Şöyle güzel bir kahkaha atmaya hasret kalanlar için 11 film

Şöyle güzel bir kahkaha atmaya hasret kalanlar için 11 film

İş yerinde zor bir gün, beyninizi artık dinlendirmek ve başka birşey yapmak istememenize neden olur. Biz de beyninizi yormayacak ve tüm dertlerinizi unutturacak kahkaha garantili 11 harika komedi filmi bulduk.

Şöyle güzel bir kahkaha atmaya hasret kalanlar için 11 film


1
The Nice Guys
Bir koruma ve özel dedektif, kayıp bir kızı bulmak için işbirliği yapmak zorundadır - bu, yüzyılın suçu haline gelen bir dava. Her ikisinin de kendi yöntemleri var ve bunlar sayesinde her ikisinin de başı belaya giriyor. Harika oyuncular, 70'lerin havası ve şık bir film müziği de cabası.

2
Spy
Dolgun ve beceriksiz Susan, CIA ajanı olacak son kişi gibi görünüyodur. Ancak dünya tehlikede olduğunda günü ondan başka kimse kurtaramaz. Melissa McCarthy, Jason Statham ve Jude Law, bu komik casus aksiyon filmi parodisinde harika bir iş çıkarırlar.

3
The Guard
Kadınlar, içkiler ve kahkahalar, İrlandalı polis Çavuş Gerry Boyle'un en basit zevkleridiri. Ancak, ölü bir kasabadaki günlük rutini, bir FBI ajanı onu uyuşturucu satıcılarından oluşan bir çetenin izini sürmesi için işe almaya geldiğinde patlar. Tonlarca harika şakayla inanılmaz derecede renkli bir komedi.

4
The Heat
Bu "O" Heat değil. Uyaralım öncelikle. Sonra komedi filmleri arasında ne işi var diye linç yemeyelim. Bir FBI ajanı ve bir Boston polis memuruna, acımasız bir uyuşturucu baronunu bulmak ve etkisiz hale getirmek için ciddi bir görev verilir. Bu komedide kadınlar şaşırtıcı yeteneklerini sergileyerek ateş alaıyor. Maceralarını izlemek gerçek bir zevk.

5
Trainwreck
Amy'nin hiçbir zaman ciddi bir ilişkisi olmadı. Erkekler için büyük bir dergide gazeteci olarak, spor doktoru Aaron hakkında bir makale yazma görevi alır ve bu karşılaşma Amy'nin hayatını altüst eder. Bir sürü soyunma odası şakası var hem de SINIRSIZ!

6
Run Fatboy Run
Atletikliğin yanından bile geçmeyen Dennis Doyle'nin, Londra Maratonu'nda koşması gerekir. Neden mi? Düğün gününde hamile şekilde terk ettiği Libby'nin sevgisini ve saygısını geri kazanmak için! Bu kadar komik bir şekilde sunulmasaydı bundan çok üzücü bir dram filmi çıkabilirdi.

7
Up for Love - Un homme à la hauteur
Kayıp bir cep telefonu, Diane'nin inanılmaz bir adamla tanışmasına vesile olur: Alexandre. Zeki, yorulmak bilmez ve inanılmaz derecede çekici. Harika bir mizah anlayışı var ve hiçbir eksiği yok gibi görünüyor ... bir şey hariç: boyu 90 cm'den biraz fazla. Gülünç durumlar ve tamamen Fransız mizahıyla dolu bir film.

8
Just Go With It
Danny, Palmer'la tanışır ve onu etkilemek için var olmayan karısını ve aile hayatının zorluklarını anlatır. Bir süre sonra Palmer karısıyla tanışmak için can atar ve bu Danny'nin, meslektaşı Katherine ve çocuklarından bir süre ailesini oynamalarını istemesine neden olur. Nazik ve hafif bir komedi.

9
Hot Fuzz
Polis Nicholas, Londra'dan, kırsal yaşama ve yeni aptal ortağı Danny'ye alışmaya çalıştığı rustik bir kasabaya transfer edilir. Bir dizi cinayet, onu buranın göründüğü kadar güvenli olmadığına inandırır. İngiliz katil şakaları ve Simon Pegg ile Nick Frost'un komik birleşimi sıkılmanıza izin vermeyecek.

10
The Proposal
Esas kızımız, tüm astlarının nefret ettiği büyük bir patrondur. Kanada'ya transferle tehdit edildiğinde, genç asistanıyla en iyi arkadaş olmaya ve hatta onunla sahte bir evlilik ayarlamaya karar verir. Gülünecek tonlarca sahnesi olan, küçük bir romantik komedi.

11
The Hangover
Çılgın bir bekarlığa veda gecesi filmi. Kahramanlar o kadar ileri giderler ki, gece kelimenin tam anlamıyla unutulmaz hale gelir: Sabah olunca olayları yeniden inşa etmek zorundadırlar yoksa birisinin neden dişinin eksik olduğunu ve damadın nereye gittiğini asla öğrenemeyecekler.

Yazarın Diğer Yazıları

Telefonunuzu kullanarak fotoğraflarınızı canlandıracak tavsiyeler Önceki

Telefonunuzu kullanarak fotoğraflarınızı canlandıracak tavsiyeler

Nicolas Cage'in Yeni Korku Filminden İlk Teaser Sonraki

Nicolas Cage'in Yeni Korku Filminden İlk Teaser

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.