Netflix aboneliği nasıl iptal edilir?


Biraz para biriktirmek istiyorsanız veya Netflix'in sunduğu dizilerin ve filmlerin tadını eskiden olduğu gibi çıkarmıyorsanız, Netflix aboneliğinizi iptal etmek kötü bir fikir değildir.

İptal etmek yeterince kolaydır, ancak nihai sonuca ulaşmak biraz zor olabilir, bu yüzden bunu nasıl yapacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Bir aboneliği iptal etmek eğlenceli olmasa da bir zorunluluk olabilir. Aylık abonelikten kurtulmanın ve tekrar abone oluncaya kadar biraz para biriktirmenin bir yoludur. Netflix'teki iptal işlemini gerçekleştirmeniz için küçük bir kılavuz.

Netflix Aboneliğinizi İptal Etme

Netflix hesabınıza giriş yaptıktan sonra, sağ üst köşedeki tüm kullanıcıları gösteren simgeyi seçin. Bu menü açıldığında, hesabınızın üyelik menüsüne ulaşmak için "Hesap" düğmesini seçin.

<a href='/netflix/'>Netflix</a> Aboneliğinizi İptal Etme

Artık hesap bilgilerinizi göreceksiniz. "Üyelik ve Faturalandırma" başlığının altında "Üyeliği İptal Et" seçeneğine tıklayın

Üyeliği İptal Et

Bu sizi hesap iptalinizi onaylamak istediğiniz alana götürecektir. Netflix üyeliğinizi tamamen iptal etmek için “İptal İşlemini Tamamla” seçeneğine tıklayın.

İptal İşlemini Tamamla

Bundan sonra, bir sonraki faturalandırma dönemi gelene kadar gerçek zamanlı aktarım hizmetine erişebilirsiniz.


İlgili İçerikler

Yazarın Diğer Yazıları

Önceki

Google Android Auto'nun Son Sürümünü yayınladı

Sonraki

TikTok'ta daha fazla takipçi nasıl kazanılır?

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.