Dr Disrespect Mixer'e Atar Yaptı


Twitch'in en ünlü simalarından Dr Disrespect, kanalını takip eden izleyicilerin 'Shroud' soruları karşısında Mixer'i hedef tahtasına oturttu.

Shroud'un Twitch'i bırakarak Mixer platformuna transfer olması çevrimci yayıncılık aleminde bulunan kimilerini şoke ederken, Dr Disrespect'i ise birazcık gerdi. 24 Ekim'de Modern Warfare'in açılış günü yayınından önce Dr Disrespect takipçileriyle sohbet ederken ısrarlı 'Shroud' soruları karşısında adeta çileden çıktı.

İzleyenlerinin aşina olduğu Dr Disrespect tavrıyla: "Şimdi Shroud'tan sonra Mixer hangi yayıncıyı transfer edecek? Hiç kimseyi! Bir sonraki ünlü yayıncı kim olacak? yorumlarınızı görmekten gına geldi. Ninja ve Shroud'tan önce Washington'daydım. Bir numarayı transfer etmek istediklerini söylediler, yanılıyorsunuz dedim."

Mixer'in uzun ömürlü olmayacağına inandığı için daha önce iki kez platforma geçme tekliflerini geri çevirdiğini söyleyen atarlı doktor, ünlü isimleri transfer ederek Twitch karşısında bir şans edinmeye çalıştığını belirtti. "Mixer, aylık 30 milyon aktif kullanıcısı olduğunu iddia ediyor fakat bu rakam zaten hali hazırda yayın yapan Xbox kullanıcılarına karşılık geliyor. Nüfuzlu yayıncıları Twitch'ten transfer ederek büyümek daha bilinir hale gelmek istiyorlar. Bunun da ötesinde yayın izlenme zamanlarını artırma peşindeler. "

"Xbox yıllık 300 milyon dolar oyun konsolunun ve oyunlarının reklamına para harcıyor. Eğer iyi bir canlı yayın platformu olsalardı harcadıkları bu paranın büyük bir kısmından tasarruf edebilirlerdi. Peki hangi platformda reklamlarını yayınlıyorlar sevgili bayanlar ve baylar? Twitch'te! Milyonlarca dakikalık izlenme oranı bir numaralı ölçüttür. Bu da Twitch'te var. Lanet olası araştırmanızı yapın sonra (Mixer'e transfer olacak bir sonraki yayıncı isimler arasında) benim adımdan bahsedin.


Yazarın Diğer Yazıları

Twitch'in Süper Yıldızı Shroud Mixer'e Geçti Önceki

Twitch'in Süper Yıldızı Shroud Mixer'e Geçti

Ubisoft BBC'nin haberine Konu Olan Hileciyi Dava Etti Sonraki

Ubisoft BBC'nin haberine Konu Olan Hileciyi Dava Etti

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.