Netflix Alternatifleri: En İyi 5 Ücretsiz Film Akışı Hizmeti

Netflix Alternatifleri: En İyi 5 Ücretsiz Film Akışı Hizmeti

Bir kuruş ödemeden istediğiniz tüm filmleri ve TV'yi izleyin. Netflix için ödeme yapmaktan bıktıysanız bu 5 hizmet sınırsız ücretsiz akış sunuyor.

Korunuyor, karantinaya alınıyor ve asosyalleşiyor musunuz? Bu koronavirüs deliliğinin bir etkisi bu; bir diğeri, gelecekte maddi sıkıntılar olma ihtimali. Ne kadar çok işletme kapanırsa ve o kadar çok işçi işten çıkarılır veya yarı zamanlı ödeme yapar. Ne yazık ki, Netflix gibi akış hizmetleri, kesmeniz gereken temel olmayan ihtiyaçlar arasında olabilir. Neyse ki, hala bir internet bağlantınız olduğu sürece, kendinizi eğlendirebilirsiniz.

İşte akıllı TV'lerde, medya yayıncılarında ve mobil cihazlarda izleyebileceğiniz tamamen ücretsiz, tamamen yasal filmler sunan 10 hizmet. Bazı odalarda TV programları da vardır. Sadece reklamları izlemeye hazır olun, çünkü bu hizmetlerin çoğu faturaları bu şekilde öder. Çevrimdışı görüntüleme için film indirme seçeneğini beklemeyin.

En İyi 5 Ücretsiz Film Akışı Hizmeti

Hoopla

Netflix Alternatifleri: En İyi 5 Ücretsiz Film Akışı Hizmeti

Kütüphane kartınız var mı? Kütüphanenizin Hoopla ile ortak olup olmadığını kontrol edin. Bu dijital medya hizmeti, filmler de dahil olmak üzere her türlü şeyi kontrol etmenizi sağlar. Birini "ödünç" aldığınızda, izlemek için 72 saatiniz olur. Kütüphaneniz, her ay ödünç alabileceğiniz toplam film sayısını belirler.

Şaşırtıcı bir şekilde, Hoopla'nın mobil uygulamaları sadece akış değil, aynı zamanda çevrimdışı görüntüleme için bir indirme seçeneği de sunuyor.

Mart 2020'ye göre popüler seçimler: Ex Machina, The Illusionist, Life is Beautiful, The Sting, Good Will Hunting, The Commitments, Thelma & Louise, What We Do in the Shadows

Internet Archive

İnternet Arşivi, binlerce uzun metrajlı film de dahil olmak üzere herkese açık her şeye ev sahipliği yapar. Belki de şaşırtıcı bir şekilde, hizmeti kullanmanın bir maliyeti yoktur ve bir hesaba ihtiyacınız yoktur (ancak favorileri işaretlemek isterseniz bir tane oluşturabilirsiniz).

"Kamusal alan", "eski" veya "çoğunlukla siyah beyaz" kodudur ve bu, klasik filmlerle ilgilenen insanlar için bir yer haline getirir. Böylece Cuma Kızını, Uzaydan Plan 9'u ve Gulliver'in Seyahatlerini beğeneceksiniz. Arşiv yalnızca web'de bulunur, bu nedenle erişmek için bir tarayıcıya ihtiyacınız olacaktır. (Çoğu mobil tarayıcı çalışmalıdır.)

Plex

Plex en medya sunucu yazılımıyla ünlüdür, ancak şirket şimdi ücretsiz film akışına bir adım atıyor. Belki de şaşırtıcı olmayan bir şekilde, diğer hizmetlerle oldukça fazla örtüşme var. Ancak Plex uygulaması, haberler, podcast'ler, web şovları ve diğer içeriklere de hayranlık uyandırıcı basit bir portal sunuyor.

Tubi TV

Binlerce ücretsiz ticari filme (kesinlikle reklamsız olmasa da) ev sahipliği yapan Tubi TV, Lionsgate, MGM ve Paramount gibi stüdyolardan içerik sunuyor. Buğdayı samandan ayırmaya yardımcı olmak için şu iki kategoriye bakın: Netflix'te olmayanlar ve Rotten Tomatoes'te yüksek puanlılar

Mart 2020'den itibaren en iyi seçimler: Black Hawk Down, Minority Report, Shaun the Sheep Movie, Train to Busan

Vudu

Walmart'ın Vudu video hizmeti, reklam destekli bölümünü sürekli olarak genişletiyor; bu, ücretsiz olarak izleyebileceğiniz cömert filmler (çoğunlukla eski filmler, ne yazık ki) arasından seçim yapmanızı sağlar. Bu seçenek bir Vudu hesabı gerektirir, ancak bir hesap oluşturmak ücretsizdir.

Mart 2020'den itibaren en iyi seçimler: Carol, Dead Poets Society, Lethal Weapon 2, Misery, Superbad


İlgili İçerikler

Yazarın Diğer Yazıları

İPhone'unuzu gözünüzü yormadan kullanmanız için 6 ipucu Önceki

İPhone'unuzu gözünüzü yormadan kullanmanız için 6 ipucu

Apple Takvim'de Uzmanlaşmak için 10 İpucu Sonraki

Apple Takvim'de Uzmanlaşmak için 10 İpucu

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.