdi görebiliyoruz.


Yazarın Diğer Yazıları

Google, Çok Kullanılan Uygulamalarına Karanlık Tema Getirdi Önceki

Google, Çok Kullanılan Uygulamalarına Karanlık Tema Getirdi

Film severler tüm zamanların en iyi 50 filmini seçti Sonraki

Film severler tüm zamanların en iyi 50 filmini seçti

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.