Facebook profilinize nasıl şarkı eklersiniz?

Facebook profilinize nasıl şarkı eklersiniz?

Kim olduğumuzu ifade eden şarkılar kolayca herkesin Facebook profilinde gösterilebilir. İşte profilinize şarkı eklemenin yolu.

Kim olduğumuzu ifade eden şarkılar kolayca herkesin Facebook profilinde gösterilebilir. Neyse ki, ani müzik patlamaları hakkında endişelenmenize gerek yok. Arkadaşınızın müziği yalnızca mobil cihazlarda bulunur ve asla otomatik oynatılmaz. Favorilerinizi profilinize nasıl ekleyeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Facebook profilinize müzik eklemek için, Facebook uygulamasını iPhone, iPad veya Android cihazınıza yükleyerek başlayın. Facebook hesabınıza giriş yapın ve profilinizi görüntülemek için Profil simgesine dokunun. Oradan aşağı kaydırın ve “Müzik” e dokunun.

Müzik

“Müzik” ekranında, profilinize şarkı eklemek için artı işaretine (+) dokunun.

Müzik

Aşağıdaki ekran size bir arama çubuğu ve mevcut en popüler şarkı seçeneklerinin bir listesini sunacaktır. Sanatçı, albüm veya şarkı adına göre en sevdiğiniz şarkıları bulmak için arama çubuğuna dokunun. Profilinize bir şarkı eklemek için “Ekle” ye dokunun.

müzik ekle

Profilinize müzik eklendikten sonra otomatik olarak herkese açık olarak ayarlanır. Profilinizi görüntüleyebilen herkes, profilinizdeki "Müzik" e dokunarak profilinize eklediğiniz şarkıları da görebilir.

facebook müzik

Şu an şarkıları eklendikten sonra müzik listenizden silmenin bir yolu yok gibi görünüyor.

İster müziğinizi oraya çıkarmaya, profilinize hoş bir ambiyans katmaya çalışıyor olun, ister en sevdiğiniz şarkıları derliyor olun, Facebook'un Müzik bölümü profilinizi öne çıkarmanın kolay bir yoludur.


İlgili İçerikler

Yazarın Diğer Yazıları

90'larda Sevdiğimiz Filmlerden Oyuncular Yıllar İçinde Nasıl Değişti? Önceki

90'larda Sevdiğimiz Filmlerden Oyuncular Yıllar İçinde Nasıl Değişti?

Netflix üyelik planınızı nasıl değiştirebilirsiniz? Sonraki

Netflix üyelik planınızı nasıl değiştirebilirsiniz?

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.