Sizi Sona Kadar Koltuğunuzun Ucunda Tutacak 12 Yeni Film

Sizi Sona Kadar Koltuğunuzun Ucunda Tutacak 12 Yeni Film

Bu kez sizlere açılış sahnelerinden itibaren dikkatinizi çekecek derin bir hikayesi olan filmleri seçtik. Dikkatli olun: izlerken ocaktaki çay da dahil her şeyi unutabilirsiniz.

Bir filmin iyi bir hikayesi yoksa harika olamayacağı fikrine muhtemelen siz de katılacaksınız. Hiçbir şey işe yaramayacaktır - ne büyük bir bütçe ne de harika bir oyunculuk. Ve zamanınızı başka bir işe yaramaz filmle harcamak istemiyorsanız, işte size bunların tamamen zıttı izlemesi çok keyifli yepyeni 12 film.

Sizi Sona Kadar Koltuğunuzun Ucunda Tutacak 12 Yeni Film


1
Boy Erased, 2018
Joel Edgerton'un yazdığı bu Amerikan dram filmi eleştirmenlerce beğenildi ve birçok farklı ödüle aday gösterildi.

Bu film, çoğu insanın oldukça muhafazakar ve dindar olduğu küçük bir kasabada geçiyor. Hikaye, otoriter bir Baptist adamın oğlu Jared etrafında dönüyor. Jared iyi bir öğrenci ve sporcudur. Bir keresinde gençken, diğer insanlar için kendisiyle ilgili tüm güzel şeyleri neredeyse anında silen bir itirafta bulunur ve dışlanmış olur. Endişeli babası, onu zor bir seçim yapması gerekeceği özel bir kampa gönderir.

2
Masquerade Hotel, 2019
Tokyo'da birer birer 3 cinayet olur. Kurbanlar arasında bir şey dışında hiçbir bağlantı yok: her kurbanın üzerinde rakamlar olan bazı notlar vardı. Polis, bir sonraki suçun yerini gösterdiklerini anlamayı başardı. Ve bir sonraki suçun lüks bir otelde olacağı tahmin ediliyor. Bu davaya bakan Dedektif Nitta, bu otelde bir resepsiyon görevlisi kılığına girer. Konukları sadece deneyimli bir katip gibi karşılaması değil, aynı zamanda seri katilin kim olduğunu da öğrenmesi gerekmektedir.

3
The Professor, 2018
Bu, kendine ve dünyaya karşı dürüst olabileceğini anlayan bir adamın hikayesidir.

Richard, bir doktor ziyaretinden sonra sıradan hayatı birdenbire değişmeye başlayan, sıkılmış bir üniversite profesörüdür. Yaşamak için yalnızca 6 ayı kaldığını ve sonunda daha önce yapmayacağı şeyleri yapmakta özgür olduğunu anlayınca sıkıcı dünyası sona erer.

4
Teen Spirit, 2018
Teen Spirit, Elle Fanning'in ana karakteri oynadığı bir İngiliz-Amerikan müzikal dramasıdır.

Hikaye, memleketinden ayrılmayı ve ünlü bir şarkıcı olmayı hayal eden Violet adlı utangaç bir kız öğrenci etrafında dönüyor. İyi bir öğrenci, annesine yardım ediyor ve bazen akşamları neredeyse hiç kimsenin onu fark etmediği yerel bir barda sahne alıyor. Ancak bir gece tüm hayatını değiştirecek bir ziyaretçi salonda belirir.

5
An Officer and a Spy, 2019
An Officer and a Spy, Roman Polanski'nin dedektif dramasıdır. Film, Venedik Film Festivali'nde Büyük Jüri Ödülü ve birkaç başka ödül kazandı.

Hikaye, haksız yere vatana ihanetten mahkum edilen ve ömür boyu hapis cezasına çarptırılan kaptan Alfred Dreyfus'un etrafında dönüyor. Eski akıl hocası Georges Picquart kendi soruşturmasını başlatmaya karar verir. Ve soruşturma ilerledikçe, Dreyfus'un masum olduğunu daha da çok anlar.

6
Seberg, 2019
Güçlü hikayeye ve harika filme rağmen, bu İngiliz-Amerikan gerilim filmi oldukça düşük bir puan ve karışık eleştiriler aldı. Bu hemen beğeneceğiniz veya nefret edeceğiniz filmlerden biri.

Film, 60'ların sonunda geçiyor. Yetenekli aktris ve New Wave ikonu Jean Seberg, hızla Hollywood yıldızı olduğu Los Angeles'a geri döner. Ona birçok farklı rol teklif edilir ve muhabirler onu takip etmeye devam eder. Ama sonra, sadece kariyerini değil, tüm hayatını mahvedebilecek bir aşk hikayesine girer.

7
Don’t Let Go, 2019
Dedektif Jack Radcliff işini çok seviyor. Bir keresinde yeğeni Ashley'den korkunç ve endişe verici bir çağrı alır ve ona yardım etmek için acele eder. Ama çok geç gelir: kız ve ailesi öldürülür. Jack, olayı araştırmaya başlar ve ardından Ashley'den başka bir telefon alır.

8
Mr. Jones, 2019
Bu tarihi drama, 69. Berlin Uluslararası Film Festivali'nde Altın Ayı ödülüne aday gösterildi.

Bu film, Galler'li genç bir gazeteci olan Gareth Jones'un gerçek hikayesine dayanıyor. Farklı bir ülkede korkunç baskı ve insan hakları ihlallerine tanık olur ve bununla ilgili bir yazı yazmaya karar verir. Ve anında özel hizmetlerin radarına girer.

9
Witness, 2019
Avukat Soon Ho'nun zor bir davası var - ev sahibini öldürmekle suçlanan bir hizmetçiyi korumak zorunda. Kadın intihar ettiğini ve ifadesini doğrulayabilecek veya çürütebilecek tek kişinin Ji-woo adında otistik bir kız olduğunu söylüyor. Avukat, kıza yaklaşmanın bir yolunu bulmak ve gerçekte ne olduğunu öğrenmek için gerçekten iyi bir iş çıkarmalı.

10
The Translators, 2019
Bir grup çevirmen çok iyi bir teklif alır - çok kısa bir süre içinde ve gerçekten iyi bir para için, devam filmini çok satan bir kitaba çevirmeleri gerekir. Ancak bilgi sızmasını önlemek için bunu izole bir sığınakta yapmak zorundalar. Birisi gizli metnin 10 sayfasını sızdırmaya başladığında, rüya iş, yapmayı kabul eden herkes için bir kabusa dönüşür.

11
Come to Daddy, 2019
Saf ve biraz tuhaf olan Norval Greenwood, 30 yıl önce kendisini ve annesini terk eden babasından bir mektup alır. Hemen eşyalarını toplar ve babasıyla tanışmaya gider. Deniz kıyısındaki ücra bir kulübeye vardığında babasının onu gördüğüne pek sevinmediğini fark eder. Babası sarhoş olur, oğlunu eleştirir ve genellikle korkunç davranır. Ancak Norval eve dönmeye çalıştığında, gerçekten beklenmedik bir şey olur.

12
All the Bright Places, 2020
Ana karakterler popüler bir lise öğrencisi ve sınıfındaki bir yabancıdır. Popüler kız, kız kardeşinin ölümünden dolayı işkence görür ve adam kendi ölümüne takıntılıdır. Bir gün ikisi de intihar etmek istedikleri bir okul çan kulesinde belirir ve bu beklenmedik karşılaşma onları birleştirir. Theodore, Violet'in kaybını kabul etmesine yardım eder ve kendi sorunlarını unutur. Ve bu bir trajediye yol açar.

Yazarın Diğer Yazıları

İlk Bilgisayarını Toplayanlar İçin 5 İpucu Önceki

İlk Bilgisayarını Toplayanlar İçin 5 İpucu

PlayStation 4 kimliği nasıl değiştirilir Sonraki

PlayStation 4 kimliği nasıl değiştirilir

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.