Ninja Kendisine Laf Sokan Cloakzy'i Gömdü


Ninja, Cloakzy'nin kendisine Mixer atıflı sataşmasına verdiği cevapla Cloakzy'i susturdu.

Başta Ninja ve Shroud olmak üzere bazı ünlü yayıncıların Twitch'ten ayrılarak farklı yayın platformlarına transfer olması sonrasında yayıncılar arasında birbirlerine izlenme ve abone sayıları üzerinden sataşmaları alışılageldik bir durum. Buna en son örnek de Twitch yayıncısı Dennis ‘Cloakzy' Lepore'un Ninja'ya laf atması sonrasında yaşandı.

Mixer'in yıldızı Tyler ‘Ninja' Blevins, Twitch'in iki ünlü yayıncısı Cloakzy ve Summit1g ile aynı takımda Call of Duty: Warzone oynarken maçın bir yerinde ekibin nereye gitmesi konusunda önce kararsız kaldılar. Ninja bu kararsızlık anında takımın nereye gitmesi gerektiğini söyleyince Cloakzy; “Mixer yayıncılarını dinlemiyoruz.” dedi ve ardından kahkaha tufanı koptu. Cloakzy'nin lafının altında kalmamaya kararlı olan Ninja: “ Hey, Dennis Twitch'te 7 aydır yayın yapmamasına rağmen en fazla takipçiye sahip olan adamı dinler miydin? cümlesiyle Cloakzy'i dut yemiş bülbüle çevirdi.


İlgili İçerikler

Yazarın Diğer Yazıları

Tfue ve Ninja'dan Hile Skandalına Çifte Standart Eleştirisi Önceki

Tfue ve Ninja'dan Hile Skandalına Çifte Standart Eleştirisi

İçinde En Çok Fuck Kelimesi Geçen 10 Film Sonraki

İçinde En Çok Fuck Kelimesi Geçen 10 Film

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.