16 Home Alone Oyuncusu Şimdilerde Ne Yapıyor ve Nasıl Değiştiler?

16 Home Alone Oyuncusu Şimdilerde Ne Yapıyor ve Nasıl Değiştiler?

Eğlenceli Noel filmlerinden biri olan Home Alone'de görünen çocukları ve yetişkinleri bulduk ve film yayınlandıktan sonra onlara ne olduğunu öğrendik.

Noel'in birçok sembolü vardır - ağaç, meyve kokusu, ışıklar ve hediyeler. Ve bazılarımız için buna komedi filmi Home Alone da dahildir. Film neredeyse 30 yaşında olmasına rağmen hala Noel mucizelerine olan inancımızı yeniden canlandıran komik bir film.

16 "Home Alone" Oyuncusu Şimdilerde Ne Yapıyor ve Nasıl Değiştiler?


1
Kevin - Macaulay Culkin
10 yaşındaki Macaulay Culkin'in Home Alone filminin yayınlanmasının ardından kazandığı zafer, ebeveynlerinin başını döndürdü. Daha sonra babası, oğlunun yalnızca genç yıldıza birkaç milyon dolar ödemeye hazır yapımcıların filmlerinde görünmesine izin verecekti. Yani 13 yaşında kariyeri çoktan çöküşe gidiyordu.

Macaulay Culkin, komedi filmi Party Monster'ı ve Save! filmini çektiği 23 yaşına kadar sinema dünyasına geri dönmedi. Ve sonra The Pizza Underground adlı cover grubunu kurarak müzik dünyasına adım attı. Macaulay Culkin zaman zaman filmlerde, örneğin Changeland ve Kings filmlerinde rol alır.

Şu anda herhangi bir büyük rol üstlenmemiş. Onu sadece reklamlarda görebilirsiniz: Kısa süre önce Happy Socks için bir Noel videosunda yer aldı. Ayrıca YouTube'da da var: Bunny Ears adlı bir kanalda podcast yapıyor ve kendi YouTube kanalı var.

2
Marv - Daniel Stern
Home Alone'un çıkmasından sonra, herkes Daniel Stern'i aptal bir soyguncu olarak hafızaya kazıdı. Ama bu imajdan gerçekten kurtulmaya çalıştı. Filmlerdeki rollerin yanı sıra The Simpsons, Family Guy ve Hey Arnold! 'Da bazı karakterleri seslendirdi.

Zaman zaman yönetmen koltuğuna da oturuyor: The Wonder Years, Complete Savages ve Manhattan dizilerinin yönetmeniydi. Daniel Stern'in de ilginç bir hobisi var - bronz heykeller yapmayı seviyor.

3
Buzz - Devin Ratray
Devin Ratray, ana karakterin ağabeyi rolünden sonra çocuk filmlerinde kötü adamları oynamaya devam etti ve büyüdükçe psikopat ve suçluları oynamaya başladı. Bu arada, Courting Condi gibi belgesellerde de rol aldı.

Devin'i filmlerin yanı sıra, grubuyla konserler verdiği küçük New York barlarında görebilirsiniz.

4
Harry - Joe Pesci
Hırsız ikilinin diğer üyesi, son 30 yılda 16 filmde yer aldı, Goodfellas'ta En İyi Yardımcı Rol dalında Oscar aldı ve Martin Scorsese'nin diğer projelerinin yıldızı oldu. Bu arada, Joe, bir gangster olarak sadece filmlerde görünmekle kalmadı, 2002'de Mafia: The City of Lost Heaven'da bir video oyunu karakterinin prototipi oldu.

5
Fuller - Kieran Culkin
Kocaman gözlükler takan o gülümseyen adam sadece Kevin’ın erkek kardeşi değil, aynı zamanda Macaulay Culkin’in gerçek hayattaki erkek kardeşidir. Culkin’in babası, küçük oğlunu Macaulay ile aynı projelere itmeye çalıştı. 1993 yılında Kieran Culkin nihayet fark edildi ve o zaman kariyeri kardeşinden bağımsız olarak gelişmeye başladı.

Kieran, film kariyeri boyunca 20'den fazla rol oynadı, birkaç kez Altın Küre'ye aday gösterildi ve bazı izleyicilerin sevgisini ve diğerlerinin nefretini kazandı. Örneğin Succession dizisi yayınlandıktan sonra insanlar sık ​​sık Kieran'a, karakterinin ne kadar kötü bir insan olduğunu söyledi.

6
Kate - Catherine O'Hara
Kevin'in duygusal annesini canlandıran çalışkan oyuncu son 30 yılda 49 filmde yer aldı ve 15 çizgi film seslendirdi. Ayrıca oyuncu, 2010 yılında Kanada Şöhretler Kaldırımı'nda bir yıldız aldı, Vancouver'da Olimpiyat Oyunları'nın kapanış törenine katıldı ve bir posta pulu üzerinde portresi çıktı.

7
Marley - Roberts Blossom
Marley'in Home Alone'daki rolü, Roberts Blossom’un kariyerindeki birkaç olumlu rolden biri olabilir. Nazik yüzüne rağmen, sık sık kötü adamları oynadı. Ayrıca Home Alone'daki rolünden sonra oyuncu daha az sıklıkta filmlerde yer almaya başladı ve 5 yıl sonra sinema dünyasından ayrıldı.

Blossom son yıllarını huzurevinde geçirdi ve tüm zamanını şiir yazarak geçirdi. 2011 yılında 87 yaşında öldü.

8
Peter - John Heard
Home Alone'un yayınlanmasından sonra, John Heard televizyonda ve filmlerde görünmeye devam etti. Onu Awakenings, In the Line of Fire, The Pelican Brief'te ve Battlestar Galactica, Prison Break ve The Sopranos gibi dizilerde görebilirsiniz. Hayatının son gününe kadar çalıştı, bu yüzden bazı filmleri öldükten sonra gösterime girdi.

2017 yılında ameliyat komplikasyonları nedeniyle öldü.

9
Megan - Hillary Wolf
Home Alone devam filminin yayınlanmasından sonra Hillary Wolf, oyunculuğu bırakıp kendini farklı bir alanda denemeye karar verdi - spor. 1994 yılında judoda dünya şampiyonluğunu kazandı ve 2 yıl sonra Yaz Olimpiyatları'na katıldı. 2000 yılında tekrar Olimpiyat Oyunlarına katıldı, ancak kazanamadı.

10
Gus - John Candy
Bu Noel filmindeki rolü, Kanadalı komedyen John Candy, kariyerinde çok iyi bir yerdeyken gerçekleşti. Ancak bu rol durumu hiçbir şekilde değiştirmedi. Belki de bu yüzden Odağını Only the Lonely ve JFK'da daha ciddi rollere doğru değiştirmeye karar verdi.

Ne yazık ki, komedyenin hayatı kalp krizi nedeniyle 1994 yılında sona erdi. Ölümünden sonra, Kanada Şöhret Kaldırımı'nda bir yıldız aldı ve portresi posta pulu üzerine basıldı. Ayrıca, 2007'deki 95. Gray Cup ona ithaf edildi ve Amerikan rock grubu Ween onun için tam bir albüm kaydetti.

11
Linnie - Angela Goethals
Home Alone, Angela Goethals'ı daha ciddi projelere doğru itti. Bu komedideki rolünün ardından Jerry Maguire, Behind the Mask: The Rise of Leslie Vernon, Spanglish gibi popüler filmlerde ve 24, Grey's Anatomy, CSI: Crime Scene Investigation ve Law & Order gibi dizilerde rol aldı. 2010 yılında oyuncu filmlere ara vermeye ve ailesine konsantre olmaya karar verdi.

12
Jeff - Michael C. Maronna
Michael C. Maronna, Home Alone'dan sonra 40 Days and 40 Nights ve Law & Order dizisinde rol aldı. Ama en çok Ameritrade reklamı ve Bill Clinton'la oynadığı komik bir video ile ünlüdür. Şimdi, Michael artık ekranda görünmüyor, ama hala sinema dünyasında: Televizyonda elektrikçi olarak çalışıyor.

13
Heather - Kristin Minter
90'ların başında Kristin Minter tamamen modellik kariyerine odaklanmıştı, ancak Home Alone'daki rolünden sonra kendisini daha fazla film rolünde denemeye karar verdi. Bu güzel kız aynı anda birkaç filmde çalıştı ve birkaç yıl sonra, o zamanın 2 popüler dizisi olan Highlander ve ER'de yer almaya davet edildi.

Şimdi, ekranda çok sık görünmüyor ve göründüğünde ise, TV dizilerindeki yardımcı rollerde yer alıyor. Onu The Mentalist, Nip / Tuck ve Filth'de görebilirsiniz.

14
Sondra - Daiana Campeanu
Home Alone filminden sonra Daiana Campeanu, Dennis the Menace'de ve Brimstone TV dizisinde küçük roller üstlendi. 90'ların sonunda müziğe odaklandı. 2006'da çıkardığı ilk albümü eleştirmenlerden çok iyi eleştiriler aldı.

Diana 3 albüm kaydetti, bir plak şirketiyle sözleşmesi var ve kısa filmlerde küçük roller oynuyor.

15
Johnny - Ralph Foody
Kevin'in gizlice izlediği Angels with Dirty Faces filmindeki gangsteri herkesin hatırladığını düşünüyoruz. Aslında, bu oyuncu sık sık polis rolündeydi. Örneğin, Mickey One, The Blues Brothers ve Chicago Story gibi Home Alone'dan önce yayınlanan filmlerde Ralph Foody her zaman polisleri canlandırdı.

Ralph'ın oynadığı son filmler Straight Talk, The Kid ve Home Alone 2: Lost in New York'du. 1999'da kanserden öldü.

16
Tracy - Senta Moses
Home Alone'daki rolünden önce, Senta Moses'ı yalnızca reklamlarda ve tiyatro sahnesinde görebiliyordunuz. Ancak bu Noel komedisindeki küçük rolü, genç aktrisin televizyona çıkmasına yardımcı oldu. Böylece Senta, My So-Called Life, Greek, Bones, The Mentalist, and Ghost Whisperer'da oynadı.

En son, 2020'de ekrana gelen Little Fires Everywhere adlı bir mini dizide rol aldı.

Yazarın Diğer Yazıları

Word Belgesi, Tek Bir Tık İle PowerPoint Sunumuna Dönüşecek! Önceki

Word Belgesi, Tek Bir Tık İle PowerPoint Sunumuna Dönüşecek!

Bildiğiniz her şeyi yeniden düşünmenizi sağlayacak on büyüleyici film Sonraki

Bildiğiniz her şeyi yeniden düşünmenizi sağlayacak on büyüleyici film

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.