CD Projekt Red'den Cyberpunk 2077 Hakkında Beklenmedik Açıklama

CD Projekt Red'den Cyberpunk 2077 Hakkında Beklenmedik Açıklama

CD Project Red, Cyberpunk 2077'nin sonunda "çok iyi bir oyun" olacağını iddia ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Polonya'daki bir gazete ile röportaj yapan CDPR başkanı Adam Kicinski, Cyberpunk 2077 hakkında yapılan tüm eleştirilere rağmen hala en büyük projeleri olduğunu ve ilerleyen yıllarda da satış rekorları kıracağını söylüyor. Gelecekte ki oyuncuların Cyberpunk 2077'yi çok iyi bir oyun olarak göreceğini iddia ediyor.
Cyberpunk 2077'nin Çok İyi Olacağı İddia EdildiYayıncılığını ve geliştiriciliğini CD Projekt  Red'in yaptığı Cyberpun 2077, geçtiğimiz yıl  17 Eylül'de yaptı, ancak çıktığı günden itibaren çoğu oyuncuyu hüsrana uğrattı. Geliştirici ekibin yaptığı güncellemelere rağmen hâlâ tam olarak beklentileri karşılamayan oyunun geliştiricisi tüm bu aksiliklere rağmen "Cyberpunk 2077, 27 yıllık tarihimizdeki en büyük, en iddialı ve kesinlikle en karmaşık projedir" diyerek stüdyoyu şimdiye kadar yaptıklarının ötesine taşıyor.
Kiciński, "Oyunun birçok yönüyle gurur duyuyoruz, ancak bildiğimiz gibi, her şey istediğimiz gibi gitmedi" dedi. "Yine de, oluşturmayı başardığımız Cyberpunk'ın marka bilinirliği çok büyük ve oyun evreni, karakterleri ve detayları dünyanın her yerinde hayranlara sahip."
Kiciński, stüdyo oyun üzerinde çalışmaya devam ettikçe Cyberpunk 2077'nin sonunda "çok iyi bir oyun" olarak kabul edileceğini ve diğer birçok CDPR oyunu gibi yıllarca satılacağını da sözlerine ekledi. Ayrıca, daha hızlı donanım, oyuncuların oyunu daha yüksek kare hızlarında daha iyi görsellerle çalıştırmasına da yardımcı olmalıdır.
 

 


Yazarın Diğer Yazıları

ABD Savunma Bakanlığı UFO'ları İncelemek İçin Yeni Kurul Topladı Önceki

ABD Savunma Bakanlığı UFO'ları İncelemek İçin Yeni Kurul Topladı

Gözlerinizi Alamayacağınız 15 Zarif Retro Tarzı Film Sonraki

Gözlerinizi Alamayacağınız 15 Zarif Retro Tarzı Film

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.