2019'un Vakit Ayırmaya Değer Olsalar da Muhtemelen Iskaladığınız 12 Filmi

2019'un Vakit Ayırmaya Değer Olsalar da Muhtemelen Iskaladığınız 12 Filmi

Sizlere 2019 gizli cevherlerinden bahsedelim istedik. Git biraz patlamış mısır al ve gelecek hafta sonu bu filmlerden en az birini izlediğinden emin ol.

Neredeyse herkes Avengers: Endgame, The Lion King, Toy Story 4 ve Joker gibi 2019'un büyük film hitlerini duymuştur. Ancak daha az popüler olan bazı filmler, muhtemelen hak etseler bile, o kadar fazla ilgi görmedi - sonuçta, çoğu, zaman ayırmaya değer harika filmler.

2019'un Vakit Ayırmaya Değer Olsalar da Muhtemelen Iskaladığınız 12 Filmi


1
Marriage Story
Yönetmen Noah Baumbach, yeni filminde zorlu bir boşanma sürecinden geçen ve küçük oğullarının velayeti tehlikede olan bir çiftin hikayesini anlatıyor. Filmin ana rolleri Adam Driver ve Scarlett Johansson tarafından oynanıyor. Hem izleyiciler hem de eleştirmenler bunun gerçekten derin ve dürüst bir film olduğunu düşünüyor.
IMDb: 8.5

2
The Death and Life of John F. Donovan
Bu film, bir gençlik dizisi yıldızı John F. Donovan'ın (ki onu dikkat çekici bir şekilde Kit Harington canlandırıyor) etrafında yoğunluşmıştır. Oyuncu, kariyerini kurtarmak için cinsel yönelimini gizlemek zorunda kalır. Hayranlarla yazışmalarda rahatlık bulur. Ancak basın bu mesajları öğrendiğinde hayatı alt üst olmaya başlar.
IMDb: 6.1

3
The Lighthouse
Robert Pattinson ve Willem Dafoe bu siyah beyaz korku filminde deniz feneri bekçilerini canlandırıyorlar. Adamlar tecrit edilmiş bir adada yaşıyorlar ve hayatlarının en büyük korkusuyla baş etmek zorundalar: denizcilerin ölümden dönmeleriyle ilgili karanlık efsaneler.
IMDb: 8.3

4
Her Smell
Filmin ana karakteri, Becky adında asi bir kızdır. Kız punk kariyerinin zirvesinde ama başarı psikolojik sağlığını çok kötü etkiler. Tekrar mutlu hissedebilir mi? Bu muhtemelen izleyicilerin filmin başından beri kendilerine soracakları en önemli sorudur.
IMDb: 6.2

5
The King
Bu film 15. yüzyıl Avrupası hakkında bir hikaye anlatıyor. The King filmi tarihi eserlerden hoşlanmayanlar için bile ilgi çekici olabilir çünkü Netflix filmi tarihler veya olaylar hakkında değil, genç Henry V'nin şüpheleri ve aşkı hakkındadır.
IMDb: 7.3

6
Atlantics
Atlantics, son 50 yılın en iyi Senegal filmi olarak kabul ediliyor. Bu, yoksulluk içinde yaşamaktan bıkmış ve ülkelerini terk etmek isteyen Dakarlı işçiler hakkında bir hikaye. Mutluluğu başka yerde aramak için dışarı çıkarlar. Aralarında Souleiman adında genç bir inşaatçı var. Ama 17 yaşındaki Ada yanında değilse, özgürlüğe veya servete ihtiyacı yok.
IMDb: 7

7
Ford v Ferrari
Bu biyografik drama size Ford ve Ferrari takımları arasındaki rekabet hakkında bir hikaye anlatacaktır. Her iki takım da 1966'da 24 Saatlik Le Mans yarışını kazanmak istediler. Hikaye, tek bir şeyin hayalini kuran mühendislere ve yarışçılara odaklanıyor: Kazanmak.
IMDb: 8.3

8
La Belle Epoque
La Belle Époque, karısıyla olan ilişkisinde kriz yaşayan orta yaşlı bir sanatçının hikayesidir. Dikkatini tüm bunlardan uzaklaştırmak için oyuncular kiralayan ve hayatından herhangi bir sahneyi yeniden inşa etmesine olanak tanıyan bir set hazırlayan özel bir şirkete katılmayı kabul eder. Adam onlardan kendisini karısıyla tanıştığı güne götürmelerini ister ve bu yeni deneyim onun için her şeyi değiştirir.
IMDb: 7.6

9
Ad Astra
Ad Astra, Neptün'e yaptığı geziden asla geri dönmeyen babasını bulmak için uzay yolculuğuna çıkan Roy McBride adlı bir astronot hakkında bir bilimkurgu filmidir. Roy babasını bulabilecek mi ve gezegende neler görecek? Bu ve bunun gibi birçok sorunun cevabı, birçok izleyiciyi ekrana çekiyor.
IMDb: 6.9

10
Woodstock: Three Days That Defined a Generation
Woodstock, şimdiye kadarki en ünlü müzik festivallerinden biri ve hippi döneminin en büyük sembolü. 15 Ağustos - 18 Ağustos 1969 tarihleri ​​arasında müziği, sevgiyi ve barışı kutlayan 500.000'den fazla kişi katıldı. Bir Nesli Tanımlayan Üç Gün, bu etkinlik hakkında her şeyi öğrenmek için harika bir fırsat.
IMDb: 7.6

11
The Art of Racing in the Rain
Bu kibar ve sürükleyici filmin ana karakteri, adı Enzo Ferrari olan bir golden retriever. Bir yarışçının köpeği, sahibinin hayatını izler, en zor anlarında yanında kalır ve hayvanların en iyi dostlarımız olduğunu kanıtlar.
IMDb: 7.5

12
An Easy Girl
Bu drama bizi Fransız Rivierası'nda sıcak bir yaza götürüyor. Filmin ana karakteri, prestijli bir üniversite diploması ve iyi maaşlı bir iş kazanma hayalleri kuran 16 yaşındaki mütevazı bir kız olan Naïma'dır. Kuzeni Sofia ondan tamamen farklı - erkeklerle tanışmayı seven ve herkesi nasıl cezbedeceğini bilen güzel bir kız. Bu 2 kız biraraya gelicek ve ikisini de değiştirecek bir yolculuğa çıkacaklardır.
IMDB: 6

Yazarın Diğer Yazıları

OnePlus 6T: Android 11 Ve Windows 11'i Çalıştıran İlk Akıllı Telefon Önceki

OnePlus 6T: Android 11 Ve Windows 11'i Çalıştıran İlk Akıllı Telefon

Koltuğunuzdan Kalkmadan İzleyeceğiniz Harika Hikayeleri Olan 20 Mini Dizi Sonraki

Koltuğunuzdan Kalkmadan İzleyeceğiniz Harika Hikayeleri Olan 20 Mini Dizi

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.