YouTube videolarını MP3 formatına dönüştürme

YouTube videolarını MP3 formatına dönüştürme

En sevdiğiniz videolardaki sesleri MP3 formatında kaydedip heryerde rahatça dinleyin.

Doğru araçlara sahip olduğunuzda YouTube videolarını MP3 formatına dönüştürmek şaşırtıcı derecede kolaydır.

YouTube, telefonunuzda izlemek için zamanınız olduğunda harika olan çok büyük bir müzik videosu ve podcast kaynağıdır, ancak meşgulseniz ve onlara tam dikkatinizi veremiyorsanız o zaman işler değişir. Genellikle, ses yeterlidir.

YouTube'dan MP3'e dönüştürücüler, YouTube'dan video indirmenize ve sesi MP3 formatında kaydetmenize olanak tanır, böylece istediğiniz zaman çevrimdışı dinleyebilirsiniz. Çevrimiçi araçlar yerine masaüstü yazılımı kullanmanızı öneririz, çünkü dosyaları genellikle çok daha hızlı işler ve birden fazla videoyu tek bir toplu işte dönüştürmenize izin verir.

YouTube'dan MP3'e dönüştürücüler yasal mı?

Videoları yalnızca telif hakkı sahibinin iznine sahip olduğunuzda indirmelisiniz. Video podcast'lerde bu, video açıklamalarında genellikle iletişim bilgileri sağladıkları için oldukça kolay olmalıdır. YouTube'un hizmet şartları, yetkisiz indirmeyi açıkça yasaklar.

1. Doğru yazılımı edinin

Bu kılavuz için YouTube, Vimeo ve diğer birçok siteden video indirip kaydetmenize izin veren ücretsiz bir Windows aracı olan Any Video Converter Free'yi kullanacağız. Herhangi bir ekstra araç çubuğu veya casus yazılımla birlikte gelmez - sadece ücretsiz indirin, ardından yükleyiciyi çalıştırın, varsayılan seçenekleri kabul edin ve başlatın.

Any Video Converter Free

2. Videoları bulun ve indirin

Any Video Converter Free, PC'nizde, CD'lerde veya web'deki dosyaları dönüştürebilir. "URL ekle" nin yanındaki açılır oku tıklayın ve "Müzik dosyalarını indir" i seçin. Web tarayıcınızı açın ve indirmek istediğiniz videoyu bulun, ardından URL'sini adres çubuğundan kopyalayın.

Any Video Converter Free uygulamasına geri dönün, artı simgesini tıklayın ve URL'yi sağlanan kutuya yapıştırın. Tek seferde birkaç video ekleyebilirsiniz - her biri için artı simgesini tekrar tıklamanız yeterlidir.

Any Video Converter Free

3. YouTube videolarını MP3'e dönüştürün

Tüm videolarınız sıraya dizildikten sonra, ‘İndirmeyi başlat'ı tıklayın, videolar analiz edilecek ve bilgisayarınıza kaydedilecektir (bu bir dakika sürebilir, bu yüzden sabırlı olun). Şimdi her videonun yanındaki onay kutusunun işaretli olduğundan emin olun, sağ üstteki dosya biçimleri listesinden ‘MP3 Ses'i seçin ve Şimdi dönüştür'ü tıklayın.

Dönüştürülen MP3'ler Videolar klasörünüzde görünür, ancak bunu sağ üst taraftaki dişli çark simgesinden erişilebilen ayarlar menüsünü kullanarak değiştirebilirsiniz.


İlgili İçerikler

Yazarın Diğer Yazıları

Dünyanın çivisi çıkmış dedirtecek çizimler Önceki

Dünyanın çivisi çıkmış dedirtecek çizimler

Doğru zamanda doğru yerde bulunarak şöhreti yakalayan 10 ünlü Sonraki

Doğru zamanda doğru yerde bulunarak şöhreti yakalayan 10 ünlü

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.