Her filmi izlediğini düşünenler için 14 modern film

Her filmi izlediğini düşünenler için 14 modern film

Bu dünyadaki her iyi filmi izlediklerini düşünenler için atlamış olabileceğiniz en iyi filmlerin bir listesini oluşturduk.

Bazen izlemek için bir film seçmek çok zordur çünkü çok fazla seçenek vardır. Bir filmde çok sayıda övgü ve heyecanlı eleştiri varsa, daha da zordur.

Her filmi izlediğini düşünenler için 14 modern film


1
Two Is a Family
Genç Samuel, zenginlere yat gezintileri sunuyor ve bu şekilde para kazanıyor. Boş zamanlarında sahilde takılıp kendine yeni kız arkadaşlar yapar. Ama bir gün bir kadınla tanışır. Kadının bir de çocuğu vardır ve bu çocuğun Sameul'den olduğunu söyleyip çocuğu ona bırakır. Samuel bu işlerle uğraşamayacağına karar verir ve kaçan bebeğin annesini bulmaya çalışır. Ama hiçbir şey kolay değil.
Bu güzel ve nazik film sadece olumlu ve sıcak duygular hissettirecek.

2
The Zookeeper's Wife
Bu film, İkinci Dünya Savaşı ile ilgili birçok hikayeden birini anlatıyor. Cesaret, aşk ve şefkat hakkında bir hikaye. Ana karakter Antonina Zabinski ve kocası Jan, şehirlerinde olan korkunç olayları bir türlü kabul edemediler. İfşa olma riskine rağmen sadece hayvanları değil, insanları da kurtarmak için ellerinden geleni yaptılar.
Film, Diane Ackerman'ın aynı adlı kitabına dayanıyor (Antonina Zabinski'nin günlüklerine dayanıyor).

3
A Monster Calls
Bu hikaye, hızlı büyümesi gereken Conor adlı bir çocuk hakkında. Annesi kanser hastası, babası sorumluluk almak istemiyor ve sınıf arkadaşları onunla her zaman alay ediyor. Ama bir kabustan sonra sokakta bir canavar belirir. Dev, çocuğun tüm zorluklarıyla başa çıkmasına yardım eder.
Kayıtsız kalamayacağınız duygusal bir film.

4
From the Land of the Moon
Ailesi genç Gabrielle'yi hiç sevmediği bir adamla evlendirir. Sakin ve dürüst bir adamdır, ancak hayatı esarete döner. Daha sonra Gabrielle hastalanır ve doktorlar onu tedaviye gönderir. Bir adamla tanışır ve ona aşık olur ve rutinlerinden aldatıcı aşk dünyasına kaçmaya karar verirler.
Evli çiftler için tavsiye edilen harika bir film.

5
Paterson
Paterson'un hayatı sıkıcı bir rutine benziyor, ancak yine de şiir yazmak için farklı yollardan ilham bulabiliyor: bir konuşmaya kulak misafiri olarak, bir yaşam hikayesinden veya bara giderek. Şiirlerini gizli not defterine yazıyor ve şöhreti düşünmüyor. Ancak bir olay her şeyi değiştirir.
Bu, büyülü dünyamızı bir şairin gözünden gösteren türden bir film.

6
The Secret Scripture
Roseanne McNulty hayatının çoğunu bir akıl hastanesinde geçirdi. Oraya konulmasının nedenini bile unutmuştu. Yeni başhekim, bu kadının vakasıyla ilgilenmeye başlar ve Roseanne'nin karşı konulamaz aşktan ve "hapse girmesinin" gizeminden bahsettiği gizli bir günlük bulur.
Bu dokunaklı film, insanlar arasındaki ilişkilerdeki zorluklar hakkında düşünmenizi sağlayacak.

7
Gold
Ana karakter Kenny, babasının şirketini miras olarak alır. Ancak birkaç yıl sonra, her şey çöker ve Kenny zar zor geçinebilir. Garip bir rüyanın ardından Kenny, kendisine kendisini hatırlatan bir zavallıyla karşılaşır ve hayatlarını değiştirebilecek bir yolculuğa çıkmaya karar verirler: altın aramak için keşfedilmemiş ormana gitmek.
Bu, gerçek bir hikayeye dayanan harika bir macera filmi.

8
A Dog's Purpose
Sıradan bir aile sevimli bir av köpeği evlat edinir. Köpek uzun bir hayat yaşar ama yaşlandığında ölür. Uyanır ve bir polis köpeğinin bedeninde olduğunu anlar.
Bu dokunaklı film, bir insana tüm dünyası gibi davranan en sevgi dolu ve sadık dost olan köpeğin gözlerinden anlatılıyor.

9
Gifted
Frank Adler, matematikte yetenekli yeğeni Mary'yi yetiştirmektedir. Amca tek bir şey ister: Çocuğun çocuk olması. Oyun oynamalı ve arkadaşlarla tanışmalı. Ama aniden Frank'in annesi belirir ve kızın geleceği hakkında kendi görüşleri vardır.
Bu, ebeveynlerin ve çocukların ebedi sorununu gündeme getiren bir aile filmi.

10
Wakefield
Howard Wakefield'in mükemmel bir hayatı vardı: lüks bir ev, harika bir iş ve sevgi dolu bir eş ve kızları. Ama her şey bir anda değişti. Howard, aile üyelerinin akşam yemeği yediği evini mükemmel bir şekilde gören tavan arasında kendini bulduğunda bir rakunun peşindeydi. O anda kendine şu soruyu sordu, "Ya ben ortadan kaybolursam?" Ve Howard tavan arasında yaşamaya karar verir.
Pek çok önemli şeyi düşünmemizi sağlayan ilginç bir film.

11
Perfect Strangers
Akşam yemeğinde büyük bir grup bir araya gelir. Biraz eğlenmek için bir oyun oynamaya karar verirler: gelen tüm mesajlar yüksek sesle okunmalı ve gelen tüm aramalar hoparlörden yanıtlanmalıdır. Ancak bu zararsız oyunun ortaya çıkaracağı sırları hayal bile etmemişlerdi.
Herkesin eteğinde ne taşlar olduğunu gösteren derin ve anlamlı bir film.

12
Everything, Everything
Ana karakter Maddy, çok zeki ve meraklı bir kız. Bu dünyanın tadını çıkarmak istiyor ama bir hastalığı var ve dışarı çıkamıyor. Onu neşelendiren tek şey kitaplar, çizim ve çevrimiçi mimarlık kursları. Ama hayatı bir gün değişir. Yeni bir komşuyla tanışır ve ona aşık olur.
Bu, aşka ve büyüye inanan herkes için romantik bir film.

13
David Lynch: The Art Life
Bu, film endüstrisindeki en gizemli film yönetmeninden çok samimi bir monolog. Twin Peaks, Mulholland Drive ve Blue Velvet'i çekti. Şüphesiz David Lynch, sanatçıların eşsiz dünyasını izleyicilere gösteren parlak ve sıra dışı bir kişidir.

14
The Beguiled
Genç bir öğrenci yaralı bir onbaşı bulmadan önce özel bir kız okulu dış dünyadan gizlenmekteydi. Misafirin okulda kalması gerektiği gerçeğini kimse kabullenemedi. Ama müdire onu içeri aldı ve hepsi ona bakmaya başladı. Daha sonra kızlar yakışıklı adama hayran kaldı ve ardından dikkatini çekmek için kızlar arasında bir rekabet başladı.
Sanatevi filmlerini seven herkes bu filme kesinlikle bayılacak.

Yazarın Diğer Yazıları

BU FİYAT BANDINDA DAHA İYİSİ YOK | Cougar Phontum S İnceleme Önceki

BU FİYAT BANDINDA DAHA İYİSİ YOK | Cougar Phontum S İnceleme

Honor Markası Satışı İle Google Hizmetlerinden Faydalanabilecek! Sonraki

Honor Markası Satışı İle Google Hizmetlerinden Faydalanabilecek!

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.