Yeni ücretsiz Battle Royale oyunu Ghost Recon Frontline duyuruldu

Yeni ücretsiz Battle Royale oyunu Ghost Recon Frontline duyuruldu

Oyun dünyasının tanına markası Ubisoft, yeni battle royale Tom Clancy's Ghost Recon Frontline'ı duyurdu. Oyun ücretsiz olacak.

Ubisoft'un bir sonraki Ghost Recon oyunu serinin kalanından farklı olacak, 100'den fazla oyuncuyu destekleyen map ile ücretsiz oynanabilir battle royale mücadelesi vereceğiz.

Birden fazla oyun moduna sahip olacak fakat Ubisoft, 100'den fazla oyuncunun üç kişilik ekipler halinde savaşacağı Expedition adlı modu özellikle vurguluyor, oyunda Drakemoor adlı bir adada yer alan devasa bir açık dünya haritasında oynayacağız.

Oyuncular sadece loot için gezinirken birbirlerini ortadan kaldırmaya çalışmayacak, bunu yerine istihbarat toplayıp bölgeleri koruyacaklar. Hatta yere düşen düşmanları sorgulayarak takım arkadaşlarının yerini öğrenebileceğiz. Görevlerini tamamladıktan sonra, söz konusu istihbaratla kaçmaları için bir kurtarma ekibi çağırarak hayatta kalmak için savaşacağız.

Ubisoft, oyuncuların zafere gitmesi için bir çok yol olacağını söylüyor, oyunda bir çok çeşitli taktik araçları yer alacak. Uçaklar, araçlar, kuleler ve isteğe bağlı keskin nişancı kuleleri dahil olmak üzere savaş alanını yeniden şekillendirebileceğiz.

 

Ghost Recon Frontline için henüz açıklanmış bir çıkış tarihi yok, ancak Avrupa'daki oyuncular oyunu 14 Ekim'den itibaren PC'de test edebilecekler. Frontline, PlayStation 4, PlayStation 5, PC, Xbox One, Xbox Series X platformlarında oynanabilir olacak.

 

 


Yazarın Diğer Yazıları

Bir yetenekli aktörün ipleri eline aldığı 14 harika film Önceki

Bir yetenekli aktörün ipleri eline aldığı 14 harika film

Twitch Hacklendi Milyonlarca Kişinin Bilgileri Çalıntı Sonraki

Twitch Hacklendi Milyonlarca Kişinin Bilgileri Çalıntı

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.