Apple iPhone SE 2 için bugün sipariş almaya başlayacak

Apple iPhone SE 2 için bugün sipariş almaya başlayacak

Apple yeni akıllı telefonu olarak piyasaya çıkacağı söylenen, iPhone SE 2 hakkında gelen rapora göre, 256GB'a kadar depolama alanına sahip olacak ve kırmızı, beyaz ve siyah renkte olacağı söyleniyor.

Apple'ın, daha önce birçok kez haberi yapılan ve uzun zamandır beklenen modeli, yeni iPhone SE 2 ilk kez bu kadar net ortaya çıktı.

İlk çıkan iPhone SE'nin ticari başarısından sonra, 9to5Mac'in tarafından ortaya atılan raporda, Apple'ın çok beklenen İPhone SE 2 için, Cuma gününe kadar sipariş alması beklendiği söylendi.

Yeni bütçe dostu telefonun iPhone SE 2 veya iPhone 9 olarak adlandırılacağını öne süren önceki söylentiler piyasada dolaşmaya devam ediyor.

Apple sanki İPhone SE 2'nin satışını yapılacağını ispatlar bir şekilde, Apple mağazasında, “iPhone SE, 8 ve 7 “ için, Belkin InvisiGlass Ultra ekran koruma  satılacağını açıklandı.

9to5Mac'in öğrendiği yeni bilgilere dayanarak, 2020 iPhone SE, 64GB, 128GB ve 256GB olmak üzere üç depolama seçeneğiyle gelecek. Cihazın fiyat bilgisi tam olarak netleşmedi.

Ayrıca beyaz, siyah ve kırmızı renk seçenekleriyle birlikte siyah silikon, beyaz silikon ve kırmızı deri de dahil olmak üzere beş farklı renk seçeneği ile birlikte gelecek.

Daha önce bildirilen iPhone SE söylentileri, yeni iPhone SE'nin iPhone 8'den sonra, 4.7 inç ekran boyutuna, kalın çerçevelere ve fiziksel ana düğmeye kadar, geliştirilmesi beklendiği söyleniyor.

Ancak, Apple'ın en yeni yonga seti, iPhone 11 serisinde bulunanla aynı olan A13 işlemcisi de dahil olmak üzere, yükseltilmiş dahili özelliklere sahip olacak. 

Söylentiler doğruysa, küresel akıllı telefon satışları azalmaya devam ettikçe Apple'ın düşük maliyetli telefonlara olan yenilenmiş taahhüdünü işaret edecektir.

2016 yılında duyurulan orijinal iPhone SE, 399 $ 'da piyasaya sürüldü. İPhone 5S'nin gövdesini ve iPhone 6'ların kamera ve işlemcisini durdurabilen 4 inçlik bir modeldi. 


İlgili İçerikler

Yazarın Diğer Yazıları

Windows 10 Masaüstünüzde Görünmez Klasör Oluşturma Önceki

Windows 10 Masaüstünüzde Görünmez Klasör Oluşturma

Ninja Eski Haritanın Fortnite'a Geri Gelmesini İstiyor Sonraki

Ninja Eski Haritanın Fortnite'a Geri Gelmesini İstiyor

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.