Ubisoft, Far Cry 6 Oyuncularını Kışkırtıyor

Ubisoft, Far Cry 6 Oyuncularını Kışkırtıyor

Oyunu bitirmeden bırakan oyunculara mail yoluyla mesaj göndererek onları kışkırtıyor.

Far Cry 6 oyuncuları sürpriz maillerle karşılaşmaya başladı, fragmanlarıyla hype yakalayan Ubisoft yapımı FPS oyunu çıkışı ile gündemde yer edinmişti. Oyuna olan ilgiyi canlı tutmak isteyen Ubisoft, ilginç bir yönteme başvurdu.

Oyunu bitirmeden kapatan oyunculara, ilerlemelerine göre farklı tepkiler veren bir mesaj yöntemine başvurdu. Özellikle Far Cry 6'dan hoşlanmadıysanız veya daha çok erken aşamalardaysanız, dalga geçilmeye hazır olun.

Oyundan erken vazgeçenlere gelen mesajlar

Oyunun baş kahramanı olan kötü karakter El Presidente'nin ağzından gelen mesajların konusu dalga geçmek üzere. Bazı mesajlarda oyunculara başarısızlıkları için teşekkür eden karakterimiz, tersi durumlarda da sinirli mesajlar gönderebiliyor.

  • Beni hayal kırıklığına uğrattın. Başarısız olmanı izlemek eğlenceliydi.
  • Merhaba Rojas. Bana bedavadan hüküm sürebileceğim bir yara bıraktığın için çok teşekkür ederim. Rahatla ve Yara'nın yetenekli eller tarafından yönetildiğinin farkına var.
  • Benden sadece iki bölge alabildin. Ama hepsini senden geri alacağım. Seni tarihten sileceğim. Kimse senin ismini dahi bilmeyecek.
  • Tebrikler. Benden bir şeyler alabileceğine inandın. Ancak anlaman gerek, bu ada benim kanalımla yönetiliyor. Ben Yara'yım

Eğer Far Cry 6 sizi tatmin etmediyse veya sıkılıp çıktıysanız, El Presidente'nin dilinden kurtulmanız kolay olmayacak.

 


Yazarın Diğer Yazıları

Steam indirimlerinin tarihi açıklandı Önceki

Steam indirimlerinin tarihi açıklandı

Samsung Televizyonlar İçin Bulut Oyun Platformu Kuruyor Sonraki

Samsung Televizyonlar İçin Bulut Oyun Platformu Kuruyor

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.