Ailecek içinizi ısıtacak 9 güzel film

Ailecek içinizi ısıtacak 9 güzel film

Aile filmleri, tüm aileyi huzurlu ve dinlendirici bir akşam için bir araya getiren özel bir türdür. Bu türün en güzel örneklerinden 9 tanesini sizler için derledik.

Ailecek içinizi ısıtacak 9 güzel film


1
Little Miss Sunshine
Olive, hayali ''Küçük Güneş Işığım' yarışmasını kazanmak olan sevimli küçük bir kızdır. Ailesi onun hayalinin gerçekleşmesini ister, ancak kendi tuhaflıkları ve sorunlarıyla o kadar doludurlar ki, ona zor zaman ayırırlar. Bu filmin sonunda koridorlarda yuvarlanacağınıza söz veriyoruz!

2
Serial (Bad) Weddings - Qu'est-ce qu'on a fait au Bon Dieu?
Günümüzde gerçek bir komedi bulmak çok zor. Bu onlardan biri. Fransız Katolik bir aile, üç kızı farklı din ve kökenlerden - biri Çinli, biri Müslüman, diğeri Yahudi olan erkeklerle evlendiğinde hayatlarının alt üst olduğunu görüyor. Bütün aile dördüncü kızının düğününe hazırlanıyor... peki damat kim? Sizi kayıtsız bırakmayacak inanılmaz derecede hoşgörülü ve son derece eğlenceli bir film.

3
We Bought a Zoo
Bu filmi izlemenin zaman kaybı olacağını düşünüyorsanız, korkarım yanılıyorsunuz! Bu filmi izleyerek her türlü zorluğun üstesinden gelebileceğinizi ve doğru kararlar alabileceğinizi anlayacaksınız. Sadece hayallerinizden vazgeçmeyin ve etrafınızdaki herkesi sevin - insanları, hayvanları ve kesinlikle kendinizi!

4
It's a Mad, Mad, Mad, Mad World
Harika bir mizah ve mükemmel sahne yönetimi ile saf ve basit bir film. Kahkaha ve heyecan dolu bu filmde üç saat üç dakika gibi geçiyor. Filmin 45 yıl önce çekilmiş olması inanılmaz. Film zamanın testini geçti ve ekonomik krizden veya politikadan etkilenmedi.

5
The Secret Life of Walter Mitty
Küçük bir adamın kalbi de büyük hayaller kurabilir! Mütevazı ve göze çarpmayan bir çalışan bile bazen kendi gücüne ve cesaretine inanarak çılgınca ama kahramanca işler yapmak ister. Neden sadece süper adamlar dünyayı kurtarsın ki?

6
E.T. the Extra-Terrestrial
Hümanist bakış açısından film, 20. yüzyıl sinematografisinin en büyük başarılarından biridir. Filmi açıklamanın anlamı yok; beğeneceğinizi düşünüyoruz!

7
Hugo
Bu, Martin Scorsese'nin gerçekten büyülü bir aile filmi. Muhtemelen uzun zamandır tatmadığınız hoş, samimi ve güzel bir peri masalı.

8
A Christmas Carol
Yetişkinler için bile oldukça etkileyici olan Charles Dickens'ın klasik romanının animasyonlu yeniden anlatımı. Filmin ürkütücü atmosferine rağmen, sizi hayattan zevk almaya ve değerli sevginizi her yere yaymaya teşvik eden büyülü bir hikaye.

9
Pi'nin yaşamı
Bu mutlaka görülmesi gereken bir film. Bir gemi kazasından sonra, Pi Patel kendini bir kaplanla birlikte bir cankurtaran sandalında bulur. İnanç, umut ve hayatta kalma mücadelesi hakkında bir film. Yüzünüze güzel bir gülümseme koyun ve kendinize hakim olun!

Yazarın Diğer Yazıları

iOS 15: Android'de FaceTime nasıl kullanılır, Odak modu ve bilmeniz gereken diğer özellikler Önceki

iOS 15: Android'de FaceTime nasıl kullanılır, Odak modu ve bilmeniz gereken diğer özellikler

Son derece motive edici 18 film Sonraki

Son derece motive edici 18 film

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.