Samsung Galaxy Z Flip 2, Gelecek Yılın Ortalarında Piyasaya Sürülecek!


Samsung tarafından geliştirilen ve geleceğin amiral gemisi serisi olacağı söylenen, katlanabilir akıllı telefonların devam serisi Galaxy Z Flip 2, Galaxy S21 serisinin ardından piyasada yerini alacak. Şirket'in ürün portföyü artacağı ve yeni modeller ekleyeceği bildirildi.

Samsung firması gelecek yılın planlarını şimdiden yapmaya başladı. Şirket katlanabilir olarak geleceğin akıllı telefon modeli olacak Galaxy Z Flip 2, Amiral gemisi serisi olan Samsung S21 serisinin ardından piyasaya sürüleceği söylendi.

Sızıntıyı paylaşan TheLec'in son raporuna göre; Yeni Galaxy S serisi modelleri önümüzdeki yıl Galaxy Unpack etkinliğinde piyasaya sürülecek. Ancak Galaxy Z Flip 2, önümüzdeki yılın ilk çeyreğinden sonra piyasaya sürüleceği bildirildi. Ayrıca bir başka sızıntıcı olan DSCCRoss'da, daha önce Samsung Galaxy Z Flip 2'nin önümüzdeki yaza kadar erteleneceğini iddia etmişti.

<a href='/samsung/'>Samsung</a> Galaxy Z Flip 2, Gelecek Yılın Ortalarında Piyasaya Sürülecek!

Samsung Galaxy Z Flip 2, Gelecek Yılın Ortalarında Piyasaya Sürülecek!

Samsung Electronics, bu yılın başlarında Galaxy S20 yerine Galaxy Z Flip'i piyasaya sürdü. Her iki ürün de Şubat ayında Samsung Galaxy Unpack 2020 Etkinliğinde" tanıtılmış olsa da, Galaxy Z Flip Unpack etkinliği ile piyasaya sürülürken, Galaxy S20 bu yıl Mart ayında piyasada kendine yer bulabildi.

Samsung'un üçüncü çeyrek mali raporu, gelecek yıl katlanabilir telefonları daha fazla popüler hale geleceğinin altını çiziyor. Pazar rekabetini hesaba katarsak, Galaxy S serisi ve Galaxy Z Flip serisine olan talep iki seri arasında ufak bir çatışmaya dönüşmüş gibi gözüküyor. İşte tam da bu nedenle Galaxy Z Flip'in halefinin önümüzdeki yılın ilk çeyreğinden sonra gelmesi gerekiyor.

Samsung Galaxy S20, bu yılın Mart ayı başlarında resmen raflara çıktı. Üretim aslında Ocak ayında başladı. Sektör uzmanlarına göre Galaxy S21, Galaxy S20'den 1-2 ay önce gelecek. Bu, birçok uzmanın bu yeni Galaxy S serisinin önümüzdeki yıl Ocak ortasından sonuna kadar çıkmasını beklediği anlamına geliyor.

Ayrıca Samsung, önümüzdeki yılki Unpack etkinliğinde Galaxy Buds 2 kablosuz kulaklıklarını da piyasaya sürecek. Şu an itibariyle yaklaşan Galaxy Tomurcuklarının tam adını bilmiyoruz. Ancak, geliştirme adının Attic olduğu söyleniyor. İlerleyen günlerde daha net bilgiler gelecek ve sizlerle paylaşıyor olacağız.

<a href='/samsung/'>Samsung</a> Firması, Gelecek Yıl Katlanabilir Telefonları İle Gündemde Yerini Alacak!

Samsung Gelecek Yıl, Katlanabilir Telefonları İle Gündemde Yerini Alacak!

Akıllı telefon sektöründen gelen bilgiye göre; Samsung Electronics'in gelecek yıl katlanabilir ürün serisini genişleteceğini tahmin edildiği söyleniyor. Şirket, önümüzdeki yıl maksimum beş model ile sahneye çıkacak. Galaxy Z Flip serisinin devam modeli, önümüzdeki yılın ilk çeyreğinin sonunda ikinci çeyreğin başında piyasaya sürüleceği söylenmektedir.

Samsung firmasında, katlanabilir ekranlı akıllı telefonu işinde oldukça aktif olan ve sektörün içerişinden olduğu söylenen bir kişi şunları söyledi: Samsung firmasının geleceğin katlanabilir serisi olacak, Galaxy Z Flip ve Galaxy Z Fold'un halefi modelleri doğrulandı. Şu anda geliştirilmekte olan katlanabilir akıllı telefonlardan Samsung üç model ekleyerek yoluna devam edecek.” Dedi.

Buna ek olarak, Samsung Electronics'in kablosuz iş bölümü planlama ekibinin kıdemli yöneticisi Lee Jong-min, " 2021 yılında katlanabilir akıllı telefon ürünlerinin fiyatını artırmayı ve katlanır ekranları teşvik etmek için ürün portföyümüzü güçlendirmeyi planlıyoruz." Dedi.


Yazarın Diğer Yazıları

Önceki

Gerçek Hikayelerden Uyarlanan 9 Dokunaklı Film ve Yönetmenlerin Yaptığı Değişiklikler

Sonraki

Gerçek Hayatta Hiç Olmayan ama Filmlerde Sürekli Gördüğümüz 20+ Şey

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.