Herkesin Beğeneceği 20 Netflix Dizisi


Sizler için kesinlikle izlemeye değer Netflix dizilerini seçtik. Ağır işi hallettik. Siz keyfinize bakın.

Netflix, en ilginç filmleri ve TV dizilerini üreten, yayınlayan ve akış hizmeti sağlaya harika bir şirkettir. Şirketin herkesin takdir ettiği en büyük avantajı, tüm bölümleri prömiyer gününde yüklemesi. Böylece battaniyenizi alabilir, atıştırmalıklarınızı alabilir ve en sevdiğiniz TV programlarını art arda izlemeye hazırlanabilirsiniz.

Herkesin Beğeneceği 20 Netflix Dizisi


1
Black Mirror, 2011 - günümüz
Son 10 yıldır teknoloji hayatımızın büyük bir parçası haline geldi. Bugün, Facebook'ta bir sorunu paylaşmak, yakın bir arkadaşınızla konuşmaktan daha kolay. Yani Black Mirror dünyasında insanlar teknoloji olmadan yaşayamazlar ve bu sadece onlara zarar verir ve acı çekmelerine neden olur.
Teknolojinin yardımıyla mükemmel olmaya çalışan insanların olumsuz sonuçlarını gösteren ilginç bir dizi.

2
Lilyhammer, 2012–2014
Orta yaşlı bir gangster olan Frank, patronunu federallere ispiyonlar ve meslektaşları tarafından bir tehlike geleceğinden korkarak Lilyhammer, Norveç'e gider. Bu yeni dünyaya geldikten sonra, değişmek ve uyum sağlamak istemez - diğer her şeyi kendi ihtiyaçlarına göre ayarlıyor ve bir yeraltı imparatorluğu yaratıyor. Farklı komik durumların başladığı yer burasıdır.
Zor bir günün ardından ruh halinizi mükemmelleştirecek çok hafif bir komedi dizisi.

3
House of Cards, 2013 - günümüz
Ana karakter Francis Underwood, Kongre'deki en güçlü adamlardan biridir. Akıllı, hırslı ve titiz. Başkan yardımcılığı görevi karşılığında Garret Walker'ın başkan olmasına yardım eder. Ancak seçimlerden sonra Frank bir ret alır. Öfkeli, sadık karısı Claire'in gerçekleştirmesine yardım ettiği bir intikam planı yapar.
İzleyicilerin sadece programı izlemesine değil, aynı zamanda gizli olanı da düşünmesine izin veren entelektüel bir dizi.

4
Bloodline, 2015–2017
Rayburn ailesi, çok mutludur ve komşularından da saygı görmektedirler. Ancak bu göründüğü kadar basit değil. En küçük kardeş Danny geldiğinde her şey değişir. Çocukluğunda yaşadığı aşağılanma nedeniyle akrabalarına geri dönmek ister.
Dizi final sahnesiyle başlıyor ve sonra tüm bunların neden olduğunu ve neden hikayenin gidebileceği tek yolun bu olduğunu öğreniyoruz.

5
Godless, 2017
Kızgın haydut Frank Griffin, bir gerilla ekibiyle birlikte Vahşi Batı'yı terörize eder. İnsanları öldürür ve kasabaları boş bırakır ve bu konuda kimse bir şey yapamaz. Bir gün Frank'in üvey oğlu tüm bunlardan bıkar, bu yüzden çeteden ayrılır ve çetenin çaldığı her şeyi alır. Haydutlar basitçe uzaklaşmasına izin vermeyecekler, bu yüzden onu bulmaya çalışırlar. Arama sırasında, garip bir şekilde sadece kadınların yaşadığı La Belle kasabasına varırlar.
Sadece western sevenler için değil, sevmediğini düşünenler için de güzel bir dizi.

6
A Series of Unfortunate Events, 2017 - günümüz
Bir kazanın ardından, Violet, Klaus ve Sunny adlı üç yetim, yalnızca servetlerini elde etmekle ilgilenen en yakın akrabaları Kont Olaf'a bırakılır. Çocuklar herkese gerçeği söylemeye çalışırlar ama kimse onlara inanmaz. Yetişkinler onları anlamadıkları için çocuklar ebeveynlerinin ölümü hakkındaki gerçeği keşfetmeye çalışırken farklı maceralara atılırlar.
Hem çocukların hem de yetişkinlerin seveceği harika bir peri masalı.

7
13 Reasons Why, 2017 - günümüz
Lise öğrencisi Clay Jensen, verandasında bir kutu bulur. Kutuda, intihar eden Hanna adlı bir kızın kasetlerini bulur. Kayıtlarda Hanna bunu neden yaptığını 13 nedende anlatıyor ve Clay de onlardan biri.
İnsanların hayatları hakkında düşünmelerini ve onlara farklı açılardan bakmalarını sağlayan izlemesi zor bir dizi.

8
Narcos, 2015 - günümüz
Bu dizi Pablo Escobar hakkında. Hükümet ondan korkuyordu, halk ona saygı duyuyordu ve polisler ondan nefret ediyordu. Güçlü bir uyuşturucu imparatorluğu kurdu ve uyuşturucuları ABD'ye sattı. Hikaye, güç isteyen insanların gerçekten neler yapabileceğini gösteren DEA ajanları tarafından anlatılıyor.
Gerçek olaylara dayanan dramatik bir dizi.

9
Orange Is the New Black, 2013 - günümüz
Ana karakter Piper Chapman hayatını ve sabah duşu ya da güzel kahvaltı gibi küçük şeyleri seviyor. Ancak geçmişte yaptığı hatalar nedeniyle Piper, 15 ay geçirmek zorunda kaldığı hapse girer. Şimdi yeni çevrede yaşaması ve hayatta kalması gerekiyor.
Bu dizi aşk, hayatta kalma ve her insanın hayatındaki şeytanlarla ilgili.

10
The Crown, 2016 - günümüz
Bu dizi, Kraliçe II. Elizabeth'in hayatını ve Büyük Britanya'nın hikayesini anlatıyor. Dizide, ana karakterin çocukken yaşadığı koşullardan bugün meydana gelen olaylara kadar her şey var.
The Crown, En İyi Drama Dizisi adaylığında Altın Küre Ödülü aldı.

11
Unbreakable Kimmy Schmidt, 2015 - günümüz
Bu dizi, son 15 yılını dindar bir fanatik tarafından yeraltında esaret altında geçiren Kimmy Schmidt ile ilgili. Serbest kaldıktan sonra hayatını değiştirmeye karar verir. New York'a taşınır ve zamanı yakalamaya çalışır. Teknolojiyi öğrenir, yeni şeyler öğrenir, ilginç arkadaşlar edinir ve kişisel hayatını geliştirir.
Zor bir günün ardından izlemesi harika, çok hafif ve esprili bir komedi dizisi.

12
Master of None, 2015 - günümüz
Ana karakter Dev, ona yeterince para getirmeyen reklamlarda ve filmlerde rol alıyor. Muhtemelen geleceği olmayan bir kızla çıkıyor ve henüz kendi ailesi olmayan arkadaşlarıyla vakit geçiriyor. Saçma durumlara giriyor ama arkadaşları ve mizah anlayışı, karşılaştığı sorunların üstesinden gelmesine yardımcı oluyor.
Herkesin kendindan bir parça bulabileceği basit bir dizi.

13
Love, 2016 - günümüz
Ana karakterler Mickey ve Gus, iyi insanlara benzemiyor. Gus, sadece hayaller kuran ama hayallerini gerçekleştirmek için hiçbir şey yapmayan bir inek ve ezik. Mickey, genellikle garip durumlara giren asi bir kızdır. Karşılaşıyorlar ama kişisel yaşamlarındaki geçmiş sorunları onların önünde duruyor. Birlikte olabilirler mi?
İzlemeyi bırakması zor ilginç bir dizi daha.

14
Stranger Things, 2016 - günümüz
80'lerde küçük bir taşra kasabasında, adı Will olan bir çocuk gizemli bir şekilde ortadan kaybolur. Ailesi ve arkadaşları ona ne olduğunu öğrenmek ister. Kendi soruşturmalarına başlarlar ve cevaba yakın olduklarından emin olurlar. Ama çocuklar neyle yüzleşeceklerini hayal bile edemezler.
Kesinlikle dikkatinizi çekecek mistik bir dizi.

15
Sense8, 2015–2018
Bu dizi, farklı şehir ve ülkelerde yaşayan, farklı diller konuşan ve farklı kültürlere sahip 8 kişi hakkında. Ama hepsi zihinsel olarak bağlantılı. Birbirlerinin duygularını hissedebilir, birbirlerine yardım edebilir ve birbirlerinin becerilerini edinebilirler. Ayrıca, onları avlayan ve tüm dünya için bir tehdit olduğunu düşünen insanlar var. Bu yüzden ana karakterlerin hayatta kalmanın bir yolunu bulması gerekiyor.
Çok zekice yazılmış bir senaryoya sahip.

16
Jessica Jones, 2015 - günümüz
Jessica Jones, özel bir dedektiflik bürosunun tek çalışanıdır. Süper kahraman kariyerini ucuz bir daire için bıraktı. Ancak şehirde başka insanların iradesini kontrol edebilen kötü bir adam göründüğünde geçmişi onu yakalar.
En son bölüme kadar yoğun geçen çok dinamik bir dizi.

17
Daredevil, 2015 - günümüz
Ana karakter Matt Murdock, çocukluğunda geçirdiği bir kaza nedeniyle kör oldu. Böylece diğer tüm duyuları güçlendi. Yetişkin olduktan sonra, hayatını suçla mücadeleye adamaya karar verdi. Bu yüzden gündüzleri başarılı bir avukat, geceleri ise Daredevil.
Bu dizini harika bir atmosferi var ve bölümleri art arda izlemek isteyeceksiniz.

18
Luke Cage, 2016 - günümüz
Başarısız bir deneyin ardından ana kahraman Luke Cage hapisten kaçar ve hayatına yeniden başlamaya çalışır. Para kazanacağı birkaç işi var ve süper gücünü kullanmamaya çalışır. Fakat Luke'a inanan ve onu destekleyen tek kişiyi suçlular öldürdüğünde, o, gölgelerden çıkmaya ve adaleti yeniden sağlamaya karar verir. Maske takmıyor ve adını saklamıyor, bu yüzden herkes onun kim olduğunu ve onu nerede bulacağını biliyor.
Her türe uyan ilginç bir dizi: dövüş, çekim ve dramatik bölümler.

19
Dirk Gently's Holistic Detective Agency, 2016–2017
Todd basit bir hayat yaşıyordu. Bir otelde kapıcıydı, az bir maaşı vardı ve kız kardeşine yardım ediyordu. Ama bir gün bütün dünyası mahvoldu. Todd kovuldu, ev sahibi onu tehdit etmeye başladı ve hatta bir cinayet işlediğinden bile şüpheleniliyordu. Ve neredeyse pes etmeye hazır olduğunda, kendisinin bir araştırmanın önemli bir parçası olduğunu iddia eden iyi kalpli Dirk Gently ile tanıştı.
Her bölümün küçük bir başyapıt olduğu ilginç bir dizi.

20
OA, 2016 - günümüz
Gösterinin ana karakteri, ortadan kaybolduktan 7 yıl sonra eve döner. Ona ne olduğunu kimse bilmiyor ve kızın kendisi de söylemiyor. Ve asıl ilgi çekici nokta, ortadan kaybolmadan önce kör olmasına rağmen artık görebiliyor olmasıdır.
İzlemesi çok ilginç olan harika bir dizi.

Yazarın Diğer Yazıları

Önceki

Huawei, Avrupa Pazarında İlk Monitörünü Satmaya Hazırlanıyor

Sonraki

Ünlülerin Hayatları Hakkında Dürüstlükle Açıkladıkları 11 Gerçek

Yorumlar

  • Umutsuzca tıklamıştım ama diğer sitelere göre çok daha iyi öneriler ile karşılaştım. Teşekkürler.


Yorum Yazın

Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.