Netflix üyelik planınızı nasıl değiştirebilirsiniz?


Netflix harika bir akış hizmetidir, ancak hizmetin en yüksek planına abone olanlar için biraz pahalı olabilir. Standarttan Premium'a veya tam tersi yapmak istiyorsanız, bunu nasıl yapacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Netflix'in üç farklı akış planı vardır: Yeni zam ile birlikte Netflix'in aylık abone ücretleri temel: 17,99 TL, standart: 29,99 TL, özel: 41,99 TL'ye yükseltildi. 3- Netflix özel paket: Aynı anda 4 cihaza kadar yayın izleme imkanı var. İçeriklerde HD ve Ultra HD (1080 / 4K) çözünürlük sağlıyor. Aylık ücreti ise sadece 41.99 TL.

Netflix planınızı değiştirmek kolaydır ve Premium planınızı düşürüyorsanız, her ay cebinizde biraz para tutmanın mükemmel bir yoludur.

Bir web tarayıcısı (mobil uygulama değil) kullanarak Netflix'in ana sayfasını ziyaret ederek başlayın ve ardından sağ üst köşedeki hesap simgesini seçin.

netflix hesap simgesi

Açılır menüden "Hesap" seçeneğini belirtin.

Hesap

Hesap ayarlarınız altında "Plan Ayrıntıları" adlı bir bölüm olacaktır. Bu bölümün sağ tarafında bulunan "Planı değiştir" i tıklayın.

Planı değiştir

Bu sizi, değiştirmek istediğiniz planı seçebileceğiniz yeni bir sayfaya götürür. Yeni planı kontrol edin ve ardından üyeliğinizi değiştirmek için “Devam” düğmesini seçin.

Planı değiştir

Şimdi, herhangi bir ödeme değişikliğini onayladıktan sonra, ister en ucuz plan ister en çok cihaz kullanılan plan olsun, yeni bir Netflix planına başarıyla geçtiniz.

Çok sayıda farklı Netflix abonelik seçeneğiyle, akış hizmetinin keyfini çıkarabilirsiniz. En sevdiğiniz şovlardan bazılarını sahip olduğunuz herhangi bir cihazda izlemek için mükemmel bir seçimdir. İster yüksek çözünürlüklü olsun isterse standart, Netflix'te her şeyi izlemeyi seveceksiniz.


İlgili İçerikler

Yazarın Diğer Yazıları

Önceki

Facebook profilinize nasıl şarkı eklersiniz?

Sonraki

Instagram'a başka bir hesap nasıl eklenir?

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.