İddiayı Kaybeden Yayıncı Vücuduna Greekgodx Dövmesi Yaptıracak mı


Twitch yayıncısı Mitch Jones, Greekgodx'e karşı girdiği zayıflama bahsini kaybedince söz verdiği üzere dövme yaptırması bekleniyor.

Mitch Jones, Twitch'in ilk zamanlarından itibaren gerek farklı türde oyunlar oynayarak gerekse gerçek hayattan yayınlar yaparak platformda yıllarını geçirmiş emektar yayıncılardan. Twitch ünlüsü isimlerle sıkça diyaloglara ve polemiklere girmesiyle bilinen Jones, yayıncı arkadaşı Greekgodx'in kilo verme serüveninde başarıya ulaşamayacağını eğer zayıflarsa onun dövmesini vücuduna yaptıracağını söyledi.

Zayıflama macerasının sonunda İngiliz yayıncı Greekgodx başarıya ulaşınca ona karşı bahse giren Amerikalı Jones'tan yenilgiyi kabul edip vücuduna biraz mürekkep zerk ettirmesi bekleniyor. Nitekim Jones'a takipçilerinden biri, Twitch klibi atarak kendisinin görüntülerde; “Eğer Greek tartıda 90 kilo ya da daha az gelirse, kalçama GGX dövmesi yaptıracağım.” sözlerini sarf ettiğini hatırlattı. Dokuz ay önce kaydedilmiş olduğu anlaşılan klibi görenler kesinlikle gerçek olduğunu ve verilen sözün tutulması gerektiğini ifade ettiler.

Mitch Jones, klibi izler izlemez söylediklerine o anda pişman oldu ve klibin konusunu kapatmaya çalıştı. “Bekleyin bir saniye, dinleyin, bu herif, o sözleri söyleyen adam ben değilim. Bu David Jones... ben değilim, ben değilim.” Daha sonra klipte konuşanın kendisini olduğunu kabul eden Jones, inkarının sebebini bahsin sonunda dövme yaptırma fikrinin kendisini endişelndirdiğini, konuyu kapatmak istediğini söyledi.

Amerikalı yayıncı daha sonra farklı kliplere yönelerek konudan uzaklaşmaya çalışsa da izleyicileri dövme konusunu unutturmayarak yayıncının her yayınında hatırlatacaklarını ifade ettiler.


Yazarın Diğer Yazıları

Apex Legends Artık Androidli Cep Telefonlarında Önceki

Apex Legends Artık Androidli Cep Telefonlarında

Windows 10'da görüntüleme dili nasıl değiştirilir? Sonraki

Windows 10'da görüntüleme dili nasıl değiştirilir?

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.