Instagram'da birinin sizi engellediğini nasıl anlarsınız?

Instagram'da birinin sizi engellediğini nasıl anlarsınız?

Şüpheleniyorsanız ve kullanıcılardan birinin sizi engellediğini düşünüyorsanız ve bunu doğrulamak istiyorsanız okumaya devam edin. Instagram'da birinin sizi engellediğini nasıl anlayacağınızı göstereceğiz.

Yıllar içinde birçok şey değişti. Bugünlerde birçok sosyal ağ var ve en popüler olanlardan biri Instagram. Fotoğraflarınızı veya videolarınızı yayınlamanıza izin veren seçeneğin yanı sıra, diğer kullanıcıları takip edebilirsiniz ve onlar da sizi takip edebilir. Şüpheleniyorsanız ve kullanıcılardan birinin sizi engellediğini düşünüyorsanız ve bunu doğrulamak istiyorsanız okumaya devam edin. Instagram'da birinin sizi engellediğini nasıl anlayacağınızı göstereceğiz.

Hemen hemen tüm sosyal ağların bazı ortak noktaları vardır. Bunlardan biri, biri sizi engellemeye karar verdiğinde bildirim almamanızdır. Yani, bir Instagram engeli hakkında bilgilendirilmeyi bekliyorsanız, bu olmayacak.

Uygulamayı açabilir, aramaya gidebilir ve kullanıcının adını yazabilirsiniz. Hiçbir şey çıkmadı mı? Kullanıcı sizi engellemiş olabilir. Bunun, kullanıcının profili devre dışı bıraktığı veya sildiği anlamına da gelebileceğini unutmayın. Bu nedenle, hemen bir sonuca varmayın. Sizin değil, başka bir Instagram hesabını kullanarak profilin varlığını kontrol edebilirsiniz. O kişinin profili açık mı? Evet, o zaman engellendiniz.

Ek olarak, her ikinizin de takip ettiğiniz hesaplara yaptığı beğeni ve yorumları kontrol ederek birinin sizi engellediğini görebilirsiniz. Biri sizi engellerse, o kişinin yaptığı beğeniler ve yorumlar kaybolmaz.

Instagram'da biri sizi engellediğinde asla bilgilendirilmeyeceksiniz, ancak burada listelediğimiz yöntemlerden biriyle dakikalar içinde kendi başınıza çözebilirsiniz.


Yazarın Diğer Yazıları

Huawei, 135W Hızlı Şarj Cihazını Piyasaya Sürmeye Hazırlanıyor Önceki

Huawei, 135W Hızlı Şarj Cihazını Piyasaya Sürmeye Hazırlanıyor

iPhone 12 fotoğrafçılığı için püf noktaları Sonraki

iPhone 12 fotoğrafçılığı için püf noktaları

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.