Ninja Eski Haritanın Fortnite'a Geri Gelmesini İstiyor


Ninja, Epic Games'ten Fortnite'a eski haritanın eklenmesini talep etti.

İlk piyasaya çıkışında büyük sükse yapan Battle Royale oyunu Fortnite, geçtiğimiz yılın ekim ayında Chapter 2'ye geçerek oyuncu kitlesini muhafaza etmeye çalışmıştı. Nitekim MECH'lerin oyuna eklenmesi sonrasında birçok oyuncu Fortnite'a eleştiriler yöneltip oyunu bırakmıştı. Oyun geliştiricilerin hemen her kararının arkasında duran, savunan Mixer ve Fortnite'ın süper yıldızı Ninja'da sonunda sesini yükselterek bazı tavsiyelerde bulundu.

Activision'ın 10 Mart'ta yayınlanan Battle Royale türündeki oyunu Call of Duty: Warzone ile Fortnite arasında zamanını bölüştüren Ninja, yaptığı yayında Fortnite'a dair hayal kırıklıklarını dile getirdi. Ünlü yayıncı sinirli bir sesle; “Şu an 50 ping teyim. Şimdi CoD: Warzone'a geçeceğim. Fortnite artık eğlenceli değil. Ne olduğunu bilmiyorum. Oyun (Fortnite) gittikçe daha gecikmeli olmaya başladı. Doğu yakası sunucularındayım adamım, duvar bile inşa edemiyorum.” ifadelerini dile getirdi.

Eski Harita

Tyler ‘Ninja' Blevins, oyunun bugünlerde bulunduğu durumdan hoşnut olmadığını, şu anki haliyle oynamaktan zevk almadığını söyledi. Mixer'in yıldızı özellikle oyunun tekli tarzının halihazırdaki durumunun sinir bozucu olduğuna vurgu yaptı. SypherPK ve Ninja oyuna artık yeni içerik eklenmemesine de dikkat çekti. Ninja, Fortnite'ın başlangıçta düzenli olarak yeni içerik ve etkinliklerle sürekli yeni oyuncuları kendine çektiğini lakin son dönemlerde yeni içerikler konusunda sıkıntı yaşandığını dile getirdi.

Yeni Harita

“Kardeşim, ben bir karara vardım. Bizim eski haritayı geri getirmemiz lazım. Sıkıldım çünkü yeni bir şey yok. Ajansı da yeni haritaya eklediler, herşey çok güzeldi ama şimdi herkes nereye inmek istediğini biliyor. Lobinin %75'i ilk dört dakikada ölüyor ve yeni bir şey yok.”


Yazarın Diğer Yazıları

Apple iPhone SE 2 için bugün sipariş almaya başlayacak Önceki

Apple iPhone SE 2 için bugün sipariş almaya başlayacak

iPhone fotoğrafları 1. bölüm: Fotoğrafları silme Sonraki

iPhone fotoğrafları 1. bölüm: Fotoğrafları silme

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.