PS3'te PS2 oyunları oynanabilir mi?

PS3'te PS2 oyunları oynanabilir mi?

Bazı PS2 oyunlarınız varsa, muhtemelen PS3 konsolunda PS2 oyunları oynanıp oynanamayacağını merak ediyorsunuzdur ? Işte cevabı burada.

Tüm PlayStation 3 modelleri PS2 oyunlarıyla uyumlu değildir. Bu nedenle, sahip olduğunuz veya satın almayı planladığınız PS3 konsolunun PS2 ile geriye dönük uyumlu olduğundan emin olmanız gerekir.

PS3 Slim - bu konsollar, model numarası ne olursa olsun PS2 oyunlarıyla uyumlu değildir. PS3 Slim, diğer PS3 konsollarından daha ince, mat siyah kaplamaya sahip ve üstte PlayStation 3 yerine PS3 logosu bulunuyor.

PS3 Orijinal 20 GB - Bu konsola sahipseniz, PS2 oyunlarını oynayabileceğiniz bir konsolunuz vardır. Bu konsol oldukça büyük ve ağırdır ve 4 USB bağlantı noktasına sahip olması gerekir. Bu konsolda Wi-Fi desteği yoktur, flash kart okuyucu yoktur. Ayrıca bu konsol parlaktır. PlayStation 3 en üstte yazılmıştır.

Playstation 3

PS3 Orijinal 60 GB - bu model PS2 oyunlarıyla uyumlu değildir. PS3 Original 30 GB konsollar büyük, ağır, 4 adet USB portu, Wi-Fi desteği, flash kart okuyucusu ve üstte PlayStation 3'ün yazılı olduğunu göreceksiniz.

PS3 Orijinal 80 GB - PS2 oyunlarını bu konsollarda ancak tek bir koşulda oynayabilirsiniz - En son sistem güncellemesini indirmediyseniz. İndirdiyseniz geçmiş olsun, oyunları oynayamazsınız. Bu konsollarda 4 USB bağlantı noktası, Wi-Fi desteği ve ayrıca bir flash kart okuyucusu var. Konsol parlak bir yüzeye sahip olacak. PlayStation 3 en üstte yazılmıştır.


Yazarın Diğer Yazıları

İPhone'da VPN nasıl kurulur? Önceki

İPhone'da VPN nasıl kurulur?

Çin, Elektrikli Araç Üretiminde Lider Olmayı Planlıyor Sonraki

Çin, Elektrikli Araç Üretiminde Lider Olmayı Planlıyor

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.