Her Şeyi Kolaylıkla Unutturup Kendini İzletebilecek 15 Film

Her Şeyi Kolaylıkla Unutturup Kendini İzletebilecek 15 Film

Sinemanın büyüsünü yaşamayı seviyoruz. Bugünkü derlememizde sizler için ruhunuzun derinliklerine dokunabilecek filmlerden bir liste hazırladık.

Modern yaşam, her birimizi daha yeni ve daha parlak duygular için çabalayan bir rutine sokma eğilimindedir. Çoğu zaman, onları deneyimlemenin en kolay yolu iyi bir film izlemektir. Birkaç şeyi birleştirmenize yardımcı olabilir: Mola vermek ve yakın gelecek ve günlük yaşamınızda yapmanız gereken şeyler için motive olmak.

Her Şeyi Kolaylıkla Unutturup Kendini İzletebilecek 15 Film


1
Doctor Sleep (2019)
Bu film Stephen King'in romanından uyarlanmıştır. Filmin ana karakteri Danny Torrance, çocukluğundan beri telepatik bir yeteneğe sahip. Ancak büyüdükten sonra bu eşsiz hediyeyi kaybeder. Daha sonra amacı bu seçkin çocukları bulmak olan bazı gizemli avcıları öğrenir ve onları nasıl kurtaracağını düşünmeye başlar. Her şeyden önce, Abra adında yetenekli bir kıza yardım etmesi gerekecek.

2
The Giver (2014)
Jonas adlı ana karakter, hiçbir problemin veya kederin olmadığı ideal bir gelecek dünyasında yaşıyor. Aynı zamanda insanoğlu duygu ve hatıralardan da mahrum kalmıştır. Topluluk Jonas'ı, kendisine Verici demesini isteyen mevcut Alıcıdan alması gereken Hafızanın Alıcısı konumuna getirmeye karar verir. İşte o zaman sisteme karşı mücadele başlar.

3
Southpaw (2015)
Film, dünya hafif ağır siklet boks şampiyonu Billy Hope'un hikayesini anlatıyor. Rolü Jake Gyllenhaal canlandırmaktadır. Sporcunun ihtiyacı olan her şey var - parlak bir kariyerin yanı sıra sevgi dolu bir ailesi var. Ancak bir gün karısı ölür ve kızıyla yalnız yaşamak zorunda kalır. Şimdi bir araya gelmesi ve acı kaybının üstesinden gelmesi gerekiyor.

4
Daybreakers (2009)
Eylem, Dünyalıların çoğunun vampire dönüştüğü çok uzak olmayan bir gelecekte gerçekleşir. İnsan kalmayı başaranlar ayağa kalkar ve ölümsüz kan emicilere karşı savaşırlar. Ethan Hawke'ın canlandırdığı karakter, ölmekte olan bir dünyayı kurtarmak için elinden geleni yapıyor.

5
The Caller (2011)
Mary'nin kocasıyla çok zor bir ilişkisi var. Boşandıktan sonra uzaklaşır ve hayatına yeniden sıfırdan başlar. Ancak hayatını değiştirme planları gerçekleşmez. Garip bir telefon görüşmesinden sonra bir entrika ağına yakalanır. Bu çağrıları almaya devam eder ve imkansızı yapması emredilir.

6
Australia (2008)
Nicole Kidman'ın canlandırdığı dul bir İngiliz aristokrat kadın Sarah Ashley'e, Avustralya'nın kuzey kesiminde bir çiftliğ miras kalır. İngiliz sığır imparatorluklarından mülkünü kurtarmak için, İkinci Dünya Savaşı'nın başlamasından hemen önce çiftliğe gider. Hugh Jackman'ın canlandırdığı sığır çobanı, sığırları başka bir şehre götürmesine yardım ediyor. Yolculuk esnasında ikisi birbirlerinden etkilenirler.

7
Queen Marie of Romania (2019)
Marie güçlü bir ailede doğdu. Büyük Britanya Kraliçesi yerine tahta geçebilirdi, ancak kendisine evlenme teklif eden George V ile evlenmeyi reddetti. Roma veliaht prensi Ferdinand ile evlenmeyi seçti. Bundan sonra, kraliçe sonu gelmez skandallara ve çatışmalara karışır.

8
Hearts and Bones (2019)
Daniel, işi tamamen sıcak noktalarda seyahat etmek olan askeri bir fotoğrafçı. Karakter kendini dünyanın farklı köşelerinde bulur ve çeşitli olayları yakalar. Bir noktada, eve döndükten sonra fotoğraflarından oluşan bir sergi açmaya karar verdi. Sergiden önce, Güney Sudanlı bir mülteci olan Sebastian adlı bir taksi şoförü Daniel'e yaklaşıyor - ondan şehir topluluğundan Afrikalı koro üyelerinin birkaç fotoğrafını çekmesini istiyor.

Ancak, daha sonra gerçek amacı ortaya çıkıyor - mesele şu ki, Daniel tarafından daha önce çekilen fotoğraflardan biri, Sebastian'ın sevdiklerinin yıllar önce bir katliamda öldüğü yerli köyünü gösteriyor. Taksici ona bu eseri sergilememesi için yalvarır çünkü artık yeni bir hayatı ve bu trajediden habersiz bir ailesi vardır.

9
The Space Between the Lines (2019)
Filmin ana karakteri Emmi, evli bir kadındır. Bir keresinde bir e-posta adresinde hata yapar ve Leo adında bir yabancıya e-posta gönderir. Bu gerçekleştikten sonra, her zamanki yaşam ritmi değişir ve bu sanal arkadaşlar birbirlerine karşı derin duygular geliştirmeye başlar.

10
The Bygone (2019)
Hayat, genç bir çiftçi ile ayrılmış bölgede yaşayan bir kızı bir araya getiriyor. Ancak kısa bir süre sonra gizemli bir şekilde ortadan kaybolur ve adam onu ​​aramaya başlar. Görevi sırasında, bu bölgedeki yaşamla ilgili beklenmedik birçok ayrıntıyı öğrenir. Ne pahasına olursa olsun yeni arkadaşlarını kurtarmaya karar verir.

11
A Magnificent Haunting (2012)
Pietro adında genç bir adam oyunculuk kariyerine sahip olmayı hayal ediyor. Neredeyse anında yaşayacak bir yer bulduğu Roma'ya gitmeye karar verir - geniş ve şüphe uyandıracak kadar ucuz. Kısa süre sonra dairede garip şeyler olmaya başlar. Pietro daha sonra hayaletler görmeye başlar ve bu olduktan sonra hayatı bir daha asla eskisi gibi olmayacaktır.

12
Our Time (2018)
Juan adlı bir şair filmin ana karakteridir. Karısı Esther ile birlikte küçük bir çiftliğe taşınır ve burada ilginç bir adamla tanışır ve bir ilişki başlar. Eşine tam özgürlük veren adam şimdi incinmiş ve kıskançtır ve başına gelen her şeyin üstesinden nasıl geleceğini bilemez.

13
Three Faces (2018)
Behnaz adlı ünlü bir süperstar, köyde yaşayan bir kızdan bir video kaydı alır. Videoda, aktris olma hayalini gerçekleştirmesini engelleyen ailesiyle yaşadığı anlaşmazlıktan bahsediyor. Ana karakter film yönetmeni olarak çalışan arkadaşıyla birlikte köye gider. Şimdi huysuz akrabalarla arayı bulmak için ellerinden geleni yapmak zorunda kalacaklar.

14
Happy End (2017)
Çok garip bir aile tek çatı altında yaşıyor. Bazıları bunamadan muzdarip, diğerleri sıkı çalışma nedeniyle iş stresinden muzdarip ve diğerleri basitçe bir araya gelemiyor. 12 yaşında bir kız olan Eve de bu çemberin içindedir - evde bulunanlardan birinin başarısız evliliğinden olan kızıdır. O kadar da basit olmayan bu insanlarla ortak bir dil bulup bulamayacağıdır.

15
The Wave (2019)
Frank adında bir avukat bir sigorta şirketinde çalışmaktadır. Rutininden bıkmıştır ve hayatındaki tek neşe, işyerinde yaklaşan bir terfi hakkındaki düşünceleridir. Yönetim kurulu toplantısının arifesinde, Frank'in arkadaşı Jeff, Frank'i, gerçek ile hayal arasındaki çizgiyi silerek hayatını sonsuza dek değiştirecek olan gizemli bir yabancıyla tanıştığı bir partiye davet eder.

Yazarın Diğer Yazıları

Birçoğumuzun Kaçırmış Olabileceği 10 Apaçık Film Hatası Önceki

Birçoğumuzun Kaçırmış Olabileceği 10 Apaçık Film Hatası

Epic Games Bu Hafta 55 TL Değerinde İki Oyun Hediye Ediyor Sonraki

Epic Games Bu Hafta 55 TL Değerinde İki Oyun Hediye Ediyor

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.