Netflix'te telefon numarası nasıl değiştirilir


Netflix'te telefon numarasını değiştirmek istiyor ancak hangi adımları atmanız gerektiğinden emin değilseniz okumaya devam edin. Netflix'te telefon numarasını nasıl değiştireceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Netflix, dünya çapında milyonlarca insanın her gün kullandığı iyi yayın hizmetlerinden biridir. Kullanmaya başladığınızda, pek çok harika filme, diziye, belgesele ve çizgi filme erişebileceksiniz. Herkesin zevkine uygun bir şeyler sunar, böylece izlemekten keyif alacağınız bir şeyi kolayca bulabilirsiniz. 

Netflix'te telefon numarası nasıl değiştirilir

Giriş yapabilmek için kullanıcı adı ve şifreye ihtiyacınız var. Ancak şifreyi hatırlayamıyorsanız ne yapmalısınız? Endişelenmeyin - profilinizi oluştururken eklediğiniz bilgilerden biri, şifrenizi sıfırlamak için kullanılabilecek telefon numaranızdır. Şimdi, son zamanlarda numaranızı değiştirdiyseniz ve ayrıntıları Netflix'e girmek istiyorsanız ne olacak?. Netflix'te telefon numarasını nasıl değiştireceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Netflix web sitesine gidin ve oturum açma bilgilerinizi girin

Sağ üst köşede bulunan Hesap fotoğrafınıza tıklayın

Şimdi Hesabı tıklayın

Ardından, Telefon numarasını değiştir'i tıklayın.

Telefon numarasını girin ve mevcut şifrenizi girin

İşiniz bittiğinde Kaydet'i tıklayın.

Mobil cihazınızdaki Netflix uygulamasını kullanarak aynısını yapabilirsiniz. Uygulamayı açın ve sağ alt köşedeki Diğer'e dokunun. Hesap seçeneğine dokunduğunuzda Netflix web sitesine yönlendirileceksiniz (telefonunuzun tarayıcısında açılacaktır) ve Telefon numarasını değiştir seçeneğine dokunun. Telefon numarasını ve mevcut şifrenizi girin. İşiniz bittiğinde Kaydet'i tıklayın.


İlgili İçerikler

Yazarın Diğer Yazıları

Önceki

TikTok'ta daha fazla takipçi nasıl edinilir?

Sonraki

PS5'e özel oyunlar, PC'ye gelecek mi?

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.