Modern Warfare'in Battle Royale Modu Gözüktü


25 Ekim'de piyasaya sürülen Modern Warfare'in battle royale moduna ait harita ve bilgiler sızdırıldı.

Yaklaşık bir ya önce piyasaya çıkan Call of Duty: Modern Warfare oyuncuları ve serinin hayranlarını oldukça tatmin etmişti. Bununla birlikte son yılların yükselen trendi haline gelen FPS oyunlarının ‘Battle Royale' türüne Modern Warfare de uzak kalamadı. Oyunun hayranları dedikoduların ışığında beklerken battle royale modunun ilk haritası ve bazı bilgileri sızdırıldı.

Sızdırılan bilgilere göre, Modern Warfare'in battle royale modunda 200 kişi aynı anda haritada oynayabilecek. Bu devasa harita Blackout ile kıyaslandığında 2-3 kat daha büyük bir harita üzerinde oyuncuların kapışacağını gösteriyor. Özel ve genel maçlara müsait olacağını da belirtelim. Tüm silahlar ve ekipmanları ‘yağma' (loot) edilebilecek. Suikast gibi bazı görevlerde yapılabilecek. Bu da bir oyuncunun başına ödül konmasını sağlayacak. Ayrıca bayrak ele geçirme gibi görevlerde olacak. Rakip oyuncuları eleme ve görevleri yapmanın karşılığında ‘ganimet' ile ödüllendirilme getiriliyor.


Yazarın Diğer Yazıları

Dizzy ve Aceu'nun Elleri Zippo'yla Isınacak Önceki

Dizzy ve Aceu'nun Elleri Zippo'yla Isınacak

Pokimane LG ve Twitch ile Partner Oldu Sonraki

Pokimane LG ve Twitch ile Partner Oldu

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.