Ünlülerin Hayatları Hakkında Dürüstlükle Açıkladıkları 11 Gerçek

Ünlülerin Hayatları Hakkında Dürüstlükle Açıkladıkları 11 Gerçek

Bazı ünlü oyunculara çok farklı açıdan bakmanızı sağlayacak 11 ilginç gerçekle karşınızdayız.

Ünlü oyuncular sadece beyaz perdede maceralı hayatlar yaşamazlar: Danny Trejo başarılı bir mağaza soyguncusuydu, Liam Neeson sinirli bir öğretmendi ve Nicholas Cage bir zamanlar bir tiranozor kafatası satın almakla ilgili bir sorun yaşamıştı. Daha sonra ne olduğunu anlatacağız.

Ünlülerin Hayatları Hakkında Dürüstlükle Açıkladıkları 11 Gerçek


1
Morgan Freeman, cenazesinin masraflarını karşılamak için küpe takıyor.
Morgan Freeman, röportajında, yabancı bir yerde ölürse diye tabut parasını ödeyecek kadar değerli küpeler taktığını söyledi. Oyuncu, denizcilerin eskiden de aynı nedenle küpe taktıklarını söyledi.

2
Liam Neeson öğretmendi ama bir öğrenciye vurduğu için kovuldu.
Liam Neeson bir TV şovuna konuk olduğunda, birkaç yıl lise öğretmeni olarak çalıştığını açıkladı. Bir defasında 15 yaşındaki öğrencilerinden birinin uygunsuz davranışları nedeniyle sınıfı terk etmesini istedi ve öğrenci bir bıçak çıkardı. Liam öğrenciye vurdu. Yönetim, eylemi meşru müdafaa olarak nitelendirmedi ve Neeson kovuldu.

3
Danny Trejo 12 yaşında eroin yapmaya ve dükkânları soymaya başladı. Şimdi, eski uyuşturucu bağımlılarını kendi çörek dükkanında işe alarak onlara ikin
Danny Trejo silahlı soygun ve uyuşturucu ticaretinden 11 yıl hapis yattı. Uyuşturucuya 8 yaşında başladı ve 12 yaşında eroin bağımlısı oldu. Hapishanede yatarken, uyuşturucu bağımlılığı için 12 aşamalı bir rehabilitasyon programına katıldı ve boksta Pennsylvania Eyalet Hapishanesi'nin şampiyonu oldu. Ve daha sonra, yönetmen Andrei Konchalovsky tarafından farkedildi ve Runaway Train filminde rol aldı

O zamandan beri Trejo sadece filmlerde 200'den fazla rol oynamakla kalmadı, aynı zamanda bir çörek ve kahve zinciri açtı. Trejo, rehabilitasyon programından geçen ve yeni bir uyuşturucusuz hayata başlamak isteyen kişileri işe alıyor.

4
Nicholas Cage bir tyrannosaurus kafatasını 276.000 dolara satın aldı, çalıntı olduğu ortaya çıkınca geri vermek zorunda kaldı.
2007'de bir müzayede sırasında Leonardo DiCaprio ve Nicholas Cage alışılmadık bir nesne için savaşıyorlardı - bir tiranozor kafatası. Cage daha fazla para teklif etti. Ancak nadir serginin bir tüccar tarafından yasadışı olarak Moğolistan'dan getirildiği ortaya çıktı. Cage daha sonra kafatasını Moğolistan hükümetine iade etmeyi kabul etti.

5
Dwayne Johnson’ın sınıf arkadaşları onun gizli polis olduğunu düşünüyordu.
16 yaşındaki Dwayne Johnson, ergenliğe erken girdiği için gerçekte olduğundan çok daha yaşlı görünüyordu. Sınıf arkadaşları, boyunun uzunluğu ve berbat bıyığından dolayı, bir vakayı araştıran ve öğrenci gibi davranan gizli bir polis olduğunu düşünüyordu.

6
Sylvester Stallone, Stop! Or My Mom Will Shoot adlı kötü filmde oynaması için kandırıldı.
Sylvester Stallone ve Arnold Schwarzenegger arasındaki gizli rekabet bir zamanlar Stallone'un başını belaya soktu. Başlangıçta Stallone, komedi aksiyon filmi Stop! Or My Mom Will Shoot yer almak konusunda gerçekten şüpheliydi. Senaryoyu okumak bile istemedi. Ardından, filmin yaratıcıları Schwarzenegger'in ana rolü oynamak istediği söylentisini başlattı. Schwarzenegger, projeye olan ilgisini uyandırarak bunu doğruladı. Ancak Stallone sözleşmeyi imzaladıktan sonra kendisini neyin içine soktuğunu anladı. Daha sonra filme "daha önce hiç görmediğimiz tüm uzaylı filmleri de dahil olmak üzere tüm güneş sistemindeki en kötü filmlerden biri" adını verdi.

7
Hugh Grant, 4 yıl boyunca kendi menajeri gibi davrandı.
Howard Stern'ün programında Hugh Grant, 4 yıl boyunca kendi temsilcisi James gibi davrandığını itiraf etti. Yazışmalar için sahte bir e-posta adresi oluşturdu ve telefonda konuşurken İskoç aksanıyla konuştu. Oyuncu, kendisine bir servet kazandırmış olması gerektiğini söyledi.

8
George Lucas'a Star Wars için Oscar verilmedi ama karısına verildi
George Lucas hayatının yarısını Star Wars üzerinde çalışarak geçirdi, yönetmeni, senaristi ve yapımcısıydı. Destanın, George Lucas'ı milyarder yapan inanılmaz başarısına rağmen, bunun için bir Oscar alamadı. Ancak o dönemde yönetmenin eşi olan Marcia Lucas, En İyi Kurgu dalında Oscar kazandı. Kısa süre sonra boşandılar.

9
Halle Berry internette ismini gizleyerek insanlarla tanışıyordu.
Halle Berry, BBC'ye, tüm aldatmacadan kaçınmak ve sadece iletişim kurmak için gerçek adını vermeden internete girdiğini söyledi. Birkaç günlük konuşmalardan sonra nihayet insanlara kim olduğunu söylediğinde kimse ona inanmadı. Yeni arkadaşları ona deli diyordu ve onlardan biri ona sohbetten çıkmasını bile söyledi.

10
Tom Hanks, Steve Martin ve Martin Short
Jimmy Kimmel’in gösterisi sırasında Steve Martin ve Martin Short, "kolonoskopi partileri" düzenleyerek kolonoskopi yapmaya nasıl hazırlandıklarını anlattı. Bir gün önce, Tom Hanks ile Steve’in evinde bir araya gelirler: poker oynarlar ve film izlerler, ancak viski ve kokteyl yerine ilacı işleme hazırlanırken alırlar.
Hikaye daha çok şakaya benziyor ama çok ciddi bir konuya dikkat çekiyor. Kolonoskopi, kolon kanserini erken aşamada tespit etmeye yardımcı olan bir teşhis yöntemidir, bu nedenle düzenli kontroller gereklidir.

11
Alan Rickman ve Alfonso Cuarón, Harry Potter ve Azkaban Tutsağı'nın çekimleri sırasında Daniel Radcliffe'e şaka yaptı.
Ana rollerdeki aktörler şöyle anlatıyor olayı: Hogwarts'taki Büyük Salon'da uyuyan öğrencilerle bir sahne çekerken, Alan Rickman ve yönetmen Alfonso Cuarón kasıtlı olarak Daniel Radcliffe'i sevdiği kızın yanına koydular ve uyku tulumuna bir osuruk yastığı gizlediler. Albus Dumbledore Büyük Salon'da bir konuşma yaparken yastık çok güzel çalıştı.

Yazarın Diğer Yazıları

Herkesin Beğeneceği 20 Netflix Dizisi Önceki

Herkesin Beğeneceği 20 Netflix Dizisi

Hem Başarılı Hem de Korkunç Oyunculuğuyla Ünlü 10 Film Yıldızı Sonraki

Hem Başarılı Hem de Korkunç Oyunculuğuyla Ünlü 10 Film Yıldızı

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.